صفحه 108 از 110 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

سلام دوستان، یک سوالی داشتم
    اگر بخوام در 24 سالگی برای ویزای F1 اقدام بکنم برای مقطع دکترا، سن کمم ممکنه حساسیت رو برای ریجکت به خاطر Social Tie بالا ببره (لیسانس و فوق لیسانس بدون گپ تحصیلی گذرونده شده باشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط SHD303 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یک سوالی داشتم
    اگر بخوام در 24 سالگی برای ویزای F1 اقدام بکنم برای مقطع دکترا، سن کمم ممکنه حساسیت رو برای ریجکت به خاطر Social Tie بالا ببره (لیسانس و فوق لیسانس بدون گپ تحصیلی گذرونده شده باشه)
    سلام.
    نخیر؛ اصلا. 22 ساله هم کم نیست که Direct PhD میره بدون داشتن ارشد.
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

با سلام - دوستان لطفا بگین با توجه به شرایط فعلی , فرق refused با reject چیه ؟

Junior Member

دوستان عزیز

خواندن کامل این لینک کمک فراوانی خواهد کرد تا پاسخ پرسش اینکه چرا رد شده اید را به خوبی بیابید
    https://fam.state.gov/fam/09FAM/09FA...tml#M402_5_5_E

Junior Member

a. (U) An applicant applying for a student visa under INA 101(a)(15)(F) or INA 101(a)(15)(M) must meet the following requirements in order to qualify for a student visa:(1) (U) Acceptance at a school as evidenced by a Form I-20 (see 9 FAM 402.5-4(B) above and 402.5-5(D) below);(2) (U) Present intent to leave the United States at conclusion of approved activities (see 9 FAM 402.5-5(E) below);(3) (U) Possession of sufficient funds to meet the individual's financial needs (see 9 FAM 402.5-5(G) below); and(4) (U) Preparation for course of study (see 9 FAM 402.5-5(H) below).b. (U) If an applicant fails to meet one or more of the above criteria, he or she must be refused a visa under INA 214(b).

سلام به همه گرفتاران پروسه گرفتن ویزا.من هفته پیش برای،گرفتن ویزا آمریکا رفتم ایروان.من فول فاند دکتری در رشته بیومکانیک از دانشگاه نورث داکوتای شمالی دارم. رشته تحقیقاتیم روی مغز انسانه و ابدا حساس نیست. وقتی رفتم سفارت خیلیا رو دیدم که فاند نداشتن یا شرایطشون جالب نبود برای،رفتن ولی ویزا گرفتن.منم خیلی خوشحال گفتم اینا گرفتن من حتما میگیرم. ولی با بند 214 رد شدم. 😔😔 از من پرسید CV بده دادم من سه سال پیش فارغ التحصیل شده بودم. گفت تا الان چیکار میکردی گفتم درگیر تافل و آزموناش بودم با دانشگاه هم برای قوی تر کردن رزومه خودم همکاری داشتم. گفت چرا این دانشگاه. گفتم چون اولین جایی هست که اوکی شده برام و اقدام کردم. کارت پایان خدمتم رو خواست گفت خدمت کردی گفتم 5 ماه بقیش رو با پروژه نخبگی معاف شدم. گفت چی بوده موضوعت گفتم روی پایان نامه خودم گرفتم معافیت رو. گفت موضوع کاریت چیه rp رو دادم و گفتم روی مغز قراره کار کنم. من قبلا روی توربین گاز صنعتی کار میکردم. ولی چند ساله کلا روی انرژی خورشیدی و انرژی های پاک کار میکنم. به صورت پاره وقتم کار میکنم ولی بهشون نگفتم چون بیمه رد نکردم اصلا تا حالا. حالا چیکار کنم؟

این بند ربطی به کار تحقیقاتی نداره ازتون نخاست راجب برنامه ایندتون بگید؟ واسه اثبات تای مدرکی داشتین ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkhan_N30 نمایش پست ها
    سلام به همه گرفتاران پروسه گرفتن ویزا.من هفته پیش برای،گرفتن ویزا آمریکا رفتم ایروان.من فول فاند دکتری در رشته بیومکانیک از دانشگاه نورث داکوتای شمالی دارم. رشته تحقیقاتیم روی مغز انسانه و ابدا حساس نیست. وقتی رفتم سفارت خیلیا رو دیدم که فاند نداشتن یا شرایطشون جالب نبود برای،رفتن ولی ویزا گرفتن.منم خیلی خوشحال گفتم اینا گرفتن من حتما میگیرم. ولی با بند 214 رد شدم. ������������ از من پرسید CV بده دادم من سه سال پیش فارغ التحصیل شده بودم. گفت تا الان چیکار میکردی گفتم درگیر تافل و آزموناش بودم با دانشگاه هم برای قوی تر کردن رزومه خودم همکاری داشتم. گفت چرا این دانشگاه. گفتم چون اولین جایی هست که اوکی شده برام و اقدام کردم. کارت پایان خدمتم رو خواست گفت خدمت کردی گفتم 5 ماه بقیش رو با پروژه نخبگی معاف شدم. گفت چی بوده موضوعت گفتم روی پایان نامه خودم گرفتم معافیت رو. گفت موضوع کاریت چیه rp رو دادم و گفتم روی مغز قراره کار کنم. من قبلا روی توربین گاز صنعتی کار میکردم. ولی چند ساله کلا روی انرژی خورشیدی و انرژی های پاک کار میکنم. به صورت پاره وقتم کار میکنم ولی بهشون نگفتم چون بیمه رد نکردم اصلا تا حالا. حالا چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrainyman نمایش پست ها
    این بند ربطی به کار تحقیقاتی نداره ازتون نخاست راجب برنامه ایندتون بگید؟ واسه اثبات تای مدرکی داشتین ؟
    نه بهم نگفت ولی منم همراهم نداشتم. فقط یه سوالو چندبار پرسید که خوب متوجه نشدم این بود که گفت تو دانشگاه میخای چیکار کنی منم دوباره براش گفتم.

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

سلام به همه گرفتاران پروسه گرفتن ویزا.من هفته پیش برای،گرفتن ویزا آمریکا رفتم ایروان.من فول فاند دکتری در رشته بیومکانیک از دانشگاه نورث داکوتای شمالی دارم. رشته تحقیقاتیم روی مغز انسانه و ابدا حساس نیست. وقتی رفتم سفارت خیلیا رو دیدم که فاند نداشتن یا شرایطشون جالب نبود برای،رفتن ولی ویزا گرفتن.منم خیلی خوشحال گفتم اینا گرفتن من حتما میگیرم. ولی با بند 214 رد شدم. از من پرسید CV بده دادم من سه سال پیش فارغ التحصیل شده بودم. گفت تا الان چیکار میکردی گفتم درگیر تافل و آزموناش بودم با دانشگاه هم برای قوی تر کردن رزومه خودم همکاری داشتم. گفت چرا این دانشگاه. گفتم چون اولین جایی هست که اوکی شده برام و اقدام کردم. کارت پایان خدمتم رو خواست گفت خدمت کردی گفتم 5 ماه بقیش رو با پروژه نخبگی معاف شدم. گفت چی بوده موضوعت گفتم روی پایان نامه خودم گرفتم معافیت رو. گفت موضوع کاریت چیه rp رو دادم و گفتم روی مغز قراره کار کنم. من قبلا روی توربین گاز صنعتی کار میکردم. ولی چند ساله کلا روی انرژی خورشیدی و انرژی های پاک کار میکنم. به صورت پاره وقتم کار میکنم ولی بهشون نگفتم چون بیمه رد نکردم اصلا تا حالا. حالا چیکار کنم؟
    سلام.اینا وقتی نمی تونن ارتباط منطقی رشته و کار قبلی را با مغز متوجه بشن فیوز می پرونن. احتمالا ریجکت به همین خاطره. یه مدت بگذره دوباره میتونی امتحان کنی.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

سلام به همه گرفتاران پروسه گرفتن ویزا.من هفته پیش برای،گرفتن ویزا آمریکا رفتم ایروان.من فول فاند دکتری در رشته بیومکانیک از دانشگاه نورث داکوتای شمالی دارم. رشته تحقیقاتیم روی مغز انسانه و ابدا حساس نیست. وقتی رفتم سفارت خیلیا رو دیدم که فاند نداشتن یا شرایطشون جالب نبود برای،رفتن ولی ویزا گرفتن.منم خیلی خوشحال گفتم اینا گرفتن من حتما میگیرم. ولی با بند 214 رد شدم. ������������ از من پرسید CV بده دادم من سه سال پیش فارغ التحصیل شده بودم. گفت تا الان چیکار میکردی گفتم درگیر تافل و آزموناش بودم با دانشگاه هم برای قوی تر کردن رزومه خودم همکاری داشتم. گفت چرا این دانشگاه. گفتم چون اولین جایی هست که اوکی شده برام و اقدام کردم. کارت پایان خدمتم رو خواست گفت خدمت کردی گفتم 5 ماه بقیش رو با پروژه نخبگی معاف شدم. گفت چی بوده موضوعت گفتم روی پایان نامه خودم گرفتم معافیت رو. گفت موضوع کاریت چیه rp رو دادم و گفتم روی مغز قراره کار کنم. من قبلا روی توربین گاز صنعتی کار میکردم. ولی چند ساله کلا روی انرژی خورشیدی و انرژی های پاک کار میکنم. به صورت پاره وقتم کار میکنم ولی بهشون نگفتم چون بیمه رد نکردم اصلا تا حالا. حالا چیکار کنم؟
    دوست عزیز،
    شما با بند 214 ریجکت شدی یعنی نداشتن سوشال تای و با بند مربوط به انتقال تکنولوژی یا تکنولوژی های حساس ریجکت نشدی پس ذهنت سمت سابقه کاری و فیلد کاری آینده و ... نره. شما گفتی سه سال هیچ کاری نمی کردی و داشتی تافل می خوندی و رزومه قوی می کردی. یعنی یک انسان مستاصل از شرایط مملکتت نشون دادی که فقط به فکر رفتن بودی. به نظرم دوباره برو مصاحبه و بگو در این سه سال داشتی روی یه سری فیلد های مرتبط با پذیرشت تحقیق می کردی و چون جایی پابلیش نشده، هیچ جای رزومت نیاوردی. بعلاوه یه نامه ای چیزی از استادی کسی ببر که حرفت رو ثابت کنی.
    بعلاوه بهت پیشنهاد می کنم در جواب سوال چرا این دانشگاه، نگو چون اولین جایی بود که بهم پذیرش داد ( این یعنی اولین جایی که بهم گفتن بیا و دری برای فرار از ایران و رفتن به آمریکا باز شد دعوتشون رو اجابت کردم. آفیسر هم با توجه به بند 214 باید ریجکتتون کنه.) اگر فروم ها رو بخونید متوجه میشید باید دلایل علمی و محکمه پسند مثل سابقه بالای استادی که میخواید باهاش کار کنید، رنکینگ خوب رشته در اون دانشگاه، امکانات دانشگاه و ... بیارید.
    موفق باشید
    خواهشمند است در صورت مفید بودن مطلب، با امتیاز دهی بازخورد خود را باطلاع برسانید
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)