صفحه 1 از 94 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

سلام دوستان ممنون میشم هر کی که میتونه کمکم کنه.
    من پذیرش PhD فول فاند داشتم و با همسرم به صورت F1 , F2 اقدام کردیم.
    اما یک بار از عشق آباد و یک بار هم از دبی با 214b در جا ریجکت شدیم.
    علت هم این بود که من الان دانشجوی PhD هستم و این به عنوان second phd محسوب میشد و اینکه همسرم تو امریکا فامیل داره.
    تو مصاحبه دوم افیسر بهم گفت که اگه دفعه دیگه خواستی اقدام کنی تنها اقدام کن.
    حالا می خواستم بدونم اگه PhD رو به فرصت مطالعاتی تغییر بدم و تنها اقدام کنم احتمال داره ویزا بگیرم؟
    و اینکه بعدش همسرم می تونه ویزا بگیره و بیاد پیشم؟
    خواهش میکنم کمکم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

من دو سه روز پیش از دوبی ریجکت شدم. ایمیلی رو به همراه مدارک برای سفارت دوبی به آدرس USConsulateDubaivisa@state.gov فرستادم. ولی وقتی میخوام از سایت مدارکمو به عنوان addition information یا I have another question بفرستم با پیغام خطا مواجه میشم که معنای خاصی هم نداره. آیا این به دلیل بسته شدن case من هست؟ آیا همون آدرس اولی کافی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط michael1958 نمایش پست ها
    Heisenberg عزیز
    من از سفارت دبی وقت گرفتم. آیا دبی اخیرا با 214 ریجکت زیادی داشته؟ برای اینکه با 214 به مشکل نخورم چه مدارکی باید همرا داشته باشم؟ آیا به نظرتون عوض کردن سفارت و وقت گرفتن از آنکارا بهتره؟ (ترم دانشگاه 20 ژانویه شروع میشه)
    خیلی ممنونم اگر زودتر راهنمایی بفرمایید
    به نظرم فراموش کنید این چیز ها رو که اخیراً ریجکت زیاد می کرده یا نه. استرس بی خود و غیر قابل تحمل ایجاد می کند. آنکارا اینطور که می گویند یک مقداری بهتر است. ولی فعلاً که تا خرخره پر هست.

مهمترین عامل این هست که نشان بدهید دانشجوی درسخوانی هستید و اولویت اول شما در آنجا درس خواندن است. اگر فاند دارید که مدرک خیلی محکمی بر این مدعاست. اگر ندارید باید خود را دانشجوی قابلی نشان دهید. در مورد زمینه تخصصی که می خواهید کار کنید حتماً چیزی در ذهن داشته باشید چون خیلی مهم است اگر بپرسد. در مورد دلایلی که آن دانشگاه را انتخاب کردید، دلایل مربوط به تحصیل را بگویید و ....
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

سلام بچه ها
    من تاحالا دوبار از ارمنستانو دبي با بند زيباي 214b ريجكت شدم.متاهلم-32-بدون شينگن-سند خونه و حساب بانكي متعادل-كار آزاد دارم ولي با اينحال نميدونم كجاي كار ميلنگه.فاميلي هم ندارن اونطرف.بنظرتون رو رو كدوم موضوع كار كنم كه دوباره به اين بند نخورم.درضمن وواسه ويزاي توريستي بودم.سومين بارم برم اينطور شه كارم از هنگ ديگه ميگذره.

Junior Member

دوستان یه سوال
    من دو ماه پیش از دوبی با 306 ریجکت شدم. این دفعه از آنکارا درجا با 214. به نظرتون چرا 214 داد چرا دوباره با 306 ریجکت نکرد؟ یکماه آموزشی س، سه سال تدریس دانشگاه (غیر نظامی و دولتی). آیا تغییری حاصل شده جون راجع به دانشگاه زیاد توضیح دادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    من دو ماه پیش از دوبی با 306 ریجکت شدم. این دفعه از آنکارا درجا با 214. به نظرتون چرا 214 داد چرا دوباره با 306 ریجکت نکرد؟ یکماه آموزشی س، سه سال تدریس دانشگاه (غیر نظامی و دولتی). آیا تغییری حاصل شده جون راجع به دانشگاه زیاد توضیح دادم
    معمولا وقتق306 ریجکت میشی دفعه بعد با214 ریجکت میکنن.خیلی دیدم اینجوری

Junior Member

سلام، ممکنه شرایطتون رو کامل توضیح بدی تا با خودم مقایسه کنم. سربازیم هم مثل خودت بودهرشته؟ معدل؟ مقطع؟ مقاله؟ فاند؟ چند تافاند کدوم سفارت و مهمتر از همه دو بند اصلی سربازی
    Military branch و military speciality
    در هفته جاری وقت دارم لطفا کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

سلام دوستان ، ميشه لطفا سريعا راهنمايي كنيد، من به دليل ٢١٤B در ارمنستان ريجكت شدم ، به نظرتون برم انكارا بعد يك هفته؟
    چون كلاسام ٤٠ روز ديگه شروع ميشه؟ ممنون ميشم زود جواب بديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nsmg نمایش پست ها
    سلام دوستان ، ميشه لطفا سريعا راهنمايي كنيد، من به دليل ٢١٤B در ارمنستان ريجكت شدم ، به نظرتون برم انكارا بعد يك هفته؟
    چون كلاسام ٤٠ روز ديگه شروع ميشه؟ ممنون ميشم زود جواب بديد
    من هم یک بار قربانی بنده ۲۱۴ب بودم، بعد از ۲ ماه محل مصاحبه عوض کردم به دوبی‌ و یه سری مدارک جدید اضافه کردم واسه ارائه به سفارت.
    شما اگر برگ ۲۱۴ب رو بخونین، واضح نوشته که دفعه بعد که می‌خوان واسه مصاحبه بیاین باید تغییر بسزائی توی مدارکتون و سوابقتون ایجاد شده باشه. این میتون شامل ثابت کردن تعلقات شما به کشورتون و خونودتن باشه.

. حساب بانکی‌ با مبلغ کافی‌،
    . سند ملکی‌ به اسم خودتون،
    . داشتن فرزند یا همسر که توی ایران قراره بمونن،
    . داشتن سابقه کاری طولانی‌

که شمارو تشویق می‌کنه که برگردین.

اگر این مدارک رو آماده نکردین، شانستون کم می‌شه برای مصاحبه بعدی.

Junior Member

همه اين مداركو داشتم ، سند ملكي به اسم خانوادم هست با يك BS عالي، ولي مجرد م
    و كار مناسب هم در ايران دارم ، كلاسام ٢٥ مارچ شروع ميشه به نظرتون ٢ هفته ديگر برم سفارت ؟ ممكنه به خاطر افيسر بوده باشه؟

صفحه 1 از 94 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)