صفحه 86 از 88 نخستنخست ... 3676777879808182838485868788 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 874

موضوع: تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

پیش فرض پاسخ : تجربیات مرتبط با مراکز برگزار کننده آزمون TOEFL iBT

من موسسه زبان نگار امتحان دادم واقعا همه چی خوب بود. برخوردها بسیار عالی بود. من چند سال پیش امیر بهادر هم امتحان داده بودم. برخورد اولیشون خیلی بد بود و استرس زا بود. چون تعداد داوطلب ها زیاده و چند طبقس عملا زمان استراحت بین ازمون هم شما کار خاصی نمی تونستین انجام بدین. ولی زبان نگار خودشون وقتی که تایم استراحتتون تموم می شد به اسم صداتون می کردن برا همین استرس کنترل زمان رو نداشتین. چون مطمئن بودین که مسولش حواسش هست. در ضمن یک نکته دیگه پذیرایی خیلی مناسبی هم در زمان استراحت فراهم بود در حالی که در امیر بهادر تو اون شلوغی باید می رفتین از بوفش با هزینه خودتون خرید می کردین. در کل با توجه به جمع و جور بودن و منظم بودن سنتر و برخوردهای خوب من خیلی راضی بودم از زبان نگار

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

پیش فرض پاسخ : سنجش یا امیربهادر؟

سلام دوست عزیز
    طبق اطلاعاتی که من دارم سنجش بهتر هست. من امیربهادر ندادم ولی دوستایی که دادن نسبت به سنجش خیلی راضی نبودن بخصوص بخاطر صدا. من خودم سنجش بودم. فاصله ردیف ها زیاد بود و اون زمان که من شرکت کردم ردیف ها یکی در میان خالی بود و اصلا صدا اذیت نمیکرد. کیفیت تجهیزاتش هم خوب بود. سختگیری هم مثل همه جا بدون داشتن دو تا کارت شناسایی اجازه ورود نمیدادن. آموزشگاه زبانی هم ک کلاس رفتم اولویت بندیشون این بود که سنجش یا خاتم گزینه اول باشه و بقیه در اولویت های بعدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط salih2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان. لطفا اگر کسی تجربه آزمون در مراکز امیربهادر و سنجش رو داره یه مقایسه بکنه. من امیربهادر آزمون دادم و به نظرم همه چیز همه چیز خوب بود و منظم به جز یه مورد مهم و اون اینکه با وجود پارتیشن بین سیستم ها ولی خیلی به هم چسبیده بودند و با توجه به کوچیک بودن اتاق طبقه آخر (که فکر کنم فقط در مواقعی که ظرفیت تکمیل میشه در روزهای آخر این طبقه ششم رو اضافه میکنند) صدای بغل دستی ها موقع اسپیکینگ خیلی نزدیک و اذیت کننده بود. شنیدم فاصله کابین ها در NOET بیشتر هست و پنل های بین سیستم ها از نوع آکوستیک هست. لطفا اگه کسی اطلاعات داره بده که بتونم برای این ثبتنام استفاده کنم.
    ممنون
    In a world full of fish, Be a fucking shark

سلام
    دوستان بهترین مرکز برای آزمون تافل IBT در تهران یا کرج کدومه؟ ممنون
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

سلام دوستان من برای سنجش میخوام آزمون بدم ولی هرچی میگردم شماره تماسی پیدا نمیکنم که بپرسم چقدر زودتر از زمان آزمون باید اونجا باشم، و اینکه پاسپورتم تاریخ نداره الان میشه کارت ملی و شناسنامه برد؟ از کجا بفهمم پاسپورت ضروری بردنش یا نه؟

سلام. من در تاریخ 6مهر 98 مرکز زبان نگار تافل دادم و میخوام تجربیاتی که داشتم رو بنویسم.
    برخورد پرسنل خیلی خیلی خوب، محترمانه و به نوعی ارامش بخش بود. راهنمایی دقیق و ساده ای در مورد مراحل به شما ارائه داده میشه. در حین ازمون هر احتیاجی داشتید بدون اتلاف وقت برطرف میشه. اگر کسی( من جمله خود شما) با صدای بلند حرف بزنه توی بخش اسپیکینگ تذکر داده میشه. پارتیشن بندیش خیلی خوب بود. سیستم و هدفون هاشون هم خوب بود. پذیرایی رایگان با کیک و اب میوه و حتی اب جوش و پودر نسکافه! توی تایم بریک وجود داره.
    تنها ایرادی که به ذهنم میرسه اینه که ازمون با کمی تاخیر شروع شد چون شرکت کننده ها با تاخیر اومد. این هم ایراد بزرگی نیست. در واقع خوب هم هست چون هرچقدر زودتر برید تو محیط استرس کمتر میشه!
    موفق باشید.

Junior Member

سلام من 2 نوامبر مرکز یزد تافل دادم. در کل مرکز خوبی هست و شرایط خوبی برای تافل داره. تعدا 15 نفر هست که سریع چک میشن و میرن داخل و اون استرس سنتر سنجش را نداره. جایی که برای هر نفر اختصاص دادند بزرگتر از سنجش هست و خیلی راحت هستید به ویژه موقع اسپیکینگ که کمتر صدای بقیه شما را اذیت میکنه. بهترین نکته این سنتر این هست که به شما خودکار و مداد میدن و شما با هرکدوم راحت تر هستید مینویسید که خب خودکار برای من نعمت بود موقع گوش دادن به لیسنیگ ها که خب با خودکار بهتر نت برمیدارم. یک هتل نزدیک این سنتر هست که شبی 100 هزار تومان میگیره با صبحانه که من شب را اونجا بودم و صبح برای امتحان رفتم. به نظرم در کل خیلی سنتر خوبی هست.

سلام
    تغییران ازمون تافل اعمال شده یا نه...چجوریاست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena98021 نمایش پست ها
    سلام
    تغییران ازمون تافل اعمال شده یا نه...چجوریاست
    تغییرات آزمون تو ریدینگ خودشو خیلی خوب نشون میده چون واقعا کمتر خسته میکنه بخصوص وقتی لانگ باشه
    در مورد اسپیکینگ هم تمپلیت هاتون رو داشته باشید ولی سعی کنید رو دانش کلی زبانتون حساب کنید چون جدیدا یکم تغییر کرده مثلا دو تسک ۳ قدیم ممکنه یه دلیل رو تائید کنه و دلیل دوم رو رد کنه یا سوال ۶ قدیم ممکنه در مورد دو مورد حرف نزنه برا همین سعی کنید کلی گوش بدید و دنبال ساختار روتین نباشید که غافل گیر نشید

Junior Member

سلام و خدا قوت به همه دوستانی که در گیرو دار آزمون تافل هستند. من صبر کردم نمرم بیاد تا ببینم صلاحیت دارم اینجا دوستان رو راهنمایی کنم یا نه. من ازمون تافل رو در دانشگاه دانش البرز قزوین دادم چون روزی که امتحان داشتم اینترنت ها قطع شد و دیگه تو تهران جا گیرم نیومد. خلاصه که عدو سبب خیر شد و من به جای امیر بهادر در دانش البرز قزوین امتحان دادم. روز آزمون حدود 15 نفر بودیم سنتر کوچولوییه ولی چیزی که من رو شوکه و خوشحال کرد این بود که مثل دانشگاه خاتم کیوبیکال داشت هر کیوب حدود نیم متر از هم فاصله داشت. سکوت در طول آزمون کاملا توسط برگزار کننده ها رعایت میشد. ولی موقع اسپیکینگ خیلی صدا بالا رفت. پذیرایی خوبی داشتن و مداد و کاغذ در اختیار قرار داده میشد به سرعت. میدونم که این سنتر انتخاب اول ما تهرانی ها نیست ولی اگر کیفیت سنتر نسبت به نزدیکی اهمیت بیشتری داره براتون میتونین این دانشگاه رو هم در نظر داشته باشین. امید وارم این نظر به کار بچه ها بیاد چون حودم به سختی اطلاعاتی از این سنتر به دست اوردم.

Junior Member sma4t آواتار ها

سلام دوستان خدا قوت

کسی از اعضای این فروم هست که سنتر شهید بهشتی امتحان داده باشه؟ ممنون میشم اگر تجربه خودتون رو درمیان بذارید.

لینک1 و لینک2

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)