صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: اسامی 10 دانشگاه معتبر برای ارشد نفت

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اسامی 10 دانشگاه معتبر برای ارشد نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1kl نمایش پست ها
    1.دانشگاه آستین
    2.دانشگاه کانزاس
    3.دانشگاه آلبرتا
    4.دانشگاه شريف
    میشه ملاک این رنک بندی بسیار جامع و معتبرتون رو بگید؟

Junior Member

سلام.
    میشه خواهش کنم لیست دانشگاه های اروپا و آمریکا رو که در رشته زمین شناسی _ نفت فعال هستند بفرمایید
    "ممنون یه دنیا"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک گرایش لرزه شناسی دانشگاه تهران

با عرض سلام و احترام

میخواستم بپرسم که ترتیب ارزشی یا همون رنکینگ دانشگاه های جهان برای رشته ی من که ژئوفیزیک گرایش لرزه شناسی و کار من که در زمینه تعیین خواص سنگ منشاء هست، به چه صورته ؟!
    من قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری دارم و حیطه ی تحقیقاتی من هم به زمینه ی Petroleum Engineering ربط خواهد داشت.

با تشکر فراوان

سلام
    یه سوال داشتم در رابطه با اینکه واسه‌ی اقدام کردن به ارشد به خارج از کشور تو رشته مهندسی نفت،واسه کارشناسی تو کدوم یکی از دانشگاه‌های ایران تحصیل کنم ؟من سراسری گرمسار قبول شدم و همینطور آزاد علوم تحقیقات تو کدوم یکی از این دانشگاه‌ها بهتره درس بخونم که واسه اقدام به خارج از کشور پذیرش بشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت،دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من مهندسی نفت دانشگاه تهران دانشکده فنی در حال تحصیل هستم
    ترم 5 کارشناسیم
    خواستم ببینم توی این چند ترم باقیمونده چیکارا باید بکنم که بتونم فاند یا بورسیه برای کشور های کانادا یا آمریکا بگیرم؟
    کدوم آزمون زبان رو باید بدم؟TOFEL یا GRE یا IELTS
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    در مورد دانشگاه ها اطلاعات کافی پیدا کردم بالاتر،فقط سوالم اینه که توی سایت دانشگاه،چجوری می تونم با یه استاد مکالمه کنم
    از یکی از استاد های دانشگاه خودمون بابت معرفی نامه کمک گرفتم.
    دنبال اینم هستم که یه مقاله بدم.
    ممنون میشم یکی راهنماییم کنه

سلام
    تبریک می گم. اگه هزینه دانشگاه آزاد و مخارج پایتخت و ... برات مهم نیست من علوم و تحقیقاتو ترجیح می دم. مخصوصا برا کسی که می خواد در آینده اپلای کنه.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a_Crysis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندسی نفت دانشگاه تهران دانشکده فنی در حال تحصیل هستم
    ترم 5 کارشناسیم
    خواستم ببینم توی این چند ترم باقیمونده چیکارا باید بکنم که بتونم فاند یا بورسیه برای کشور های کانادا یا آمریکا بگیرم؟
    کدوم آزمون زبان رو باید بدم؟TOFEL یا GRE یا IELTS
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    در مورد دانشگاه ها اطلاعات کافی پیدا کردم بالاتر،فقط سوالم اینه که توی سایت دانشگاه،چجوری می تونم با یه استاد مکالمه کنم
    از یکی از استاد های دانشگاه خودمون بابت معرفی نامه کمک گرفتم.
    دنبال اینم هستم که یه مقاله بدم.
    ممنون میشم یکی راهنماییم کنه
    مهمترین آیتم برای آمریکای شمالی نمره زبان و معدل است. این مهم برای شما پررنگتر است چون عموما از دانشجوی کارشناسی انتظار نمیرود مقاله داشته باشد پس روی آیتمهای دیگه فرد بیشتر مانور میدند.
    به نظر من: سعی کن هرچه بیشتر معدلتون رو بهتر کنید مثلا معدل 17 به مراتب بهتر از 16 است همزمان با دروستون روی آزمونهای زبانتون کار بکنبد. ار اونجایی که شما هدفتون امریکای شمالی است تافل ارجحتر است و به GRE هم نیاز دارید. پس سعی کنید در این دو سال باقی مانده روی زبانتون کار کنید. با معدل خوب و نمرات زبان بالا شانستون برای گرفتن فاند بیشتر میشود.
    اگر بتونید مقاله بدید که خیلی خوب میشه اما سعی کنید مقاله رو راستای علاقتون بدبد که بتونبد بعدا باهاش مکاتبه کنید. همزمان سعی کنید خودتون رو به استادهای حال خاضرتون اثبات کنید تا بهتون ریکامندیشن بدند.
    معمولا توصیه میشود، برای مکاتبه شما باید رزومتون کامل باشد.... اما اساسا توی سایت دانشگاه Faculty رو سرچ میکنید مثلا oil and gas engineering faculty at university of Colorado. بعد از سرچ پروفایل اساتید میشینید و ریسرچ انترست اساتید رو میخونید و استادی رو که در زمینه علاقه و کاری شما، کار میکند رو پیدا میکنید و بهش ایمیل میدید.

موفق باشید
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

سلام دوستان خسته نباشید.میخاستم بدونم در حال حاضر بین دانشگاه های نفتی برای کدومشون میشه پذیرش برای ارشد با فاند گرفت؟
    با تشکر

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)