صفحه 100 از 110 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie)

یه سوال دیگه واقعا ببخشید
    من مسترم ریسرچ بیس هست و این دانشگاه رو انتخاب کردم چون ریسرچ اساتید اونجا دقیقا مورد علاقه منه و دقیقا در راستای مقالات قبلیه که کار کردم،و اونجا ۲۰ واحد ریسرچ ارایه میدن که برای من که علاقمند به ریسرچ هستم عالیه،این دلایل واسه انتخاب دانشگاه کافیه؟نگه ریسرچ مربوط به phd میشه و تو مستری،من نامه ی جاب افر هم دارم که توی یکی از موسسات تحقیقاتی خوب زیر نطر دانشگاه شهید بهشتی بعد از برگشت کار میکنم این دلایل هم خوبه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهک

سلام دوستان، ممنون میشم منو در این مورد راهنمایی کنید. من اکتبر سال گذشته واسه دو دانشگاه اپلای کردم. با توجه به دستور ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا در ژانویه، من قید آمریکا رو زدم و آفر یک دانشگاه دیگه رو قبول کردم شروع به ادامه تحصیل کردم. اما بعد از لغو دستور اجرایی، تصمیم گرفتم تا برای ویزای آمریکا اقدام کنم چون رنک دانشگاه آمریکایی خیلی بهتر از این دانشگاه فعلی من هست. در مصاحبه آفیسر ازم پرسید که چرا داری الان در یک دانشگاه دیگه درس میخونی، منم دلیلی که بالا نوشتم رو براش توضیح دادم. بعد از 1 دقیقه منو با بند 214 ریجکت کرد. حالا میخوام از سفارت دیگه دوباره اقدام کنم. به نظر شما در فرم DS-160 که سوال پرسیده تا الان برای گرفتن ویزا اقدام کردی یا نه، توضیح بدم همین دلیل رو؟ یا چیز دیگه ای بنویسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SaVGN نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون میشم منو در این مورد راهنمایی کنید. من اکتبر سال گذشته واسه دو دانشگاه اپلای کردم. با توجه به دستور ممنوعیت ورود ایرانیان به آمریکا در ژانویه، من قید آمریکا رو زدم و آفر یک دانشگاه دیگه رو قبول کردم شروع به ادامه تحصیل کردم. اما بعد از لغو دستور اجرایی، تصمیم گرفتم تا برای ویزای آمریکا اقدام کنم چون رنک دانشگاه آمریکایی خیلی بهتر از این دانشگاه فعلی من هست. در مصاحبه آفیسر ازم پرسید که چرا داری الان در یک دانشگاه دیگه درس میخونی، منم دلیلی که بالا نوشتم رو براش توضیح دادم. بعد از 1 دقیقه منو با بند 214 ریجکت کرد. حالا میخوام از سفارت دیگه دوباره اقدام کنم. به نظر شما در فرم DS-160 که سوال پرسیده تا الان برای گرفتن ویزا اقدام کردی یا نه، توضیح بدم همین دلیل رو؟ یا چیز دیگه ای بنویسم؟
    سلام دوست عزیز.
    به نظرم در فرم DS بگید که قبلا برای ویزا اقدام کرده بودید و رجکت شدید. این یه امر طبیعیه و اگر خلاف واقعیت رو بگید براتون بد می شه. موفق باشید.

دوستان من 16 سال پيش از سفارت امريكا ريجكت شدم , فكر مى كنيد سابقه ريجكتى من رو از اون موقع دارن؟ اون موقع از كامپيوتر و فرم DS خبرى نبود كه جايى ثبت بشه.
    ویرایش توسط kamranmadadi : May 19th, 2017 در ساعت 10:00 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamranmadadi نمایش پست ها
    دوستان من 16 سال پيش از سفارت امريكا ريجكت شدم , فكر مى كنيد سابقه ريجكتى من رو از اون موقع دارن؟ اون موقع از كامپيوتر و فرم DS خبرى نبود كه جايى ثبت بشه.
    Do not lie to them, they have all records. You shouldn't be worry about your last rejection. It all depends on your new situation

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie)

سلام دوستان یه سوال ممنون میشم جواب بدین
    کسی با دانشگاه دانشگاه متوسط رو به پایین بدون فاند مستر ویزا گرفته؟اگه گرفته توجیهش واسه انتخاب دانشگاه چی بوده؟
    اساتید خواهشا کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    به دلیل پرونده مهاجرتی باز کارتون سخته.
    خيلي ممنون. ميشه راهنمايي كنيد چطور بايد توجيه كنم هدف متناقض پذيرش تحصيلي و پرونده باز مهاجرتي روبراي افيسر؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

یکی از فامیل های ما قبل از انقلاب میره سفارت برای مصاحبه. رد میشه! دفعه بعدی میره کنسولگری امریکا تو تبریز و مخفی می کنه که قبلا تو تهران رد شده. باز ردش می کنن و میگن پنهان کاری کردی.
    قضیه مال ۴۵ سال پیشه تقریبا. دوران پست و تلگراف و تلفن!
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

اگه بخواین فیلم مصاحبه تون رو هم براتون نشون میدن!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من دیروز تو سفارت دبی مصاحبه داشتم و ویزا آفیسر منو درجا ریجکت کرد بر طبق همین بند 214b چون دلایلم قانع کننده نبود.تکیه من بیشتر به این مساله بود که من دو تا پذیرش فول فاند دکتری مستقیم داشتم ولی ترجیح دادم که تو این دانشگاه سوم، ارشد برم که مدارک جداگانه برای کار در ایران داشته باشم و دکتری مستقیم در ایران پذیرفته نیست.ضمن اینکه چون میخام استاد دانشگاه بشم داخل ایران باید برای رقابت جهت گرفت این شغل بیشتر کوآلیفای بشم. همچنین به خاطر اینکه پدر و مادرم بیش از چهار سال برادرم رو ندیدن یک فشار روحی مضاغفی روشون به وجود میاد و چه بسا این ارشد و دکتری جداگانه باعث شه من وسطش بتونم برگردم ایران و اونها رو ملاقات کنم(از اونجایی که بیشتر ویزا ها از نوع سینگل هستش برای دانشجویان دکتری). داشنگاهی که پذیرش گرفتم هم برادرم اونجا هست. حالا میخام با این اوصاف اقدام کنم برای وقت سفارت مجدد. به نظر شما چه راهکار هایی میتونم استفاده کنم که این بند 214 رو پوشش بده (مثل job offer)؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)