نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

به نظرتون زود زود اقدام کردن دلیلی بر 214 نمیتونه باشه؟ به این دلیل که سفارت برداشتش این باشه که دلیل این همه عجله چیه؟ 214 میگه باید در وضعیتتون تغییر ایجاد بشه. به نظر خودتون در عرض دو هفته یا یکماه میتونه در وضعیت فرد تغییر آنچنانی ایجاد بشه؟ دوست عزیز جناب وحید پیشنهاد خوبی دادن به من که حداقل از ریجکت 4 ماه بگذره. به نظر خودم پیشنهاد خیلی خوبی بود. چون اولا نگاه کنسول میتونه تغییر کنه که عجله ای برای رسیدن به آمریکا نداریم و دوم اینکه گذشت این مدت میتونه وضعیت فرد رو تغییر بده.

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgoogle نمایش پست ها
    به نظرتون زود زود اقدام کردن دلیلی بر 214 نمیتونه باشه؟ به این دلیل که سفارت برداشتش این باشه که دلیل این همه عجله چیه؟ 214 میگه باید در وضعیتتون تغییر ایجاد بشه. به نظر خودتون در عرض دو هفته یا یکماه میتونه در وضعیت فرد تغییر آنچنانی ایجاد بشه؟ دوست عزیز جناب وحید پیشنهاد خوبی دادن به من که حداقل از ریجکت 4 ماه بگذره. به نظر خودم پیشنهاد خیلی خوبی بود. چون اولا نگاه کنسول میتونه تغییر کنه که عجله ای برای رسیدن به آمریکا نداریم و دوم اینکه گذشت این مدت میتونه وضعیت فرد رو تغییر بده.
    یکی از دوستان از باکو سفید گرفت چون فاند نداشت، دو هفته بعد رفت دبی و کلیرنس خورد و گرفت. شما درست میگین که زود اقدام کردن باعث ریجکت میشه. ولی این 4 ماه زمان که شما میگین را باید با توجه به دلیل ریجکت و سفارت اعمال کرد. منظورتون چیه که گذشت زمان وضعیت فرد را تغییر میده؟ (پذیرش از دانشگاه دیگه؟)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)