صفحه 96 از 110 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

با سلام
    من هفته قبل از دوبی ریجکت شدم به دلیل همین بند 214. خودم فکر میکنم مهمترین دلیلش این بود که در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم در ایران و اشتباه کردم که این رو عنوان کردم. البته شرایطم در ایران طوریه که میخوام قید دکتری رو بزنم و انصراف بدم ولی نمیدونم چطور باید آفیسر رو دوباره قانع کنم. لطفا اگر دوستان پیشنهادی یا نظری دارند بگن بهم. در ضمن اولش ازم در مورد لاتاری هم پرسید که از بخت بد من یک سال اونهم الکی شرکت کرده بودم که همون جو مصاحبه رو برگردوند. چطور میتونم انصراف از دکتری اینجا و رفتن به آمریکا رو توجیه کنم؟

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

با سلام به همگی
    من سه روز قبل ار ایروان برای ویزای j1 ریجکت شدم. دوره ریسرچ شش ماهه بود و میزان پولی که دانشگاه تو فرم دی اس برام مشخص کرده بود ۲۰ هزار تا بود که منم بانک استیتمنت به نام خودم همین مقدار برده بودم. بعد مصاحبه که حدود ۲۰ دقیقه طول کشید و خوب هم داشت پیش میرفت, افیسر گفت برام قانع کننده نیست که برای یه دوره ۶ ماهه بخای ۲۰ هزار تا خرج کنی و ریجکت. هرچی بهش گفتم این مبلغی که تو فرم دی اس نوشته, برا یک سال نوشته.من دوره شش ماهه هستم.قاعدتا به نصف این پول رو بیشتر خرج نخواهم کرد.بعدشم من که بانک استیتمنت کافی دارم. درامد شغلی من هم تو ایران به اندازه ای هست که ثابت کنه موجودی بانک استیمنت واقعا از خودم هست. . . .ولی چه فایده!!!
    حالا میگید چه کنم؟!

Junior Member

سلام دوستان
    من چند روز پیش از سفارت آمریکا در دبی ریجکت شدم.
    به نظرتون اگه تو همین ماه دسامبر واسه یه سفارت دیگه تو یه کشور دیگه اقدام کنم احتمال قبولی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط robosci نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند روز پیش از سفارت آمریکا در دبی ریجکت شدم.
    به نظرتون اگه تو همین ماه دسامبر واسه یه سفارت دیگه تو یه کشور دیگه اقدام کنم احتمال قبولی هست؟
    با سلام. علت ریجکت تون چی بود؟ شرایط تون رو میشه بیشتر توضیح بدید؟

Junior Member

من هم دقيقا تجربه شما را ٢٨ دسامبر داشتم، ويزاي J1 يك ساله با BS ٣٧٠٠٠$ ، پرسيد چجوري جمع كردي اين مقدار پول، گفتم دوره دكترا فاند داشتم، ساپورت خانواده در عين حال دارم ٨ ماهه كار كنم، گفت دكترا چقدر حقوق مي گرفتي؟ الان چقدر مي گيري؟ مطمئن نيستم كه بر مي گردي، ريجكت، دوباره مي توني اقدام كني.
    من هم نمي دونم چكار بايد كرد؟ به دانشگاه BS كمتر بديم تا تو فرم بنويسه؟ از طرفي دانشگاه BS خانواده قبول نداره بايد حتما به اسم خودم باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    با سلام به همگی
    من سه روز قبل ار ایروان برای ویزای j1 ریجکت شدم. دوره ریسرچ شش ماهه بود و میزان پولی که دانشگاه تو فرم دی اس برام مشخص کرده بود ۲۰ هزار تا بود که منم بانک استیتمنت به نام خودم همین مقدار برده بودم. بعد مصاحبه که حدود ۲۰ دقیقه طول کشید و خوب هم داشت پیش میرفت, افیسر گفت برام قانع کننده نیست که برای یه دوره ۶ ماهه بخای ۲۰ هزار تا خرج کنی و ریجکت. هرچی بهش گفتم این مبلغی که تو فرم دی اس نوشته, برا یک سال نوشته.من دوره شش ماهه هستم.قاعدتا به نصف این پول رو بیشتر خرج نخواهم کرد.بعدشم من که بانک استیتمنت کافی دارم. درامد شغلی من هم تو ایران به اندازه ای هست که ثابت کنه موجودی بانک استیمنت واقعا از خودم هست. . . .ولی چه فایده!!!
    حالا میگید چه کنم؟!

من هم دقيقا تجربه شما را ٢٨ دسامبر داشتم، ويزاي J1 يك ساله با BS ٣٧٠٠٠$ ، پرسيد چجوري جمع كردي اين مقدار پول، گفتم دوره دكترا فاند داشتم، ساپورت خانواده در عين حال دارم ٨ ماهه كار كنم، گفت دكترا چقدر حقوق مي گرفتي؟ الان چقدر مي گيري؟ مطمئن نيستم كه بر مي گردي، ريجكت، دوباره مي توني اقدام كني.
    من هم نمي دونم چكار بايد كرد؟ به دانشگاه BS كمتر بديم تا تو فرم بنويسه؟ از طرفي دانشگاه BS خانواده قبول نداره بايد حتما به اسم خودم باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط fafar_hag نمایش پست ها
    من به دانشگاه مکاتبه کردم، اونا نوافقت کردن و یه دی اس جدید برام فرستادن که توش میزان هزینه رو تقریبا نصف زده . حالا مجدد از دوبی وقت گرفتم ببینم چی میشه.

Junior Member

مشكل اينجاست كه علت ريجكت ثبت شده دارن، آفيسر دائم در حال تايپ بود.
    من هم يا همين كار بايد بكنم يا اينكه حسابم با مادرم مشترك بگيرم بگم ٥٠٪‏ حساب مال من نيست.
    DS ميشه پرينت كرد اصلش نبرد؟ كه باز اگه نشد ويزا بگيرم برم سفارت ديگه، دانشگاه بيشتر از دو بار كه نمي فرسته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    من به دانشگاه مکاتبه کردم، اونا نوافقت کردن و یه دی اس جدید برام فرستادن که توش میزان هزینه رو تقریبا نصف زده . حالا مجدد از دوبی وقت گرفتم ببینم چی میشه.

من هم يا همين كار بايد بكنم يا اينكه حسابم با مادرم مشترك بگيرم بگم ٥٠٪‏ حساب مال من نيست.
    DS ميشه پرينت كرد اصلش نبرد؟ كه باز اگه نشد ويزا بگيرم برم سفارت ديگه، دانشگاه بيشتر از دو بار كه نمي فرسته

نقل قول نوشته اصلی توسط fafar_hag نمایش پست ها
    شما هم ایروان رفته بودید؟ نکنه افیسر شما همون اقا کچله بود؟ برای من هم که ایشون مدام در حال تایپ بود، همه چی رو نوشت. من فک میکنم اگه علت ریجکت رو همینی که به من گفت، نوشته باشه و تو سیستم هم ثبت کرده باشه، باز امیدی هست که افیسر بعدی وقتی ببینه اون قسمت پرونده رو تغییر دادیم، نظرش مساعد بشه! هر چند کلن ریجکت شدن دفعه اول کار رو برای دفعات بعدی بسیار سخت میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)