صفحه 1 از 110 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

سلام دوستان ممنون میشم هر کی که میتونه کمکم کنه.
    من پذیرش PhD فول فاند داشتم و با همسرم به صورت F1 , F2 اقدام کردیم.
    اما یک بار از عشق آباد و یک بار هم از دبی با 214b در جا ریجکت شدیم.
    علت هم این بود که من الان دانشجوی PhD هستم و این به عنوان second phd محسوب میشد و اینکه همسرم تو امریکا فامیل داره.
    تو مصاحبه دوم افیسر بهم گفت که اگه دفعه دیگه خواستی اقدام کنی تنها اقدام کن.
    حالا می خواستم بدونم اگه PhD رو به فرصت مطالعاتی تغییر بدم و تنها اقدام کنم احتمال داره ویزا بگیرم؟
    و اینکه بعدش همسرم می تونه ویزا بگیره و بیاد پیشم؟
    خواهش میکنم کمکم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط manelzzz نمایش پست ها
    سلام من همین الان در کمال ناباوری از دبی ریجکت شدم با ۲۱۴b اصلا توضیح نداد فکر کنم چون فاند نداشتم و مستر دوم بودم. اصلا با همسرم مصاحبه نکرد. حتی مهلت نداد من توضیح بدم چون اگر دلیل برای سوشیال تای می خاست من چند تا چیز داشتم بگم. اول گفت هزینه رو کی می ده گفتم بابام. اول پرسید دیگه کجا اپلای کردی که من ۴-۵ جا گفتم. فقط cv رو دید و گفت چرا دوباره مستر می خوای بخونی من هم گفتم اون مستری که گرفتم theory بود و روی پروژه های واقعی کار نمی کردن من می خواست توی دانشگاه پیشرفته دیزاین رو تجربه کنم که اطلاعات به روز باشه. همون موقع برگه سفید رو داد. من حتی ویزای شنگن هم داشتم.

با توجه به اینکه من اول شهریور کلاسم شروع می شه و امکان late arrival هم نداره به نظر شما الان کجا وقت بگیرم؟ ترو خدا جواب من رو بدید دارم دیوونه می شم نمی دونم چی کار باید بکنم. (رشتم دیزاین هست و همسرم سربازی معاف پزشکی شده)
    من و همسرم هم 12 جون با همین خانوم بد اخلاق مصاحبه داشتیم. شرایطمون دقیقا عین شما بود و با همین بند ریجکت شدیم. از ما هم هیچ مدرک سوشال تای نخواست. با همسرم هم مصاحبه نکرد. هیچ مدرکی ازمون نحواست فقط سی وی رو دید و گفت چرا یه مستر دیگه؟ مستر ایرانم طراحی شهری بود مستری که میخوام برم معماری بود. با هم هم فرق دارن. اما یهو قاطی کرد و برگه سفید 214 رو داد و دیگه به حرفام گوش نداد. کلاس منم آخر مرداد شروع میشه و امکان لیت ارایوال ندارم. سربازی هم معاف کفالت هستم.!!!!
    شما برای جای دیگه اقدام کردین؟ توی DS 160 جدیدتون دلیل ریجکت شدن رو چی مینویسین؟ توضیح بدیم که این افسر کودن اصلا مدارک ما رو ندید و میخوایم مدارکمونو ببینید؟؟ خوبه اینو بگیم؟؟
    آقای هایزنبرگ من از شما تمنا میکنم مشورت بدین. یه اتفاقی تو دوبی هی داره تکرار میشه. چاره چیه واسه یک معمار که کارش هم اصصصلا حساس نیست

پیش فرض پاسخ : متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

من از آنکارا وقت گرفتم. به نظرم دلیل ریجکت رو بفقط بنویسید ۲۱۴b و اگرم روز مصاحبه بعدی پرسید چرا بگید مدارک مربوط به سوشال تایم همراهم نبود.

Junior Member

چه جالب من ١٣ جون براي دبي اقدام كردم براي ويزاي j و نان فاندو پزشك هستم با همين خانوم بد اخلاقه،اصلا نمي دونست. ويزاي j چيه bs به نام خودم حدود ٥٠٠٠٠ دلار با نرخ آزاد بود و من با همين بند ريجكت شدم و وقتي گفتم چرا گفت از نظر من شما در دو سال تواناييشو ندارم.به نظرتون من دوباره اقدام كنم و از كجا؟و چي كار كنم؟از طرف ديگه نامزدم fbi check خورده آيا از طريق j2 اقدام كنم.ميشه يكي جواب بده

Junior Member

سلام من چند روز پیش از دبی با بند 214b ریجکت شدم رشته ام برنامه ریزی شهری و فاندم نصفه است برای دکترا . آفیسر روز مصاحبه به تاریخ افتتاح حساب گواهی مالی ام گیر داد چون جدید بود وازم پرسید شغل مادرت چیه گفتم معلمه وشغل پدرم هم گفتم ایشونم تدریس می کنند یه خواهرم هم آمریکا دانشجو هست ولی ایالتش با من خیلی فاصله داره به نظر شما با توجه به زمان کمی که دارم دوباره می تونم از دبی اقدام کنم؟ یا سفارت دیگه ای برم؟ ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sweetrazi نمایش پست ها
    سلام من چند روز پیش از دبی با بند 214b ریجکت شدم رشته ام برنامه ریزی شهری و فاندم نصفه است برای دکترا . آفیسر روز مصاحبه به تاریخ افتتاح حساب گواهی مالی ام گیر داد چون جدید بود وازم پرسید شغل مادرت چیه گفتم معلمه وشغل پدرم هم گفتم ایشونم تدریس می کنند یه خواهرم هم آمریکا دانشجو هست ولی ایالتش با من خیلی فاصله داره به نظر شما با توجه به زمان کمی که دارم دوباره می تونم از دبی اقدام کنم؟ یا سفارت دیگه ای برم؟ ممنون میشم
    خب متوجه نشدی گیر اصلیش روی کدوم مورد بود؟که اصلاحش کنی برای دفعه ی بعد. خواهرت؟تاریخ جساب بانکی؟ تمکن پدر و مادر؟ چی؟خب اگه قرار باشه دوباره بری دبی باید تغییری بدی توی مورد ریجکتی.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sweetrazi نمایش پست ها
    شما بعد از چند روز ریجکت شدین؟ تاریخ مصاحبتون کی بود؟

کسایی که ریجکت میشن تمایل ندارن در مورد دلیلش بنویسن یا دبی با بند 214 b کم ریجکت میکنه؟ من دارم از استرس میمیرم این قضیه فامیل تو امریکا چقدر چدیه؟ اگه ممکنه کسایی که به دلیل داشتن فامیل درجه یک ریجکت شدن تجربیاتشونو بنویسن!

Junior Member

اصلا قضیه جدی ای نیس همه چیز به روز مصاحبه بر میگرده. دلیل نداره که بخوان ریجکت کنن مگر اینکه خوب هندل نکنین. باید بتونین با آفیسر چلنج کنین.
    اگه برادر یا خواهرتون دانشجو هست که اصلا مشکلی نیس اما اگه سیتیزن هست باید قانع کنین که نمیخاین بمونین. مثلا بگین من فقط واسه اینکه ودرک امریکا خیلی تو ایران باارزشه دارم میرم و به محض گرفتن مدرک بر میگردم. همین!
    به خودتون اعتماد داشته باشین!

Junior Member

سلام . من 18 جون 2014 دوبی با خانم بداخلاقه مصاحبه داشتم که برگه زرد داد و گفت با این شماره سایت رو چک کنم. دو ساعت بعد از مصاحبه که سایت رو چک کردم دیدم زده refused. به سفارت ایمیل زدم جواب دادن که آفیسر بر اساس بند 214 b درخواستم رو رد کرده. فک می کنم بیشتر به این دلیل بود که تو دی اسم زده بودم الان در ایران دانشجوی دکتری ام و قانع نشد که چرا می خوام دکتری اینجا رو ول کنم. وقتی مجددا برا آنکارا اقدام کردم دقیقا اولین سوالش همین بود در حالی که من دیگه در دی اس جدیدم به دانشجو بودنم اشاره نکردم . معلوم بود که افیسر دوبی به این نکته اشاره کرده بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)