صفحه 92 از 110 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من ماه آگوست از سفارت ارمنستان با بند 214B ریجکت شدم. دکتری فول فاند اقدام کرده بودم. واسه ترم بهار میخوام مجدد اقدام کنم. با توجه به ریجکتی قبل کدوم سفارت رو پیشنهاد میکنید؟ پیشاپیش از راهنمایی تون سپاس گزارم
    هیچکی نمیتونه پیش بینی درست و دقیقی بکنه و بگه کجا شما برین ویزا بگیرین
    ولی من اگر جای شما بودم دیگه از سه سفارت اصلی اقدام نمیکردم
    با این وضعیت شما میرفتم فرانکفورت یا قبرس

Junior Member

سلام بچه ها
    ببخشید من یک سوال داشتم من ماه اگوست دبی ریجکت شدم f1 f2
    فاندم تقریبا کامله این دفعه میخوام تنها اقدام کنم فقط نمیدونم وقتی افیسر بگه چرا این دفعه تنها اقدام کردی یا چرا شوهرت نمیاد چی بهش بگم لطفا راهنماییم کنید چون میخوام یه جواب معقول بدم
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان

من مرداد برای fall 201 از آنکارا ریجکت شدم با فرم 214 مستر مجدد بدون فاند و به مستر مجدد ایراد گرفت
    پارسال شهریورم از ارمنستان برای دوره زبان پیش نیاز ی non-degree
    سال 89 هم از دبی برای توریستی که گفت چون شینگن نداری
    البته سال 2011 و 2014 دوتا شینگن گرفتم
    دبی مجرد بودم، ارمنستان با خانمم رفتیم اما آنکارا رو فقط خودم و حتی برای خانمم F2 نگرفتیم.
    اینبارم F2 براش نمیگیرم و اصلا قرار نیست بیاد
    دارم برای ی شینگن دیگه اقدام میکنم تا اگه لازمه اونجا برم سفارت
    هر جا شانسم بیشتر باشه میرم
    اینم بگم که تو I-20 آنکارا رشتم همون مهندسی عمران بود و حتی استادمم واسه دکترا پذیرفتم اما به خاطر معدل دانشگاه نپذیرفت
    اینبار رشتم رو عوض کردم به مدیریت ساخت ولی بازم تو دانشکده عمران هست اما اصلا دیگه این رشته ریسرچ نداره البته گفته باید معدلمم بالای 3 بشه و اگه چند واحد رو با معدل خوب بگذرونم حتی میتونم وسط دوره به دکترا تغییر بدم البته برم اونجا همون مهندسی عمران با ریسرچ رو میخونم که ی فاندی ازش بگیرم. این مدیریت ساخت رو این سری انتخاب کردم که اسم رشتم عوض شه. ی آمار هم گرفتم گویا پزیشن دکتراشونم فعلا پر بوده که رییس دانشکده نمیذاره پذیرش بدن
    سال 88 فوق گرفتم و ی سره سر کار بودم و گپم با کار پره
    سربازی هم معاف کفالت شدم
    همسرم هم کارمند دولته و شش سال اونجا سابقه مستمر داره

با این تفاسیر کجا رو پیشنهاد میدید؟
    ممنون

سلام
    من مستر مجدد توی هون رشته ی قبلیم پدیرش دارم با 65 درصد فاند. BS برای دوسال دارم. اگر بدون فاند بودم با 214 میشد گفت قطعا ردم میکنن ولی الان که فاند دارم نمیدونم چطوریه؟ من 5 تا دانشگاه PhD اپلای کردم و یا رد کردند یا پدیرش بدون فاند دادند. نامه هاش هست و میتونم ببرم.
    سرایط من رو برای ارمنستان چطور ارزیابی میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arashpi نمایش پست ها
    سلام دوستان

من مرداد برای fall 201 از آنکارا ریجکت شدم با فرم 214 مستر مجدد بدون فاند و به مستر مجدد ایراد گرفت
    پارسال شهریورم از ارمنستان برای دوره زبان پیش نیاز ی non-degree
    سال 89 هم از دبی برای توریستی که گفت چون شینگن نداری
    البته سال 2011 و 2014 دوتا شینگن گرفتم
    دبی مجرد بودم، ارمنستان با خانمم رفتیم اما آنکارا رو فقط خودم و حتی برای خانمم F2 نگرفتیم.
    اینبارم F2 براش نمیگیرم و اصلا قرار نیست بیاد
    دارم برای ی شینگن دیگه اقدام میکنم تا اگه لازمه اونجا برم سفارت
    هر جا شانسم بیشتر باشه میرم
    اینم بگم که تو I-20 آنکارا رشتم همون مهندسی عمران بود و حتی استادمم واسه دکترا پذیرفتم اما به خاطر معدل دانشگاه نپذیرفت
    اینبار رشتم رو عوض کردم به مدیریت ساخت ولی بازم تو دانشکده عمران هست اما اصلا دیگه این رشته ریسرچ نداره البته گفته باید معدلمم بالای 3 بشه و اگه چند واحد رو با معدل خوب بگذرونم حتی میتونم وسط دوره به دکترا تغییر بدم البته برم اونجا همون مهندسی عمران با ریسرچ رو میخونم که ی فاندی ازش بگیرم. این مدیریت ساخت رو این سری انتخاب کردم که اسم رشتم عوض شه. ی آمار هم گرفتم گویا پزیشن دکتراشونم فعلا پر بوده که رییس دانشکده نمیذاره پذیرش بدن
    سال 88 فوق گرفتم و ی سره سر کار بودم و گپم با کار پره
    سربازی هم معاف کفالت شدم
    همسرم هم کارمند دولته و شش سال اونجا سابقه مستمر داره

با این تفاسیر کجا رو پیشنهاد میدید؟
    ممنون
    ایران!
    من به شما ایران و پیشنهاد میدم. همینجا بمونید و ادامه تحصیل بدید, چون با این سابقه, بعید میدونم حالا حالا ها بتونید ویزای امریکا بگیرید.

سلام دوستان
    من 18 جون از سفارت ارمنستان با بند 214 ریجکت شدم. برای لیسانس موزیک میخواستم برم. دوباره برای ابان وقت گرفتم. خودم فکر میکنم چون خواهرم اون ایالت هست منو ریجکت کرده. و البته استرسی که موقع مصاحبه داشتم. برای تقویت Social Tie چه پیشنهادی دارید؟ این رو هم بگم که بعد از دیفر کردن تونستم Scholarship بگیرم,زیاد نیس اما فکر میکنم برای لیسانس خوب باشه.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    ٢ تا برادر و ١ خواهر دارم كه سيتيزن هستن و امريكا زندگي ميكنن. همگي تو MD. داماد. عروس و پدر و مادرم گرين كارت دارن. خودم هم ٩ سالگي تا ١١ سالگي اونجا بودم و مدرسه امريكايي مي رفتم. ولي پدر و مادرم ايران زندگي ميكنن و در رفت و آمدن. سال ٢٠١٤ پذيرش كالج گرفتن از همون شهر و رفتم ارمنستان. با 214b ريجكت شدم.( البته اون موقع پدر و مادر و دامادمون گرين كارت نداشتند). اما حرف افيسر برام جالب بود. هيچ حرفي از خانوادم نزد. من زبانم خوبه و با آفيسر انگليسي صحبت كردم. (پذيرش كالج زبان گرفته بودم از دانشگاه و كانديشنال مستر) گفت " تو زبانت خوبه چرا تافل نميدي و پذيرش مستر نميگيري بهت قول ميدم بتوني ويزا بگيري" برگشتم ايران و رفتم سربازي الان تافل دادم و پذيرش مستر بدون فاند گرفتم از ٤ تا دانشگاه كه فقط يكيش boston هست و بقيه Md. بنظرتون باز از ايروان اقدام كنم يا برم جاي ديگه؟ الانم كه انتخابات رياست جمهوري نزديكه نمي دونم چقدر روي صدور ويزا تاثير داشته باشه. نظرتون چيه؟

Junior Member

سلام،
    پدر و مادرم دیروز از دبی ریجکت شدن به دلیل بند۲۱۴ در حالی که افسر هیچ کدوم از. مدارکی که وابستگی شون به ایران رو نشون بده ندیده. فقط پرسیده ایا لاتاری ثبت نام کردن؟ و چون سال قبل ثبت نام کردن با این بند ویزاشون رو رد کرده. پدرم ۶ سال قبل به امریکا سفر کرده. دوتا از برادرام ایران هستند و من مدارک لازمی که نشون بده بر میگردند رو فرستادم. به نظر شما دفعه بعد از کجا اقدام کنن شانسشون بیشتره؟ و اینکه اگه جدا اقدام کنن ایا شانسشون بالا میره؟

دوستان
    سلام

آآیا ثبت نام لاتری واقعا مرسومه سوال در موردش پرسیده یشه؟

Junior Member

از من سال گذشته توی آنکارا چیزی در این مورد نپرسیدن امسال هم کوالالامپور مصاحبه دادم نپرسیدن. ولی اگه ازتون سوالی در این مورد پرسیدن حقیقت رو بگید. اونها به اطلاعات لاتاری دسترسی دارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)