صفحه 107 از 110 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    همون طور که آقا امیر توضیح دادن حتما سعی کن یه تغییر در شرابطتت ایجاد کنی و البته اگه بتونی یه کم در مورد شرایطت بگی بچه ها می تونن بیشتر کمکن کنن. سوالانی مثل اینکه برا مستر دوم بودی؟ می تونی یه قولی از دپارتمان بگیری که امکانش هست بعدا به اچ دی تبدیل اش کنی ( اینو مثلا میگی تو مصاحبه که بعدا به پی اچ دی تبدیل می کنیش)... یا مثلا شرایط فاندت بعدا می تونه تغییر کنه.. و خلاصه یه توضیحی بدی در مورد شرایطتت بد نیس..

موفق باشی .
    ممنون از شما و k_najafian برای توجهتون
    مستر دوم نبودم و فقط گپ تحصیلی 3 ساله دارم که اون مدت مشغول به کار بودم, بقیه توضیحات رو هم تو پست قبلی نوشتم
    ممنون

سلام دوست عزیز
    امیدوارم ایندفه ویزا رو بگیری.
    چون همونطور که خودت گفتی, این بار مبلغ کامل حساب بانکی رو داری.

من یه اکانت پرداخت شده دارم برای سفارت آمریکا در آنکارا و به این اکانت دیگه احتیاجی ندارم.
    اگر میخوای برای مصاحبه به آنکارا تشریف ببرین, من میتونم اکانتم رو به شما واگذار کنم.

راستی همونطور که کاربر نجفیان هم گفتن بهتره یه سفارت بری که تا حالا نرفتی.
    در مورد باکو هم تا اونجایی که میدونم با کیس های ایرانی ها زیاد آشنایی نداره و یکم کارت سخت میشه. با همه ی این حرفها خودت بیشتر تحقیق کن.

اگر تمایل داشتی که اکانت من رو داشته باشین, به من پیام بدید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2323 نمایش پست ها
    ممنون از شما و k_najafian برای توجهتون
    مستر دوم نبودم و فقط گپ تحصیلی 3 ساله دارم که اون مدت مشغول به کار بودم, بقیه توضیحات رو هم تو پست قبلی نوشتم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام به همه دوستان

همسرخارجی داشتن هم جزو عدم سوشیال تای محسوب میشه؟
    اگه پرسید چی بگیم که مشکل عدم سوشیال تای نداشته باشیم؟

ممنون از پاسختون
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

Junior Member

سلام
    وقتتان بخیر باشد

ببخشید اگر وقتتان را می گیرم

3-4 روز پیش م در آنکارا مصاحبه داشتم و با بند 214 رد شدم،
    اگر ایرادی نداره شرایطمو میگم، امیدوارم بتوانید راهنماییم کنید

1. من 7 سال گپ تحصیلی داشتم ، در این مدت در 1. 10 ماه دینا آزمون ( به عنوان کنترل کیفیت جوش = به اینا گفتم رنگ) کارکردم 2. 2 سال اسالیب یه عنوان مدیر تولید ( مواد ضدعفونی کننده و ماده اولیه شونده ها مثل شامپو) 3. 1 سال و خورده ای هم میشه که به عنوان کارشناس امور ادارای در نظام پزشکی کار میکنم.
    2. من از دانشگاه شریف رشته شیمی معدنی ارشدم رو گرفتم و از دانشگاه نورث کارولینا در گرینزبورو پذیرش با TA و ویو تحصیلی و 21000 تا برای 11 ماه گرفتم
    3. نمره تافلم 97 و جی آر ای 307 بوده ، برای 2-3 تا دانشگاه دیگه هم در آمریکا اقدام کردم

مصاحبه هم آنکارا بوده

1. قبل هر چیزی استرس زیادی داشتم و سعی کردم خودمو آروم کنم ، وقتی داشتم داخل می رفتم خانمی که قبل من بود با بچه 12 سالش که میخواست بفرستش امریکا جلو افیسر برگشت به من گفت ذخترمو ریجکت کرده
    من والله گیر کردم چی بگم، ولی تمرکزم بهم ریخت ، احساس کیکنم نتونستم خوب توضیح بدم

سوال و جواب ها اینها بود و در نهایت ایشون با لبخند گفتن متاسفم در حال حاضر من می توانم به شما ویزا بدم ، توضیحشم در این برگه هستم ولی میتوانید از جاهای دیگه تلاش کنید.
    منم دیگه وسیله هامو جمع کردم
    گفتم
    Thank you ( یادم نیست 1 بار بود یا دوبار با فاصله که داشتم میرفتم) ایشونم تا موقعی که داشتم میرفتم شروع کردن به نوشیدن لیوان نسکافه یا هرچیزی که توش بود.

3. استاد در حال حاضر ندارم ، در واقع روز اینترویوو متوجه شدم که شاگرد استاد ارشدم اونجا اومده استاد شده
    قراره باهاشون کار کنم
    ولی اینکه ازش ریسرچ پلن بگیرم هم اینکه استاد ارشدمون یکی بوده ,ه هم ایرانیه و هم مونده میترسم بدتر باشه ، یکی از زمینه های کاریش در مورد انرژی های نوین از چیزهایی مثل گیاهان و غیره هست
    البته من در مورد فیلد دیگه های که مربوط به یه قسمت در مورد واکنش مرتبط به میتو کندری در بدنه میخوام باهاش کار کنم

1. سلام
    2. -?what are you going to the US
    . I will study at university of north carolina at greens boro at the departmant of chemistry and bio chemistry for my PhD degree in the field of medicinal chemistry
    2.? who pay your cost
    و گفتم بنک استیتمنت خودمم هست ( حدود 34000 تا از مجموع 5-6 تا بانک بود ) the university pay my tution and the cost of my life
    Where is your I-20?
    I gave you
    , they give me TA position, the universities offer is there
    اونجا نامه دانشگاه در مورد TAقرار دادم ، ( در پوشه) گفت نمی خواد

3 بک گراندتو بگو
    گفتم لیسانس در مازندران بودم و شیمی عمومی
    ارشدم شریف بود در شته شیمی معدنی

4. بعد مستر چیکار کردی ( صداش آروم بود دوبار پرشسد فکر کردم منظورش اینه دکتری رو چی میخوام کار کنم) که اومدم توضیح بدم گفت نه نه منظورم بعد ارشدته

گفتم بعد ارشد نیاز به یه space داشتم و رفتم دینا آزمون کنترل کیفیت رنگ شدم و بعدم اسالیب دو سال بودم که مدیر تولید بودم که موادی مثل بنزالیب میساختیم و موادی که پیشنیاز شوینده هایی مثل شامپو بود
    که گفت الان چیکار میکنی
    گفتم آفیسر تظام پزشکیم
    گفت کارت چیه اونجا ؟ گفتم کریدتی پزشکان و.. را چک میکنم و بیمارهایی که میان به عوارض درمانشون اعتراض میکنند
    گفتش حقوقت چقدره : نوشته بودم قبلا 1.5 همونو گفتم که ماشین حساب زد ، یعنی 300بیشتر ، که گفتم 200 و خورده ای دلار میشه، دلار الان 6 تومنه :|، ذوباره زد گفت 250 دلار گفتم اره

گفت اونجا چی قراره بخونی؟ گفتم مدیسنال بایو کمیستری هست، که یه برنامه یونیکی هست که با استفاده از مواد طبیعی روی درمان بیماری ها خصوصا کنسر کار میکنند
    ترم اول استادمونو انتخاب میکنیم ، من دوتا استاد هستند که دوست دارم باهاشون کار کنم یکیشون روی خانواده قارچ ها و گیاهان دارویی کار می کنه تلاش میکنه با مواد اولیه متفاوت ، اثراتشو ببینه
    و از سازمان کنسر آمریکا گرند داره
    یکی دیگه هم استادی هست که یکسری مواد معدنی غیرفعال رو میسازه که در حضور نور فعال میشن و سلول های سرطانی رو از بین میبره، اینم جدیدا از انجمن کنسر آمریکا گرند گرفته

گفت برگشتی به ایران میخوای چیکار کنی، گفتم از اینجایی که هستم جاب آفر دارم ( میخواسی ببینی ؟ گفت نه)دوست دارن با من کار کنند ولی من خودم تمایل دارم پروفسور بشم ( سرشو بلند کرد منو نگاه کرد احساس میکنم نگاه خاصی داشت) و در دانشگاه درس بدم
    با گروه خودم روی پیدا کردن درمان برای بیماری ها کار کنم

اکثر مواقع تایپ میکرد، بعد آخرین سوال یه مقداری 1-2 دقیقه تایپ کرد بعدشم که دستش رفت ذو برگه سفید برام مشخص بود دیگه.

ببخشید که طولانی شذ
    ولی من 8 آگوست باید آمریکا باشم برای کلاس teacher training وگرنه فاندم رو از دست میدم

میخوام از ارمنستان و یا قبرس اقدام کنم، الان می خوام نامه بزنم بهشون ببینم برای 2 هفته دیگه به من وقت میدن یا نه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiish نمایش پست ها
    سلام
    وقتتان بخیر باشد

ببخشید اگر وقتتان را می گیرم

3-4 روز پیش م در آنکارا مصاحبه داشتم و با بند 214 رد شدم،
    اگر ایرادی نداره شرایطمو میگم، امیدوارم بتوانید راهنماییم کنید

1. من 7 سال گپ تحصیلی داشتم ، در این مدت در 1. 10 ماه دینا آزمون ( به عنوان کنترل کیفیت جوش = به اینا گفتم رنگ) کارکردم 2. 2 سال اسالیب یه عنوان مدیر تولید ( مواد ضدعفونی کننده و ماده اولیه شونده ها مثل شامپو) 3. 1 سال و خورده ای هم میشه که به عنوان کارشناس امور ادارای در نظام پزشکی کار میکنم.
    2. من از دانشگاه شریف رشته شیمی معدنی ارشدم رو گرفتم و از دانشگاه نورث کارولینا در گرینزبورو پذیرش با TA و ویو تحصیلی و 21000 تا برای 11 ماه گرفتم
    3. نمره تافلم 97 و جی آر ای 307 بوده ، برای 2-3 تا دانشگاه دیگه هم در آمریکا اقدام کردم

مصاحبه هم آنکارا بوده

1. قبل هر چیزی استرس زیادی داشتم و سعی کردم خودمو آروم کنم ، وقتی داشتم داخل می رفتم خانمی که قبل من بود با بچه 12 سالش که میخواست بفرستش امریکا جلو افیسر برگشت به من گفت ذخترمو ریجکت کرده
    من والله گیر کردم چی بگم، ولی تمرکزم بهم ریخت ، احساس کیکنم نتونستم خوب توضیح بدم

سوال و جواب ها اینها بود و در نهایت ایشون با لبخند گفتن متاسفم در حال حاضر من می توانم به شما ویزا بدم ، توضیحشم در این برگه هستم ولی میتوانید از جاهای دیگه تلاش کنید.
    منم دیگه وسیله هامو جمع کردم
    گفتم
    Thank you ( یادم نیست 1 بار بود یا دوبار با فاصله که داشتم میرفتم) ایشونم تا موقعی که داشتم میرفتم شروع کردن به نوشیدن لیوان نسکافه یا هرچیزی که توش بود.

3. استاد در حال حاضر ندارم ، در واقع روز اینترویوو متوجه شدم که شاگرد استاد ارشدم اونجا اومده استاد شده
    قراره باهاشون کار کنم
    ولی اینکه ازش ریسرچ پلن بگیرم هم اینکه استاد ارشدمون یکی بوده ,ه هم ایرانیه و هم مونده میترسم بدتر باشه ، یکی از زمینه های کاریش در مورد انرژی های نوین از چیزهایی مثل گیاهان و غیره هست
    البته من در مورد فیلد دیگه های که مربوط به یه قسمت در مورد واکنش مرتبط به میتو کندری در بدنه میخوام باهاش کار کنم

1. سلام
    2. -?what are you going to the US
    . I will study at university of north carolina at greens boro at the departmant of chemistry and bio chemistry for my PhD degree in the field of medicinal chemistry
    2.? who pay your cost
    و گفتم بنک استیتمنت خودمم هست ( حدود 34000 تا از مجموع 5-6 تا بانک بود ) the university pay my tution and the cost of my life
    Where is your I-20?
    I gave you
    , they give me TA position, the universities offer is there
    اونجا نامه دانشگاه در مورد TAقرار دادم ، ( در پوشه) گفت نمی خواد

3 بک گراندتو بگو
    گفتم لیسانس در مازندران بودم و شیمی عمومی
    ارشدم شریف بود در شته شیمی معدنی

4. بعد مستر چیکار کردی ( صداش آروم بود دوبار پرشسد فکر کردم منظورش اینه دکتری رو چی میخوام کار کنم) که اومدم توضیح بدم گفت نه نه منظورم بعد ارشدته

گفتم بعد ارشد نیاز به یه space داشتم و رفتم دینا آزمون کنترل کیفیت رنگ شدم و بعدم اسالیب دو سال بودم که مدیر تولید بودم که موادی مثل بنزالیب میساختیم و موادی که پیشنیاز شوینده هایی مثل شامپو بود
    که گفت الان چیکار میکنی
    گفتم آفیسر تظام پزشکیم
    گفت کارت چیه اونجا ؟ گفتم کریدتی پزشکان و.. را چک میکنم و بیمارهایی که میان به عوارض درمانشون اعتراض میکنند
    گفتش حقوقت چقدره : نوشته بودم قبلا 1.5 همونو گفتم که ماشین حساب زد ، یعنی 300بیشتر ، که گفتم 200 و خورده ای دلار میشه، دلار الان 6 تومنه :|، ذوباره زد گفت 250 دلار گفتم اره

گفت اونجا چی قراره بخونی؟ گفتم مدیسنال بایو کمیستری هست، که یه برنامه یونیکی هست که با استفاده از مواد طبیعی روی درمان بیماری ها خصوصا کنسر کار میکنند
    ترم اول استادمونو انتخاب میکنیم ، من دوتا استاد هستند که دوست دارم باهاشون کار کنم یکیشون روی خانواده قارچ ها و گیاهان دارویی کار می کنه تلاش میکنه با مواد اولیه متفاوت ، اثراتشو ببینه
    و از سازمان کنسر آمریکا گرند داره
    یکی دیگه هم استادی هست که یکسری مواد معدنی غیرفعال رو میسازه که در حضور نور فعال میشن و سلول های سرطانی رو از بین میبره، اینم جدیدا از انجمن کنسر آمریکا گرند گرفته

گفت برگشتی به ایران میخوای چیکار کنی، گفتم از اینجایی که هستم جاب آفر دارم ( میخواسی ببینی ؟ گفت نه)دوست دارن با من کار کنند ولی من خودم تمایل دارم پروفسور بشم ( سرشو بلند کرد منو نگاه کرد احساس میکنم نگاه خاصی داشت) و در دانشگاه درس بدم
    با گروه خودم روی پیدا کردن درمان برای بیماری ها کار کنم

اکثر مواقع تایپ میکرد، بعد آخرین سوال یه مقداری 1-2 دقیقه تایپ کرد بعدشم که دستش رفت ذو برگه سفید برام مشخص بود دیگه.

ببخشید که طولانی شذ
    ولی من 8 آگوست باید آمریکا باشم برای کلاس teacher training وگرنه فاندم رو از دست میدم

میخوام از ارمنستان و یا قبرس اقدام کنم، الان می خوام نامه بزنم بهشون ببینم برای 2 هفته دیگه به من وقت میدن یا نه
    سلام رفیق!
    اول تبریک بابت پذیرش! گرینزبورو شهر زیبایی یه و آب و هواشم خوبه اگه یکم هوای گرم و مرطوب توی تابستون اذیت تون نکنه. اما بریم سراغ مصاحبه. من نظر شخصی ام رو میگم، رفقای دیگه از من با تجربه تر زیادن و راهنمایی تون می کنن.
    این گپ تحصیلی و سابقه کاری خفن شما یکم کار دستتون داده! اینکه شما بعد 7 سال کار کردن و اینکه الان یه پوزیشن آفیسر نظام پزشکی دارید (برای دولت ج.ا. کار می کنید...) چرا باید یه دفعه بوفالوتون یاد یانکی آباد بکنه () برای آفیسر سفارت داستان ما شک و شبه ایجاد کرده که شما هوای مهاجرت به بلاد کفر رو دارید! پیشنهادات بنده:
    1- اول اینکه به جای اینکه حالت استرسی برید جلو که ای خدا من اومدم ویزا بگیرم و اگر نگیرم بدبخت میشم و اینا و دست به دامان آفیسر بشید، خیلی با اشتیاق و انرژی برید جلوی کیوسک مصاحبه، سلام و صبح بخیر احوال پرسی بکنید و تا وقتی هم ازتون چیزی نخواستن چیزی ندید، و فقط هم همون مدرکی که ازتون می خوان ارائه کنید.

2-حالا که یک بار هم روند مصاحبه دستتون اومده (البته از قبل هم میشد با خوندن تجربیان دیگران سر رشته رو بگیرید) حتماً روی مکالمه تون کار کنید. شما توی همین چند تا جمله ای هم که اینجا نوشتید غلط های گرامری و املایی دارید، کل مصاحبه 5 دقیقه هم نیست، اینو با یه رفیق که زبانش از شما بهتره تمرین کنید ولی بازم میگم خشک و اداری حرف نزنید که انگار یه متن از قبل حفظ کردید که اونجا تلاوت بفرمایید! یه دو تا Sir یا Ma'am هم اون وسط بپرونی اینا بدشون نمیاد هرچند که زیادش خیلی بده! (یارو فکر می کنه پاچه خواری)

3- اما می رسیم به قسمت سوق الجیشی قضیه، پیشنهاد من اینه که در رزومه جدیدی که به سفارت بعدی می برید سابقه 7 ساله رو تقلیل بفرمایید به مثلاً دو سال تدریس درس زیست شناسی دوم دبیرستان (من باب مثال) و 5 سال هم با همون شغل کنترل کیفیت! اون شغل خفن نظام پزشکی هم قیچی بفرمایید! (مسئولیت این عمل خطیر با خودتون، ولی اگه از اول این کار رو کرده بودید الان شاید گل از نوگل تون شکفته بود و منتظر کلیرنس بودید). هدف کلی این بند اینه که صرفاً از خفن بودن جنابعالی کم کنه و به آفیسر بفهمونه که من دیدم از کارم چیزی در نمیاد، گفتم برگردم سر درس و مشق!

4- این بند پیرو نتیجه بند قبلی یه! شما باید یه قصه خوب سرهم کنی که چرا بعد 7 سال می خوای برگردی پشت نیمکت و مشق بنویسی! شاید بهترینش همین باشه که مثلاً بگی همیشه دوست داشتی پژوهگر و استاد باشی و وقتی رفتی توی صنعت دیدی که ارضا نمیشی و دوست داری برگردی به محیط دانشگاه، و این پذیرش یه موقعیت خوب بود که بتونی دکترات رو از آمریکا که بهترین دانشگاه های جهان رو (شاید!) داره بگیری تا بتونی بعداً یه پوزیشن خوب استادی توی ایران گیرت بیاد! دیگه جزئیاتش با خود گرامیت...

5- این که بگی از همین جایی که هستم جاب آفر دارم بدترین نوع جوابه! من جای آفیسر میگم شما هیپوتالاموست مشکل داره این همه سختی بکشی، در غربت و دوری مادر و زرشک پلو با مرغ و نبود ته دیگ رو به جون بخری که 4 سال بعد دوباره برگردی همین شرکت! خوب شما اگر اینقدر خفنی که شرکت 4 سال آزگار برای شما چشم به در می مونه، خوب بمون همون جا پیشرفت کن! (ارجاع به بند قبلی)

6- شما ازین فرصت که یه هم دانشگاهی خودتون اونجا هست استفاده کن و حتماً ازش یه نامه بگیر (حتی اگه بعداً یا همین الان بدونی که نمی خوای باهاش کار کنی!)، اصلاً در روایات توصیه اکید شده که ریسرچ پروپوزال داشته باشید وقتی به سمت بیت الکفر (سفارت) میرید! استثناش فقط اینه که مثلاً از یه جایی هاروارد براتون دعوت نامه فدایت شوم فرستادن که پاشو بیا قدم روی چشم ما بذار، اسکالرشیپ بهت میدیم! خلاصه رفیق من اگه می تونی از یه بابایی توی دانشگاه (استاد، رئیس گرجویت اسکول، رئیس دپارتمان، مسئول آفتابه ای کسی ) یه نامه بگیر که این بچه کارش خطرناک نیست و می خواد چهار تا آزمایش فیزیو بیو پاتو لو ژیگ بکنه که رگ خواب گیاهان دستش بیاد (اصلاً شما همین که بگی به استادت یا رئیس دپارتمان که من به خاطر شرایط ایران و مشکلات تحریم مجبورم یه ریسرچ پلن داشته باشم، اونا کمکت می کنن! به قول معروف بخواه تا بهت داده بشه (فکر کنم از آقا جیزز کرایسته این جمله)).

در خاتمه، ریش سفیدای فورم میگن دو هفته یه بار نرید سفارت، احتمال ریجکت محدد بالاس! شما اگه می تونی با دانشگاه یه چونه بزن که دیرتر بری (معمولاً همشون غر میزنن و میگن نمیشه و اورینتیشن رو باید باشی و الخ! ایمیل بزن به رئیس دپارتمان یا گرجویت اسکول بگو من ویزام به مشکل خورده، ننه من غریبم بازی و هر جور فیلم هندی که بلدی در بیار تا یکم بهت زمان بیشتر بدن!) مورد داشتیم وسط ترم ویزای طرف اومده دانشگاه گفته پاشو بیا (البته تی ای نبود، آر ای بود) ولی کلاً همه چی شد داره.

دیگه بنده عرض خاصی ندارم. من دبی رو به اون سفارت هایی که گفتید ترجیح میدم. هم وقت خالی زیاد داره و هم به نظر من بهتر ویزا میده. التماس دعا و باز هم تبریک بابت این موفقیت. امیدوارم شما هم به زودی به جمع زوار این کعبه آمال بپیوندید و از برکات روزافزون آقامون ترامپ بهره مند بشید. والسلام

پی نوشت: من یادم رفت بگم که شما در مورد گرنت استادا هم نظر فرموده بوید! به نظر من این قضیه رو لطفاً تا اطلاع ثانوی دورش رو خط بکشید، دانشجویی که از ایران میاد واقعاً شاید معنی گرنت هم نمی دونه، حالا اینکه یه دانشجو توی مصاحبه در مورد گرنت استادا حرف بزنه به نظر من بازم جالب نیست (سعی کنید خودتون رو یه آدم معمولی نشون بدید نه کسی که خیلی جزئیات رو می دونه!)
    ویرایش توسط mehdizad88 : June 11th, 2018 در ساعت 08:48 PM
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

دوستان سلام
    من امروز وقت مصاحبه ويزاي توريستي داشتم
    بهم برگه ابي دادند و نظر افيسر اين بود كه ويو شدم اما در جا نه و ازم پاس رو نگرفت

ميخوام ببينم اين برگه به چه معناست؟
    عجيب كه سايت رو انلاين چك ميكنم زده رد اما اصلا معقول نيس چون در فرمي كه دادن بهم گفته كه ايميلي مي گيرم كه بايد به سوالاتش جواب بزم و بفرستم و بعد معلوم ميشه؟
    ايا كسي تجربه مشابهي داره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Memi نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من امروز وقت مصاحبه ويزاي توريستي داشتم
    بهم برگه ابي دادند و نظر افيسر اين بود كه ويو شدم اما در جا نه و ازم پاس رو نگرفت

ميخوام ببينم اين برگه به چه معناست؟
    عجيب كه سايت رو انلاين چك ميكنم زده رد اما اصلا معقول نيس چون در فرمي كه دادن بهم گفته كه ايميلي مي گيرم كه بايد به سوالاتش جواب بزم و بفرستم و بعد معلوم ميشه؟
    ايا كسي تجربه مشابهي داره
    اگر ویزاتون را بررسی کنند که یعنی وارد کلیرنس میشید . این سوالات را باید پاسخ بدید و بفرستید تا بررسی کنند و بعد اگر کلیر شدید ویزا را دریافت میکنید. سایت ممکن است تا مدت زیادی آپدیت نشود یا در برخی موارد پس از ارسال مدارک آپدیت شود. برای برخی کیسها تا مدت طولانی همین وضعیت در CEAS وجود دارد.
    ضمنا شما شامل شرایط خاصی بودید که ویزای توریستی را قبول کردند؟ چون در حالت عادی با تراول بن کسی نمیتواند به جز موارد خاص ویزایش حتی بررسی شود؟ هاردشیپ یا پاس دوگانه یا ویوور استثنا و نظایر آن....
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر ویزاتون را بررسی کنند که یعنی وارد کلیرنس میشید . این سوالات را باید پاسخ بدید و بفرستید تا بررسی کنند و بعد اگر کلیر شدید ویزا را دریافت میکنید. سایت ممکن است تا مدت زیادی آپدیت نشود یا در برخی موارد پس از ارسال مدارک آپدیت شود. برای برخی کیسها تا مدت طولانی همین وضعیت در CEAS وجود دارد.
    ضمنا شما شامل شرایط خاصی بودید که ویزای توریستی را قبول کردند؟ چون در حالت عادی با تراول بن کسی نمیتواند به جز موارد خاص ویزایش حتی بررسی شود؟ هاردشیپ یا پاس دوگانه یا ویوور استثنا و نظایر آن....
    جدي؟!
    از كجا ميگين كه وارد كليرنس شدم؟!
    بهاطر اون برگه آبي رنگ؟

بله من اقامت كانادا دارم و كانادا زندگي ميكنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Memi نمایش پست ها
    جدي؟!
    از كجا ميگين كه وارد كليرنس شدم؟!
    بهاطر اون برگه آبي رنگ؟

بله من اقامت كانادا دارم و كانادا زندگي ميكنم
    خیر. به دلیل اینکه ریجکت نشده اید وگرنه درخواست ارسال مدارک بیشتر نمیشد. پس از ارسال مدارک ایمیلی مبنی بر دریافت و اینکه نتیجه به اطلاعتان خواهد رسید دریافت میکنید و وارد پروسه AP میشید.
    داشتن اقامت کانادا بر اساس تراول بن ترامپ ویوور برای بررسی پرونده محسوب میشود و جز شرایط خاص است. به عبارتی اگر اقامت نداشتید (یا سایر شرایط خاص) اصولا درحا ریجکت شدنتان تقریبا با قانون فعلی حتمی بود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    خیر. به دلیل اینکه ریجکت نشده اید وگرنه درخواست ارسال مدارک بیشتر نمیشد. پس از ارسال مدارک ایمیلی مبنی بر دریافت و اینکه نتیجه به اطلاعتان خواهد رسید دریافت میکنید و وارد پروسه AP میشید.
    داشتن اقامت کانادا بر اساس تراول بن ترامپ ویوور برای بررسی پرونده محسوب میشود و جز شرایط خاص است. به عبارتی اگر اقامت نداشتید (یا سایر شرایط خاص) اصولا درحا ریجکت شدنتان تقریبا با قانون فعلی حتمی بود.
    thank you.
    do you know when roughly I will receive that email?
    It should be form D-5535
    It seems it's all they need from me

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)