نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 354 از 965 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364404454854 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Banned

پیش فرض پاسخ : پاسخ به پرسش‌های کلیدی برنامۀ FSW (دستورالعمل می ۲۰۱۴)

نقل قول نوشته اصلی توسط nhomaee نمایش پست ها
    سلام. آلیکس عزیز ممنون از پاسخ دهیتون.
    می شه در خصوص نحوه پرداخت Application Fee توضیح بدین. درصورتی که بخوایم خودمان و یا کسی از خارج از ایران(مثلا امریکا) پرداخت کنه نحوه پرداخت به چه شکل است؟
    سوال دومم در خصوص Current/Intended Occupation در فرم Generic است. در صورتی که مثلا برای مهندسی برق اقدام کرده باشیم هر دو را Electrical Engineer بزنیم درست است؟
    سلام.

شما می‌توانید هم با مانی اردر پرداخت کنید، هم کارت اعتباری.

مانی اردر را موسسات مختلفی در ایران عرضه می‌کنند که می‌توانید گوگل کنید و بیابید. بهتر است بانک صادرکننده مانی اردر، کانادایی باشد تا expiry date محدود نداشته باشد. ظاهرا مانی ادردرهای کانادایی، اگر رویشان تاریخ انقضا درج نشده باشد، تا ۳ سال از تاریخ صدور اعتبار دارند. اما برای کشورهای دیگر، اگر تاریخ انقضا رویشان درج نشده باشد، تا ۶ ماه از تاریخ صدور برای اداره مهاجرت اعتبار دارند؛ و زمانی که پرونده شما دست اداره مهاجرت می‌رسد، نباید بیش از ۳۰ روز از تاریخ صدور مانی اردر (که یک بانک غیرکانادایی آن را صادر کرده) گذشته باشد. پشت مانی اردر هم نام مین اپلیکنت را می‌نویسید. پیش از ارسال برای اداره مهاجرت، حتما یک کپی از مانی اردر خود تهیه کنید. (من از یک موسسه گرفتم که مانی اردرهایش مال رویال بانک کاناداست. حدود ۱۰ روز طول کشید تا رسید. نام The Receiver General for Canada و مبلغ مانی اردر رویش پرینت شده است و برای فی ۱۱۰۰ دلاری من، ۳.۷۵۰.۰۰۰ تومان تمام شد. کل پروسه خریدش هم زدن تلفن، کارت به کارت بیعانه، کارت به کارت الباقی، و دریافت توسط پیک بود.)

اگر هم با کارت اعتباری پرداخت می‌کنید، دارنده کارت باید بخش پایین فرم فی پیمنت را تکمیل و امضا کند. ضمنا، زمانی که پرونده دست اداره مهاجرت می‌رسد، باید دست‌کم ۹ ماه از تاریخ اعتبار کارت مانده باشد. نیازی به گفتن نیست که مطمئن شوید موجودی دارنده کارت، دست‌کم تا ۹ ماه آینده، بیش از اپلیکشین فی شماست تا اداره مهاجرت برای دریافت پول به مشکل نخورد. چون اگر نتواند پول را دریافت کند، پرونده شما را پس می‌فرستد.

فرم فی پیمنت را هم در هر حالت باید تکمیل کنید و با سایر مدارک بفرستید:
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5620E.pdf

در مورد پرسش دوم هم، برای Current Occupation شغل فعلی‌تان را بنویسید (که برایش نامه سابقه کار هم دارید، یا ممکن است مثلا الان بیکار باشید و...)؛ و برای دومی هم شغلی که همان NOC اصلی شماست و دارید برایش اقدام می‌کنید.
    ویرایش توسط alix1393 : August 23rd, 2014 در ساعت 01:35 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

سلام دوستان
    کسی میدونه چه زمانی لیس جدید را برای 2015 اعلام میکنن ؟؟؟؟ من تازه میخوام اقدام کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    سلام.

شما می‌توانید هم با مانی اردر پرداخت کنید، هم کارت اعتباری.

مانی اردر را موسسات مختلفی در ایران عرضه می‌کنند که می‌توانید گوگل کنید و بیابید. بهتر است بانک صادرکننده مانی اردر، کانادایی باشد تا expiry date محدود نداشته باشد. ظاهرا مانی ادردرهای کانادایی، اگر رویشان تاریخ انقضا درج نشده باشد، تا ۳ سال از تاریخ صدور اعتبار دارند. اما برای کشورهای دیگر، اگر تاریخ انقضا رویشان درج نشده باشد، تا ۶ ماه از تاریخ صدور برای اداره مهاجرت اعتبار دارند؛ و زمانی که پرونده شما دست اداره مهاجرت می‌رسد، نباید بیش از ۳۰ روز از تاریخ صدور مانی اردر (که یک بانک غیرکانادایی آن را صادر کرده) گذشته باشد. پشت مانی اردر هم نام مین اپلیکنت را می‌نویسید. پیش از ارسال برای اداره مهاجرت، حتما یک کپی از مانی اردر خود تهیه کنید. (من از یک موسسه گرفتم که مانی اردرهایش مال رویال بانک کاناداست. حدود ۱۰ روز طول کشید تا رسید. نام The Receiver General for Canada و مبلغ مانی اردر رویش پرینت شده است و برای فی ۱۱۰۰ دلاری من، ۳.۷۵۰.۰۰۰ تومان تمام شد. کل پروسه خریدش هم زدن تلفن، کارت به کارت بیعانه، کارت به کارت الباقی، و دریافت توسط پیک بود.)

اگر هم با کارت اعتباری پرداخت می‌کنید، دارنده کارت باید بخش پایین فرم فی پیمنت را تکمیل و امضا کند. ضمنا، زمانی که پرونده دست اداره مهاجرت می‌رسد، باید دست‌کم ۹ ماه از تاریخ اعتبار کارت مانده باشد. نیازی به گفتن نیست که مطمئن شوید موجودی دارنده کارت، دست‌کم تا ۹ ماه آینده، بیش از اپلیکشین فی شماست تا اداره مهاجرت برای دریافت پول به مشکل نخورد. چون اگر نتواند پول را دریافت کند، پرونده شما را پس می‌فرستد.

فرم فی پیمنت را هم در هر حالت باید تکمیل کنید و با سایر مدارک بفرستید:
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5620E.pdf

در مورد پرسش دوم هم، برای Current Occupation شغل فعلی‌تان را بنویسید (که برایش نامه سابقه کار هم دارید، یا ممکن است مثلا الان بیکار باشید و...)؛ و برای دومی هم شغلی که همان NOC اصلی شماست و دارید برایش اقدام می‌کنید.
    بي نهايت ممنون از پاسخ مبسوطتتان.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    ممنون از لطفت دوست عزیز. شناسنامه من از اون قدیمی هاست. یعنی من یه شماره شناسنامه دارم یه کد ملی. اگه ترجمه شناسنامه رو بدم جای کد تو IM0008 شماره شناسنامه رو بنویسم یا کد ملیم رو؟ و یا بهتره که کارت ملیم رو ترجمه کنم و بفرستم؟ باز هم ممنون از لطفت دوست عزیز. تا وقتی مدارکم رو بفرستم می دونم زیاد مزاحمت میشم.
    دوست عزیز ببخشید دیر جوابتون رو میدم. من خودم مشخصات کارت ملی رو نوشتم و هم ترجمه شناسنامه و هم کارت ملی رو گذاشتم .ولی الان دیدم یکی از دوستان فایل نامبر گرفته و همه جا فقط مشخصات شناسنامه اش رو نوشته و کارت ملی رو اصلا نفرستاده.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rammmy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه چه زمانی لیس جدید را برای 2015 اعلام میکنن ؟؟؟؟ من تازه میخوام اقدام کنم
    کسی در اینمورد اطلاعی نداره ولی کلا سیستم مهاجر پذیری 2015 متفاوت خواهد بود
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. به نظر شما فقط مدرک کاردانی رو برای ارزیابی بفرستند؟ یا هر مدرک رو بفرستن و بعدا خودشون با توجه به مدارکشون امتیاز میدن به مدرک؟
    بیشتر منظورم این هست که اگر ایشون هر دو مدرک کاردانی و کارشناسی رو برای wes بفرستند ایا بصورت یک مدرک چهارساله ارزیابی میشه یا کاردانی و کارشناسی رو جدا ارزیابی میکنند.
    ممنون
    دوست عزیز من فکر میکنم هر دو مدرک رو باید بفرستید و جداگانه ارزیابی میشه . مثل کسانی که فوق لیسانس دارن و باید هم لیسانس و هم فوق رو برای ارزیابی بفرستن.

Junior Member

[QUOTE=alix1393;1724445]سلام. من متوجه پست شما نشدم. پرسش است؟ دیدگاه است؟ فکت است؟

سوالیه

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط applicant2 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

ممنون از اطلاعات مفیدتون. یک سری سوال داشتم ، ممنون میشم جوابشون رو برام بنویسین.
    در فرم 5669E
    1- قسمت 8(Personal history): اگر یک گپ دو ماه بین کار اول و دوم بوده باشه و یک سفر در این بازه به مدت یک ماه به اروپا داشته باشم آیا نیاز هست این سفر رو وارد کنم یا این گپ 2 ماهه زیاد مهم نیست؟
    2-قسمت 7(education): مدت زمان تحصیل در elementary school چند سال باید وارد بشه و آیا منظور دوران دبستان و راهنمایی با هم هست(8 سال)؟ آیا secondary school فقط 4 سال مدت دبیرستان باید وارد بشه؟
    3-قسمت 12(addresses):به خار اینکه فضا برای وارد کردن آدرس به طور کامل کم هست آیا باید برگه ای برای وارد کردن آدرس ضمیمه کرد.؟

4- و سوال آخر دریکی از فرم ها(IMM008ENU) در قسمت contact information منظور از mailing address چی هست؟ از اونجایی که من هر سال آدرس خونه ام تغییر می کنه آیا بهتر هست mailing address یک آدرس ثابت رو بدم و در قسمت بعد که residential address هست آدرس محل زندگی کنونی رو وارد کنم؟
    1. بهتره بنویسین چون بعدا افیسر ازتون برای اون گپ توضیح میخواد.
    2. بله درست است.
    3. میتونین اینکارو بکنین.
    4.بهتره یه ادرس ثابت بدین برای هردو.یعنی یکسان باشن.دردسرش برای خودتون کمتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    دوستان گرامی، فرم Schedule 3: Economic Classes [IMM 0008 SCHEDULE 3] آپدیت شده است (آگوست ۲۰۱۴)؛ تاریخ فایل نشان می‌دهد که روز ۲۹ مرداد ۹۳ (۲۰ آگوست) ساخته شده است.

من هر چه چک کردم، هیچ فرقی با فرم قبلی (می ۲۰۱۳) پیدا نکردم!!! جز این‌که فایل قبلی ۶۶۱ کیلوبایت بود و این یکی ۶۵۶ کیلوبایت است.

من از صفحه فرم‌ها http://www.cic.gc.ca/english/informa...ns/skilled.asp اسکرین‌شات گرفته بودم تا برای زمان ارسال، مقایسه کنم که فرم‌هایم آپدیت باشند. قبلا این فرم را پر کرده بودم، ولی چون همه فرم‌هایم را تاریخ ۲۰ آگوست امضا کرده‌ام؛ حالا ناچارا ترجیح می‌دهم از نو این فرم را پر کنم!

این اداره مهاجرت هم واقعا روانی است!
    تفاوتش در WORK EXPERIENCE, years of experience

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    تفاوتش در WORK EXPERIENCE, years of experience
    سپاس فراوان واقعا در فرایند پر کردن فرم‌ها از بس یک اطلاعات را ده بار می‌خواهند آدم کفرش در می‌آید! ۱۰۰ بار اسمت را باید وارد کنی! نامه سابقه کار داری اینجا هم باید وارد کنی! فرم‌هایشان هم که مثل عهد بوق همه کاغذی باید ارسال شود! وسط کار هم یادشان می‌افتد به خاطر تغییر دادن گزینه‌های سال‌های سابقه کار، کل یک فرم را عوض کنند. %$@*&^%

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)