صفحه 40 از 110 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

سلام
    دوستان گلم یه سوال فوری ی ی ی ی
    من ای 20 تا 18 اگوست وقت داره.
    واس بار 4 می خوام برم مصاحبه .
    البته واسه بار سوم و چهارم دبی .
    تاریخ 13 وقت دارم .
    بنظر شما ایرادی نداره برم مصاحبه چون ترمم شروع می شه ؟
    یعنی 5 روز .
    منظورم اینه که تاثیری تو تصمبم افیسر داره بنظر شما ؟
    یا بفرض مثال تو ی کلرنس تاثیر داشته باشه ؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    بنده هم سال پیش یک مستر در رشته مدیریت سلامت داشتم که چون مستر مجدد بود افیسر دوبی من و همسرم رو با بند 214 ریجکت کرد. رشته لیسانس و فوق لیسانسم مهندسی صنایع از ایران بوده. امروز (29 جولای) وقت سفارت از ایروان داشتم که افیسر باجه 6 انگار از قبل من رو ریجکت کرده بود و خیلی راحت بعد از چند تا سؤال بهم برگ سفید با بند 214 داد. با اینکه من پذیرش دکترا با بورسیه کامل دارم. گویا نظر سفارتهای آمریکا در سایر کشورها خیلی برای ارمنستان مهمه.
    اشکال مسخره ای که افیسر گرفت این بود که چرا با اینکه علاقمندی در دکترا ادامه تحصیل بدی، سال پیش برای مستر هم اقدام کردی؟ هر چی بهش گفتم من رشته ام مهندسی صنایع بوده و با یک مستر یکساله در رشته مدیریت سلامت می تونستم به خوبی وارد دکترای این رشته بشم و همچنین من سال پیش کمی دیر اقدام کردم و فرآیند ارسال مدارک برای مدیریت سلامت کمی طولانیه و من اکثر ددلاینها رو از دست دادم و فقط تونستم برای مستر اقدام کنم قانع نشد و ردم کرد.
    حالا به نظرتون با اینکه من بایستی 25 اگوست دانشگاه باشم و سال پیش از دوبی و امسال از ایروان ریجکت شدم، شانسی برای امسال دارم؟ و کدوم سفارت رو پیشنهاد میدید؟
    لطفا اگه نظری دارید بفرمایید.
    با تشکر

Junior Member

سلام. من 27 Jun تز ارمنستان ریجکت شدم. مصاحبه مسخره بود، البته منم شدید اسنرس گرفته بودم. شرایط من، مستر MBA هستم، بدون فاند از Riverside, لیسانس عمران از دانشگاه ازاد نجف اباد، GPA 3, معافیت کفالت،سابقه کاری مدیریتی در بیمارستان و business، bs خوب که البته اصلا ندید. میشه راهنماییم کنین که چیکار کنم و کجا برای بار دوم اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط didon نمایش پست ها
    سلام. من 27 Jun تز ارمنستان ریجکت شدم. مصاحبه مسخره بود، البته منم شدید اسنرس گرفته بودم. شرایط من، مستر MBA هستم، بدون فاند از Riverside, لیسانس عمران از دانشگاه ازاد نجف اباد، GPA 3, معافیت کفالت،سابقه کاری مدیریتی در بیمارستان و business، bs خوب که البته اصلا ندید. میشه راهنماییم کنین که چیکار کنم و کجا برای بار دوم اقدام کنم؟
    سلام دوست عزيز، واقعا متاسف شدم، پذيرشه منم از همون دانشگاه Riverside ، پذيرش مستر بدون فاند دارم و پنج آگوست مصاحبه دارم از دبي، كاش از دبي اقدام ميكردين، ارمنستان رو فاند نداشتن حساسه، چندسالتونه؟ ؟ ميشه بيشتر توضيح بدين از شرايطتون چون منم از همون دانشگاه دارم و الان استرس گرفتم :/افيسر دليله ريجكتتون رو نگفتن؟

Junior Member

دوستان من ده روز پیش برای مستر بدون فاند معماری داخلی از دوبی ریجکت شدم. چون دانشگاهم تو همون شهریه که خواهر و برادرم هستن. حالا مدارک و دلایل قانع کننده دارم برای برگشتنم(البته اگه آفیسر اصلاً فرصت حرف زدن بده) و میخوام برم ارمنستان. این که ارمنستان بدون فاندارو ریجکت میکنه ردخور نداره؟ (

Junior Member huney_bee_6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Sport Science and Sport Rehabilitation

سلام
    من 4 روز پیش از دبی رجکت شدم
    با وجودیکه شوهرم باهام نمیومد و ایران بود . دانشجوی دکترای ایران هستم و یه باشگاه به نام خودم توی ایران داشتم با این حال بهم گفت وابستگی به کشور نداری.
    حالا میخوام برای ارمنستان اقدام کنم . چیکار کنم ؟ چه مدرکی اضافه کنم تا وابستگی بیشتر بشه ؟

Junior Member

سلام. ممنون میشم منم راهنمایی کنین که کجا وقت بگیرم.

1.لیسانس عمران از دانشگاه آزاد معدل 12
    2.معافیت سربازی کفالت
    3.پذیرش بدون فاند از Riverside, MBA
    4.سابقه کاری بالا در پست مدیریتی ( بیمارستان)
    5.مجرد. 29 سال
    -----------------------------
    من در تاریخ 29 جون از ایروان b-214 ریجکت شدم. تغریبا بیدلیل.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط didon نمایش پست ها
    سلام. ممنون میشم منم راهنمایی کنین که کجا وقت بگیرم.

1.لیسانس عمران از دانشگاه آزاد معدل 12
    2.معافیت سربازی کفالت
    3.پذیرش بدون فاند از Riverside, MBA
    4.سابقه کاری بالا در پست مدیریتی ( بیمارستان)
    5.مجرد. 29 سال
    -----------------------------
    من در تاریخ 29 جون از ایروان b-214 ریجکت شدم. تغریبا بیدلیل.
    حتما از دبی وقت بگیرین! شاید بالای 10 نفر (تا جایی که می شناسم) تو همین چند روز اخیر مستر بدون فاند از دبی بدون هیچ مشکلی ویزا گرفتن.

Junior Member

دوستان آيا ميشه علت ريجكت من ادامه تحصيل بعد از چند سال كار كردن تو ايران باشه
    واسه اين مشكل كه هيچ راه چاره اي نيست
    بايد بيخيال شم واقعاًآآآآآآ

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط baharra123 نمایش پست ها
    دوستان آيا ميشه علت ريجكت من ادامه تحصيل بعد از چند سال كار كردن تو ايران باشه
    واسه اين مشكل كه هيچ راه چاره اي نيست
    بايد بيخيال شم واقعاًآآآآآآ
    سلام، خیر چنین نیست،اصولا بند 214 رو واقعا از لحاظ عمومی نمی تونی حدس بزنی دلیل ریجکت چیه. این نظر افسر هستش که تعیین کنندس و نه چیز دیگه ایی،بنظرم به قول معروف سعی کنید نشونه های بهتری از وابستگی به ایران برای افسر ردیف کنید،من تجربه مصاحبه رو دارم.ی بار توریستی رفتم ریجکتم کرد،مجدد اقدام کردم ازم نخواست بپرسه که خودم به شوخی گفتم امیدوارم ریجکت نکنی همیجوری!!! با وصف اینکه عصبی شد افسر اما گفت چه تغییری تو پروندت به وجود اوردی که میگی ریجکتت نکنم من خیلی رک گفتم که تغییر خاصی نیست و این هم که من بخوام برم و برنگردم کمی به دور از منطقه برام و براش توضیح دادم که قصد کارایی رو دارم که برنامه هامو بهش گفتم.
    ی نکته به تمام دوستان چون خودم روانشناسی خوندم خوب حالت های این افسرها رو درک میکنم،اینا نه روانشناسن و نه چیز دیگه ایی،واقعا براساس فقط جواباتون و فرم که پر کردید و در نهایت در نظر گرفتن برخی شرایط مثل نوع فاند و ... به شما ویزا میدن و نمیدن. حساسیت ها روی افراد سن پایین که کمی بیشتر بوده اما خوب دید روانشناسی خاصی به مسئله ندارن. استرس رو دور کنید،گشاده رو باشید و خیلی راحت برید مصاحبه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)