صفحه 99 از 110 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهک

نقل قول نوشته اصلی توسط samirakhorshid نمایش پست ها
    من تو المان دانشجوی ارشد کامپیوترم و الان ترم دومم،واسه پی اچ دی همین رشته از دوتا دانشگاه توامریکا ادمیشن دارم،یکی بی فاند و یکی با فاند کامل. سر مشکلات ترامپ پذیرش پاییزدانشگاهی که فاند نداشت رو کردم تابستون و رفتم برلین که ریجکت کرد با 214 بدون سوال و جواب. بعد از دو هفته با همون رفتم ایروان و باز باهمون بند ریجکت کرد. حالا میخوام اینبار با پذیرش فول فاندم اقدام کنم ولی موندم که همون ایروان برم یا برم انکارا.
    ممنون میشم راهنمایی کنین

شما که میدونین به بدون فاند ها سخت میگیرن چرا خوب؟ :|
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

Junior Member

سلام دوستان.كسي ميدونه اگه نگيم مستر داريم، مي تونن بفهمن كه داريم، البته من دفاع كردم ولي هنوز كاراي فارغ التحصيلي رو انجام ندادم. به طور كل مي خوام بدونم اطلاعاتي كه مربوط به ايران هست مثل شغل پدر رو مي تونن بفهمن اگه دروغ بگيم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Heavyjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان.كسي ميدونه اگه نگيم مستر داريم، مي تونن بفهمن كه داريم، البته من دفاع كردم ولي هنوز كاراي فارغ التحصيلي رو انجام ندادم. به طور كل مي خوام بدونم اطلاعاتي كه مربوط به ايران هست مثل شغل پدر رو مي تونن بفهمن اگه دروغ بگيم؟
    سلام.
    به نظر من اونها تنها اطلاعاتی رو میتونن پیدا کنن که توی اینترنت هست و ممکنه با رزومه ای که به دانشگاه داده ای هم چک کنن رزومه رو. اسم خودت رو سرچ کن ببین چی میاد! شاید ندونی و استادت اسمت رو زده توی سایتش حتی! شغل پدر و سابقه بیمه رو فکر نکنم بتونن بفهمن...
    این نظر منه و شاید کاملا اشتباه باشه!
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

با سلام. دوستان بنظرتون با شرایط من کدوم سفارت بهتره
    2014 ریجکت توریستی چون برادرم امریکا درس میخوند
    2015 ریجکت تحصیلی برای دوره ریسرچ کوتاه مدت دانشگاه یو سی ال ای
    هردو از دبی
    من از 2015 پرونده باز مهاجرت از طریق پی ار مادرم دارم
    الان پذیرش مستر از دانشگاه کلرادوبدون فاند
    پزشک هستم

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط melnik نمایش پست ها
    با سلام. دوستان بنظرتون با شرایط من کدوم سفارت بهتره
    2014 ریجکت توریستی چون برادرم امریکا درس میخوند
    2015 ریجکت تحصیلی برای دوره ریسرچ کوتاه مدت دانشگاه یو سی ال ای
    هردو از دبی
    من از 2015 پرونده باز مهاجرت از طریق پی ار مادرم دارم
    الان پذیرش مستر از دانشگاه کلرادوبدون فاند
    پزشک هستم
    به دلیل پرونده مهاجرتی باز کارتون سخته.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

سلام دوستان
    خواستم نظر شما در مورد کیس خودم بدونم. من اکتبر سال گذشته برای دو دانشگاه یکی در مالزی و یکی در آمریکا اپلای کردم. بعد از فرمان مهاجرتی ممنوعیت ایرانیان به آمریکا، آفر دانشگاه مالزی رو قبول کردم. اما بعدا که این فرمان رد شد تصمیم گرفتم آفر دانشگاه آمریکا رو قبول کنم (فول فاند) و برم دنبال ویزای آمریکا. بعد از 3 ماه تحصیل در مالزی، هفته پیش رفتم سفارت آمریکا در مالزی. آفیسر ازم پرسید که تو که الان دانشجوی دکتری هستی چرا میخوای بری آمریکا. منم گفتم که به علت فرمان مهاجرتی اومدم اینجا. اما بعد از 1 دقیقه سریع یه برگه سفید بهم داد و گفت از دلایلت قانع نشدم و با بند 214 ریجکت. البته اینم باید بگم که وقتی داخل صف منتظر نوبت خودم بودم، میدیدم که اکثرا برگه سفید میگیرن. حالا به نظر شما، دوباره برای همین سفارت وقت بگیریم یا اینکه برم سفارت هایی که معمولا ایرانی میرن؟ اصلا امیدی هست که بشه ویزا گرفت؟ چه کاری میتونم انجام بدم تا این مشکل رو حل کنم؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaVGN نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم نظر شما در مورد کیس خودم بدونم. من اکتبر سال گذشته برای دو دانشگاه یکی در مالزی و یکی در آمریکا اپلای کردم. بعد از فرمان مهاجرتی ممنوعیت ایرانیان به آمریکا، آفر دانشگاه مالزی رو قبول کردم. اما بعدا که این فرمان رد شد تصمیم گرفتم آفر دانشگاه آمریکا رو قبول کنم (فول فاند) و برم دنبال ویزای آمریکا. بعد از 3 ماه تحصیل در مالزی، هفته پیش رفتم سفارت آمریکا در مالزی. آفیسر ازم پرسید که تو که الان دانشجوی دکتری هستی چرا میخوای بری آمریکا. منم گفتم که به علت فرمان مهاجرتی اومدم اینجا. اما بعد از 1 دقیقه سریع یه برگه سفید بهم داد و گفت از دلایلت قانع نشدم و با بند 214 ریجکت. البته اینم باید بگم که وقتی داخل صف منتظر نوبت خودم بودم، میدیدم که اکثرا برگه سفید میگیرن. حالا به نظر شما، دوباره برای همین سفارت وقت بگیریم یا اینکه برم سفارت هایی که معمولا ایرانی میرن؟ اصلا امیدی هست که بشه ویزا گرفت؟ چه کاری میتونم انجام بدم تا این مشکل رو حل کنم؟

ممنون
    خب معلومه که ریجکت میکرده وقتی بهش گفتید از درد ناچاری رفتید مالزی . به نظر من دیگه از مالزی اقدام نکنید. آنکارا یا جای دیگه ای رو امتحان کنید. دلیل قانع کننده تری برای ترک تحصیل توی مالزی و انتخاب آمریکا ارايه کنید و تای قوی تری نشون بدید. اگر هم هر سفارت دیگه ای ازتون پرسید چرا سفارت آمریکا توی مالزی اقدام نکردید بگید برای اینکه سفارت اصلی برای ایرانیا نیست و با کیس های ایرانی زیاد آشنایی نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie)

دوستان من شرایطم رو میگم خواهشا کمک کنید من واقعا نمیدونم چیکار کنم
    فارغ التحصیل داروسازی دکتری حرفه ای(در امریکا اکثر دانشگاهها مدرکم رو undergraduate قبول دارن و گفتندباید ابتدا برای تخصص از مستر اقدام کنی)
    پذیرش از دانشگاه با رنک متوسط مستر بدون فاند
    ۲۹ سالمه دختر، ایران داروخونه دارم،متاهل هستم همسرم با من نمیان،معدل دوره قبلم عالی و رزومم عالیه،سلف فاند گواهی بانکی حدودا ۶۰ هزار تا دارم،ویزای شینگن دارم،دو هفته پیش هلند افیسر اصلا سر از مدرکم در نمیورد همش میگفت تو دکتری چرا میخوای فوق لیسانس بخونی بعدم که رنک دانشگاهمو مسخره کرد!!بعدم ۲۱۴ ریجکت،میخوام ارمنستان اقدام کنم خواهشا کمکم کنین،کجا خوبه؟چیکار کنم

سلام.

کاش این سوال رو در بخش انتخاب سفارت و گرقتن وقت مصاحبه مطرح کرده بودید. به هر حال من پاسخ شما رو میدم از بقیه دوستان هم راهنمایی بگیرین.

کلا اقدام از سفارت هایی که با کیس ایرانی آشنایی ندارند جالب نیست. اگر تو سفارت سوالی پرسیدند اینو توضیح بدید. بعد شما وقتی برای ویزای تحصیلی اقدام میکنید به جز هزینه تحصیل باید نشون بدید که برمیگردید. اینکه همسرتون اینجا میمونه خیلی خوبه. بجز همسر مدارکی نشون بدید که ریشه شما رو در کشورتون ثابت کنه. مثلا گواهی استخدام بعد از خاتمه تحصیل، داشتن داروخانه، مالکیت سند و هر جور دارایی. تمامی این مدارک رو هم خودتون روز مصاحبه بگین دارین و ارایه بدین. نامه های دانشگاه رو هم که گفتن باید از فوق لیسانس شروع کنین پرینت بگیرین و نشون بدین.

از دید من برا چندتا دانشگاه اپلای کنین شاید یکی فاند داد تا راحت تر ویزا بگیرین. سفارت هر روز یکجوره... من سفارت ایروان رو دیدم و در شرایط حال که بدون فاندین توصیه نمیکنم، البته این به این معنا نیست که یروان به شما ویزا نمیده. شانستون رو از آنکارا یا دبی امتحان کنین.

در کل ویزای دانشجویی به مصاحبه کننده زیاد بستگی داره. تمامی مدارکتونم ببرین و بگین که دارین اگر خواستند می بینند.

ایام بکام

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadeh6785 نمایش پست ها
    دوستان من شرایطم رو میگم خواهشا کمک کنید من واقعا نمیدونم چیکار کنم
    فارغ التحصیل داروسازی دکتری حرفه ای(در امریکا اکثر دانشگاهها مدرکم رو undergraduate قبول دارن و گفتندباید ابتدا برای تخصص از مستر اقدام کنی)
    پذیرش از دانشگاه با رنک متوسط مستر بدون فاند
    ۲۹ سالمه دختر، ایران داروخونه دارم،متاهل هستم همسرم با من نمیان،معدل دوره قبلم عالی و رزومم عالیه،سلف فاند گواهی بانکی حدودا ۶۰ هزار تا دارم،ویزای شینگن دارم،دو هفته پیش هلند افیسر اصلا سر از مدرکم در نمیورد همش میگفت تو دکتری چرا میخوای فوق لیسانس بخونی بعدم که رنک دانشگاهمو مسخره کرد!!بعدم ۲۱۴ ریجکت،میخوام ارمنستان اقدام کنم خواهشا کمکم کنین،کجا خوبه؟چیکار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام.

کاش این سوال رو در بخش انتخاب سفارت و گرقتن وقت مصاحبه مطرح کرده بودید. به هر حال من پاسخ شما رو میدم از بقیه دوستان هم راهنمایی بگیرین.

کلا اقدام از سفارت هایی که با کیس ایرانی آشنایی ندارند جالب نیست. اگر تو سفارت سوالی پرسیدند اینو توضیح بدید. بعد شما وقتی برای ویزای تحصیلی اقدام میکنید به جز هزینه تحصیل باید نشون بدید که برمیگردید. اینکه همسرتون اینجا میمونه خیلی خوبه. بجز همسر مدارکی نشون بدید که ریشه شما رو در کشورتون ثابت کنه. مثلا گواهی استخدام بعد از خاتمه تحصیل، داشتن داروخانه، مالکیت سند و هر جور دارایی. تمامی این مدارک رو هم خودتون روز مصاحبه بگین دارین و ارایه بدین. نامه های دانشگاه رو هم که گفتن باید از فوق لیسانس شروع کنین پرینت بگیرین و نشون بدین.

از دید من برا چندتا دانشگاه اپلای کنین شاید یکی فاند داد تا راحت تر ویزا بگیرین. سفارت هر روز یکجوره... من سفارت ایروان رو دیدم و در شرایط حال که بدون فاندین توصیه نمیکنم، البته این به این معنا نیست که یروان به شما ویزا نمیده. شانستون رو از آنکارا یا دبی امتحان کنین.

در کل ویزای دانشجویی به مصاحبه کننده زیاد بستگی داره. تمامی مدارکتونم ببرین و بگین که دارین اگر خواستند می بینند.

ایام بکام
    سلام دویت عزیز واقعا از اینکه وقت گذاشتین و جواب دادین بسیار سپاسگذارم و تو این شرایط باعث دلگرمیه
    من هلند رو انتخاب کردم چون احساس کردم آفیسرهای اونجا شاید منطقی تر عمل کنن ولی اشتباه کردم!تمام مدارکی رو که گفتین بله اماده کردم و باید نشون بدم،بسیار خب پس من سعی میکنم دوبی وقت بگیرم بازم ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)