صفحه 22 از 110 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

یه ماه بعدش. هیچی هم تغییر ندادم فقط جاب آفر بردم که اونم نخواست!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinalaklak نمایش پست ها
    چقدر زمانی بعدش؟ چی رو تغییر دادی؟ من خیلی وقت ندارم
    The difficult roads often lead to beautiful destinations

Junior Member

من از آنکارا با اون آفیسر پاق ریجکت شدم دوباره رفتم آنکارا با خانومه افتادم ( البته نزدیک بود به آقاهه بیوفتم که سریع رفتم به خانمه گفتم میخوام با شما مصاحبه بشم) ولی دوباره ریجکت شدم. چون اون یکی آفیسره به فاصله 0.5 متری نشسته بود. خانومه همون سوالا رو به همون ترتیب ازم پرسید حتی تریبشم عوض نکرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    نه.چه ربطی داره؟
    ازین نظر میگم که آفیسر فکر کنه هرجایی که شده خواستیم قبول شیم و مهم نبوده که چه دانشگاهی باشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط kiancivil نمایش پست ها
    ازین نظر میگم که آفیسر فکر کنه هرجایی که شده خواستیم قبول شیم و مهم نبوده که چه دانشگاهی باشه؟
    به طور معمول دانشجوها چندین دانشگاه اپلای میکنن و یه چیز نرم هست. البته طبیعتا اگه از دانشگاه خوبی خارج از آمریکا هم پذیرش داشته باشین میشه نتیجه گرفت که آمریکا صرفا هدف شما نبوده. اما پرسیدن اینکه دانشگاه هایی غیر از آمریکا اپلای کردی از سوی آفیسر خیلی معمول نیست، حداقل من چیزی یادم نمیاد.
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Junior Member

من آنکارا با 214 با مرد چاق ریجکت شدم. ازم پرسید باشسه چی میری؟
    چند سالته؟
    کی فارغ التحصیل شدی؟ گفتم مارچ (تو اس دی شغل و زده بودم دانشجو و قبلش آنایمپلوید! یادم نیست آپشن دیگه ای داشت یا نه. خلاصه بده بگم از دفاع به اینور بیکارم منتظر اپلایامم؟ چند جا ادمیشن دارم. اینیم که آی20 گرفتم فول فانده دکتری برقه. مستر هم دارم بدون گپ ولی 5 و 3 رو هم هشت سال طول کشیدن از دانشگاه های خیلی خوب)
    بعد پرسید لیسانس کی شروع کردی؟
    پرسید کجا زندگی میکنی؟ پدر مادرت کجان؟ (من اینجا فکر کردم که بگم مستقلم بهتره گفتم ما تهرانیم ولی یه خونه پدری هم شهرستان داریم که پدرم اینا گاهی اونجان. یه دره راست گفتم ولی تپق زدم.)
    پرسید کی ساپورتتون می کنه؟ من با اینکه کار پارت تایم و درامد زای اقتصادی خیلی میکنم چون تو دی اس زده بودم پریویوسلی آن ایمپلوید گفتم والدینم.

با 214 ریجکت شدم. چیکار کنم؟ کجا برم؟ چیرو تغییر بدم؟ دکترا فول فاند برق دانشگاه رنک خوب بدون گپ سربازی معافیت تحصیلی بدون کار حساس.

اگر اطلاع داشته باشن خیلی ممنون میشم کمک کنین. وقت خیلی ندارم. فاصله بندازم بین مصاحبه ها؟

Junior Member

سوالاتون دقيقا با ترتيبش شبيه سوالاي ما بود

سلام. خب چقدر گپ داشتین؟این بارو دیوانه ست. ما رو هم ریجکت کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinalaklak نمایش پست ها
    من آنکارا با 214 با مرد چاق ریجکت شدم. ازم پرسید باشسه چی میری؟
    چند سالته؟
    کی فارغ التحصیل شدی؟ گفتم مارچ (تو اس دی شغل و زده بودم دانشجو و قبلش آنایمپلوید! یادم نیست آپشن دیگه ای داشت یا نه. خلاصه بده بگم از دفاع به اینور بیکارم منتظر اپلایامم؟ چند جا ادمیشن دارم. اینیم که آی20 گرفتم فول فانده دکتری برقه. مستر هم دارم بدون گپ ولی 5 و 3 رو هم هشت سال طول کشیدن از دانشگاه های خیلی خوب)
    بعد پرسید لیسانس کی شروع کردی؟
    پرسید کجا زندگی میکنی؟ پدر مادرت کجان؟ (من اینجا فکر کردم که بگم مستقلم بهتره گفتم ما تهرانیم ولی یه خونه پدری هم شهرستان داریم که پدرم اینا گاهی اونجان. یه دره راست گفتم ولی تپق زدم.)
    پرسید کی ساپورتتون می کنه؟ من با اینکه کار پارت تایم و درامد زای اقتصادی خیلی میکنم چون تو دی اس زده بودم پریویوسلی آن ایمپلوید گفتم والدینم.

با 214 ریجکت شدم. چیکار کنم؟ کجا برم؟ چیرو تغییر بدم؟ دکترا فول فاند برق دانشگاه رنک خوب بدون گپ سربازی معافیت تحصیلی بدون کار حساس.

اگر اطلاع داشته باشن خیلی ممنون میشم کمک کنین. وقت خیلی ندارم. فاصله بندازم بین مصاحبه ها؟

به نظرم که این مرد با ایرانیا مشکل داره.حالا نمیدونم اصالتا کجاییه ولی خیلی الکی ملتو ریجکت میکنه!

به نظرم باید یه طومار در اعتراض به رفتار این آقا بنویسیم و ارسال کنیم!اینجوری که نمیشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Goolinaz نمایش پست ها
    به نظرم باید یه طومار در اعتراض به رفتار این آقا بنویسیم و ارسال کنیم!اینجوری که نمیشه!
    من گپ نداشتم. بقیه فول فاندهایی که 214 از آنکارا ریجکت شدند چی کار کردند؟ کجا رفتن؟ نتیجشون چی شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)