صفحه 34 از 110 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaiiii نمایش پست ها
    دوست عزيز خيلي براتون خوشحالم، منم پارسال دوبار ريجكت شدم به فاصله ١٠ روز و امسال مشكل ريجكتيمو حل كردم و به زودي ميرم مصاحبه . دفعه اول ارمنستان و دفعه دوم آنكارا ، اينبار ميخوام از دبي اقدام كنم، راستش اين پست شما خيلي اميدوارم كرد چون فكر ميكردم با داشتن سابقه ريجكتي شانس خيلي كمه، ممنون كه تجربتونو گفتينايشالا بزودي ويزاتون آماده ميشه

سلام

شما پارسال تحت چه عنوانی ریجکت شدید و امسال چطوری مشکل ریجکتی رو حل کردید؟ فاصله بین مصاحبه چند وقت دیگه تون و آخرین مصاحبه ای که ریجکت شدید چند روزه؟ تقاضای دیفر از دانشگاه هم کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad2244 نمایش پست ها
    سلام

شما پارسال تحت چه عنوانی ریجکت شدید و امسال چطوری مشکل ریجکتی رو حل کردید؟ فاصله بین مصاحبه چند وقت دیگه تون و آخرین مصاحبه ای که ریجکت شدید چند روزه؟ تقاضای دیفر از دانشگاه هم کردید؟
    سلام، من پارسال پذيرشم كانديشنال بود يعني بايد ميرفتم زبان ميخوندم بعد وارد مستر ميشدم، كه افيسر گفت برو زبانو تو كشورت بخون با پذيرش غيرمشروط بيا كه من متاسفانه گوش ندادم به فاصلا ده روز بعد دوباره از انكارا به همين دليل ريجكت شدم ،جفتش با بند ٢١٤)،اما مشكل اصلي اين بود كه مدرك زبان نداشتم و تو پذيرشم نوشته شده بود كه بايد يكسال زبان بخونم بعد وارد مستر ميشم، اما بعدش زبان خوندم امتحان دادم و پذيرش كامل واسه مستر گرفتم كلا يه ٧ ماهي گذشته از ريجكت دومم، نه ديفر نكردم كلا دانشگامو عوض كردم.

Member

سلام دوستان. امروز همسر بنده را که برای f2 اپلای کرده بود در دبی با بند 214 ریجکت کردند. افسر گفته سوشال تای نداری. ایشان فوق لیسانس داره و هم در شرکت خصوصی کار میکنه هم کار آزاد داره. به نظرتون چیکار کنیم خیلی وقتمان کمه. صبر کنیم نتیجه کلیرنس من بیاد یا سریع وقت بگیریم از یه سفارت دیگه؟

Junior Member

دوست عزیز باید بین دفعاتی که اقدام میکنید فاصله زمانی وجود داشته باشه وگرنه اگر پشت سر هم اقدام کنید نثل من 4 بار ریجکت میشید. اگر با فاصله زمانی کم اقدام کنید میتونن به این علت که: هیچ تغییری در وضعیت شما به وجو نیومده ریجکتتون کنن!! در ضمن اگر از دوبی اقدام کردید دفعات بعد هم از همین دوبی اقدام کنید.... عوض کردن کشور یه نمته منفی در اخذ ویزا هست!! موفق باشید!!

Junior Member

دوست عزیز باید بین دفعاتی که اقدام میکنید فاصله زمانی وجود داشته باشه وگرنه اگر پشت سر هم اقدام کنید مثل من 4 بار ریجکت میشید. اگر با فاصله زمانی کم اقدام کنید میتونن به این علت که: هیچ تغییری در وضعیت شما به وجو نیومده ریجکتتون کنن!! در ضمن اگر از دوبی اقدام کردید دفعات بعد هم از همین دوبی اقدام کنید.... عوض کردن کشور یه نکته منفی در اخذ ویزا هست!! موفق باشید!!

دوست عزیز بذار یکم فاصله زمانی بیفته بین دفعات اقدام(هر چه بیشتر بهتر) این رو از این جهت میگم که مثل من 4 بار ریجکت نشید! در ضمن واقعا سعی کنید تو شرایطتون از سیر تا پیاز تغییر ایجاد کنید حتی از اگر هم شده از یه دانشگاه دیگه پذیرش بگیرید تا بهانه دست نبایه! با تشکر
    ویرایش توسط Mostafa_CM : July 11th, 2015 در ساعت 12:13 AM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آبياري-دانشگاه تهران

سلام. خواهر من مستر هنر بدون فاند داره و از ترکیه ریجکت شد. با همون بند 214 بی. ازش RPخاستن. ولی مساله اینه که رشته هنر بدون تز هست و ریسرچ انجام نمیدم. هیچ مدرکی هم ازش نخاسته و فقط سوال کرده به چه دلیل میخای بری و میخای در اینده چیکار کنی. من سه سال هست امریکام ولی حتی در مورد من سوال نکرده. پذیرشش با کاندیشن زبان هست. به نظرتون اگه بتونه دیفر کنه و کاندیشن رو برداره بهتر میشه شانسش یا بهتره دوباره اقدام و از یک کشور دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

نقل قول نوشته اصلی توسط hmr نمایش پست ها
    سلام. خواهر من مستر هنر بدون فاند داره و از ترکیه ریجکت شد. با همون بند 214 بی. ازش RPخاستن. ولی مساله اینه که رشته هنر بدون تز هست و ریسرچ انجام نمیدم. هیچ مدرکی هم ازش نخاسته و فقط سوال کرده به چه دلیل میخای بری و میخای در اینده چیکار کنی. من سه سال هست امریکام ولی حتی در مورد من سوال نکرده. پذیرشش با کاندیشن زبان هست. به نظرتون اگه بتونه دیفر کنه و کاندیشن رو برداره بهتر میشه شانسش یا بهتره دوباره اقدام و از یک کشور دیگه؟
    مسلما اگر بتونند پذیرش رو از از حالت کاندیشنال بیرون بیارن خیلی شانس بیشتری دارند.

Junior Member

ه سوال خیلی مهم داشتم
    من رشته محیط زیست از دانشگاه california state university ادمیشن گرفتم برای مستر بدون فاند.یک بار از سفارت امریکا در دبی با بند 214b ریجکت شدم بخاطر اشتباهی که در فرم DS160 مرتکب شدم. اینبار می خواهم از ارمنستان اقدام کنم و اطلاعات درست و وارد کنم. آیا تغییر فرم DS160 باعث ریجکتی دوباره نمی شود?

Junior Member

Arrow پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmr نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،من هم پارسال دقيقا شرايط خواهر شما رو داشتم با پذيرش كانديشنال زبان ريجكت شدم بعدش از يه كشور ديگه اقدام كردم بازم ريجكت شدم، افيسر خودش بهم گفت برو زبانو امتحان بده و با پذيرش كامل بيا. توصيه من به شما اينه كه ديگه اقدام نكنين و با يه پذيرش غيرمشروط بريد سفارت، موفق باشيد

Junior Member

من اینجا دانشجوی ترم 4 رشته اتاق عملم
    ازون جهت ک دوس ندارم رشتمو میخوام انصراف بدم و برم امریکا واسه پزشکی
    واسه 3 تا دانشگاه اپلای کردم ک یکی کلا جواب نداده و
    دوتا هم پذیرش داد یکی کارولینای شمالی یکی پنسیلوانیا
    اونی ک پنسیلوانیا بود حدود نصف مبلغ رو بورس میداد
    من با i20 همین دانشگاه 9 june رفتم دبی سفارت
    ولی ردم کردن حالا دقیق نمیدونم دلیلش چی بود
    اینکه دانشگاه رتبه خوبی نداشت یا اینکه من دانشجو بودم
    کلا حتی از من زیاد توضیح نخواست فقط گفت من متقاعد نشدم ک چرا میخوای ایرانو ول کنی بری امریکا
    من معدل دیپلمم حدود 19/6 از بهترین مدرسه هاست
    و ایلتس 7 دارم
    پدرم ساپورت مالی میکنه
    و نامه بانک هم داشتم

حالا 23 جولای واسه انکارا وقت گرفت
    اون یکی دانشگاه کارولینا خیلی بهتره و بورسیه هم نداره
    در ضمن مم باید اول ی لیسانس بگیرم اونجا تا بعد بتونم پزشکی بخونم

حالا میخوام بدونم که دلیل ریجکتو چی عنوان کنم ؟
    توی فرم دی اس چی بگم و توی سفارت چی بگم؟

من چندروز بیشتر مهلت ندارم ممنون میشم کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)