صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 90

موضوع: اعتبار مدرک دانشگاههای اتریش

Junior Member

پیش فرض اعتبار مدرک دانشگاههای اتریش

دوستان از کجا بدونیم این مدرکی که از اتریش میگیریم توی دنیا چقدر با ارزشه؟
    من برای دکترا از tu وین پذیرش گرفتم. ولی نه ازم نمره زبان خواستن نه امتحان GREو نه چیزایی که معمولا برا دکترای مهندسی میخوان
    دوستام میگن نکنه دکترا نیست و دوتوره هست؟ میدونم توی ایران قبولش دارن ولی توی اروپا و امریکا چی؟ از کجا بفهمیم؟؟؟؟؟/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار مدرک دانشگاههای اتریش

تو رو خدا جواب بدید...... ترسیدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh2012 نمایش پست ها
    دوستان از کجا بدونیم این مدرکی که از اتریش میگیریم توی دنیا چقدر با ارزشه؟
    من برای دکترا از tu وین پذیرش گرفتم. ولی نه ازم نمره زبان خواستن نه امتحان GREو نه چیزایی که معمولا برا دکترای مهندسی میخوان
    دوستام میگن نکنه دکترا نیست و دوتوره هست؟ میدونم توی ایران قبولش دارن ولی توی اروپا و امریکا چی؟ از کجا بفهمیم؟؟؟؟؟/
    خوب با دانشگاه چک کنید. دانشگاه های اروپا تا اونجائی که میدونم اکثرا GRE لازم ندارند و دانشگاه آلمانی زبان هم که قاعدتا نمره زبان انگلیسی نباید بخواد. بالاخره کارنامه و معدل و توصیه نامه و از این قبیل که ازتون خواستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خوب با دانشگاه چک کنید. دانشگاه های اروپا تا اونجائی که میدونم اکثرا GRE لازم ندارند و دانشگاه آلمانی زبان هم که قاعدتا نمره زبان انگلیسی نباید بخواد. بالاخره کارنامه و معدل و توصیه نامه و از این قبیل که ازتون خواستند؟
    بعـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــله! فقط 3-4 ماه داشتم براشون مدارک جمع میکردم. خودمم فکر میکنم دانشگاه فنی وین با 20هزارتا دانشجو، برای رشته های مهندسی یکی از بهترینهاس بالاخره.
    ولی خب میدونید که چون دارم همه ی زندگیم رو میذارم و میرم میگم یه وقت کار بیهوده نکنم

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام دوست خوبم.من هیچ دانشگاهی برای اتریش تو رنکینگ دانشگاه های جهان ندیدم.البته پارامترهای زیادی هست که تعیین می کنه خوب بودن دانشگاه رو.شما اولین کار باید ببینید چقدر استاد به پایان نامه شما می خوره و اونا تو چه حدی هستن.بیهوده یا بیهوده نبودن رو شما باید خودتون تشخیص بدین.شما به یک عرصه ی بین المللی میرید پس یک مزیت بزرگ هست البته وین دانشگاه های خوب اتریش است.ولی مهم برای دکترا استاد راهنما هست بودن کسانی که به خاطر عدم توجه به استاد راهنما دچار مشکل شدن.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم.من هیچ دانشگاهی برای اتریش تو رنکینگ دانشگاه های جهان ندیدم.البته پارامترهای زیادی هست که تعیین می کنه خوب بودن دانشگاه رو.شما اولین کار باید ببینید چقدر استاد به پایان نامه شما می خوره و اونا تو چه حدی هستن.بیهوده یا بیهوده نبودن رو شما باید خودتون تشخیص بدین.شما به یک عرصه ی بین المللی میرید پس یک مزیت بزرگ هست البته وین دانشگاه های خوب اتریش است.ولی مهم برای دکترا استاد راهنما هست بودن کسانی که به خاطر عدم توجه به استاد راهنما دچار مشکل شدن.
    دوست عزیز الان تویه رنکینگ 200 تای جهان این 2 تا دانشگاه هستند

رتبه 195 University of Vienna

و همچنین دانشگاه tuwien هم حدودا رتبش 250 هست

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic <<<<<<<<<<Juhannes kepler Linz

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    دوست عزیز الان تویه رنکینگ 200 تای جهان این 2 تا دانشگاه هستند

رتبه 195 University of Vienna

و همچنین دانشگاه tuwien هم حدودا رتبش 250 هست

به صحیت های دوستموت sonijoon اضافه کنم که اگه دانشگاه ها رو بر اساس بخش رشته های فنی بررسی کنیم که TU wien رنک 2 رقمی داره !! http://www.topuniversities.com/institution/vienna-university-technology/wur

ا
    ین هم لینک تکنیک گراتس ::: http://www.topuniversities.com/insti...technology/wur رتبه 147 !!

و دانشگاه لینز که دوستان از اونجا معمولا برای دکترا پذیرش می گیرن :: http://www.topuniversities.com/insti...rsity-linz/wur

حالا بگذریم که در رشته های موسیقی و هنر یکی از معروفترین شهرها وین و دانشگاهای وین هستند.
    حالا نمی دونم دوستمون کجا رو گشته که نتونسته دانشگاهای اتریش رو پیدا کنه !
    <<<<<< مرگ حقیقی برای انسان مرگ امید اوست.>>>>><

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Different نمایش پست ها
    به صحیت های دوستموت sonijoon اضافه کنم که اگه دانشگاه ها رو بر اساس بخش رشته های فنی بررسی کنیم که TU wien رنک 2 رقمی داره !! http://www.topuniversities.com/institution/vienna-university-technology/wur

ا
    ین هم لینک تکنیک گراتس ::: http://www.topuniversities.com/insti...technology/wur رتبه 147 !!

و دانشگاه لینز که دوستان از اونجا معمولا برای دکترا پذیرش می گیرن :: http://www.topuniversities.com/insti...rsity-linz/wur

حالا بگذریم که در رشته های موسیقی و هنر یکی از معروفترین شهرها وین و دانشگاهای وین هستند.
    حالا نمی دونم دوستمون کجا رو گشته که نتونسته دانشگاهای اتریش رو پیدا کنه !
    ممنون از صحبنهای خوب و تکمیلی دوست عزیمون جناب mr_diffrenet

اتریش از نظر دانشگاههای فنی رتبه بسیار بالایی در اروپا و جهان داره

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

خیلی خوشحال شدم
    البته منم از دوستام که آلمان و اتریش درس میخونن پرسیدم گفتن مهم اینه که اون دانشکده مربوط در زمینه تخصصی شما چقدر فعالیت کرده

Junior Member

برای ادامه تحصیل رشته معماری در دانشگاه وین چطوره از نظر اعتبار جهانی
    ممنون میشم یکی از دوستان مرا راهنمایی کند

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)