صفحه 13 از 110 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

سلام ب همه ي دوستان
    من امروز ساعت ٨ در دبي مصاحبه داشتم،مراحل قبل مصاحبه دقيقا همون جوري بود ك بارها دوستان اينجا شرح دادن
    شرايط من:مستر بدون فاند طراحي داخلي.٢٥ ساله.دختر.مجرد.
    بعد از اينكه خانوم باجه شماره ٣ منو صدا زدن،با توجه ب اينكه يك بار ٣٥ روز پيش از آنكارا ريجكت شده بود ك در بخش آنكارا توضيح دادم ،اين خانوم با خوشرويي بسيار سوالات زير رو از من پرسيدن:
    براي چ رشته اي ميري؟
    كدوم دانشگاه؟
    رشته ليسانست چي بوده؟
    كدوم دانشگاه فارغ التحصيل شدي؟
    دفعه پيش چرا ريجكت شدي؟
    بعد از اتمام تحصيلت ميخواي چيكار؟
    و در آخر اينكه چرا آمريكا؟چرا ايران نميخوني؟
    Bs رو ببينم
    بعد گفت چند لحظه صبركن،رفت و برگشت تبريك گفت و برگه صورتي رو داد
    و گفت ويزات مالتي هست
    ب آمريكا خوش اومدي

امروز دبی منو با ۲۱۴ب ریجکت کرد و بهم گفت چون تو نظام مهندسی کار میکری ما نمیدونم دقیقا کارت اونجا چی بوده
    به نظرتون چی کار کنم؟
    دبی وقت بگیرم یا آنکارا؟
    چه مدرکی همرام ببرم که نشون بده کارم safe بوده؟

Junior Member

سلام. من 30 آوریل مصاحبه داشتم تو آنکارا. رشتم مهندسی عمرانه. برای دکترا اقدام کردم و فول فاندم. سربازی هم معاف بودم. 2 سال هم سابقه کار داشتم که طراحی ساختمان های مسکونی بود. روز مصاحبه خوردم به اون افسر چاق مو سیاه.
    پرسید میری چیکار؟ گفتم برا خوندن دکتری عمران./ دانشگاه فوق لیسانست کجا بود؟ دانشگاه تهران/ لیسانست کجا بود؟ دانشگاه تبریز/ سربازی رفتی؟ گفتم نه و کار معافیتمو نشونش دادم/ کار کردی؟ گفتم اره به صورت پروژه ای با یه شرکت همکاری داشتم/ هزینه ها تو کی میده؟ گفتم دانشگاه. شهریه ام معافه و TA دارم./ بعدش برگه سفیدو برداشت و با 214 ریجکت کرد. گفت قانع نشدم که بر میگردی. من هنوزم دارم فک می کنم خواب میبینم. اصلا فک نمی کردم درجا ریجکت شم. به نظرتون کجا اقدام کنم؟ دبی یا ارمنستان؟

سلام

آفیسر شما کی بود؟ همون مرد تپل؟ اگه اون بوده که کلا اینطوریه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli_EA نمایش پست ها
    سلام. من 30 آوریل مصاحبه داشتم تو آنکارا. رشتم مهندسی عمرانه. برای دکترا اقدام کردم و فول فاندم. سربازی هم معاف بودم. 2 سال هم سابقه کار داشتم که طراحی ساختمان های مسکونی بود. روز مصاحبه خوردم به اون افسر چاق مو سیاه.
    پرسید میری چیکار؟ گفتم برا خوندن دکتری عمران./ دانشگاه فوق لیسانست کجا بود؟ دانشگاه تهران/ لیسانست کجا بود؟ دانشگاه تبریز/ سربازی رفتی؟ گفتم نه و کار معافیتمو نشونش دادم/ کار کردی؟ گفتم اره به صورت پروژه ای با یه شرکت همکاری داشتم/ هزینه ها تو کی میده؟ گفتم دانشگاه. شهریه ام معافه و TA دارم./ بعدش برگه سفیدو برداشت و با 214 ریجکت کرد. گفت قانع نشدم که بر میگردی. من هنوزم دارم فک می کنم خواب میبینم. اصلا فک نمی کردم درجا ریجکت شم. به نظرتون کجا اقدام کنم؟ دبی یا ارمنستان؟
    The difficult roads often lead to beautiful destinations

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    سلام

آفیسر شما کی بود؟ همون مرد تپل؟ اگه اون بوده که کلا اینطوریه!
    آره دقیقا همون بود

من شب عیدی ریجکت شدم با همون مرده! هفته پیش بدون تغییر وضعیت رفتم ارمنستان ، ریجکت نشدم. رفتم clearance! این مرده هفته ای 5 -6 نفر رو رد می کنه. هر جا وقت خالی داشت برید به جز آنکارا!

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli_EA نمایش پست ها
    آره دقیقا همون بود
    The difficult roads often lead to beautiful destinations

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    من شب عیدی ریجکت شدم با همون مرده! هفته پیش بدون تغییر وضعیت رفتم ارمنستان ، ریجکت نشدم. رفتم clearance! این مرده هفته ای 5 -6 نفر رو رد می کنه. هر جا وقت خالی داشت برید به جز آنکارا!
    ممنون به خاطر راهنماییتون. ایشاللا سریع کلییر بشین. نظرم فعلا بیشتر رو ارمنستانه ولی مثل اینکه دبی هم بد نیست.

Junior Member

سلام
    من یه سوال داشتم.
    من به تازگی اسکالر گرفتم واسه مستر .
    نامه را ببرم کافیه یا ای 20 عوض کنم ؟؟
    گیر.کردم بدجور ِ
    هر کی یه چیز می گه .
    لطفا اونهایی که اطلاع دقیق دارند جواب بدند .

Member
    رشته و دانشگاه
    AUT - Mech Eng( Manufacturing & Prodection)

نقل قول نوشته اصلی توسط happoli نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال داشتم.
    من به تازگی اسکالر گرفتم واسه مستر .
    نامه را ببرم کافیه یا ای 20 عوض کنم ؟؟
    گیر.کردم بدجور ِ
    هر کی یه چیز می گه .
    لطفا اونهایی که اطلاع دقیق دارند جواب بدند .
    چقدر زمان داری؟ اگه می رسی که یکی دیگه سفارش بده اگه نه که با Graduate Office در میون بذار ببین چی میگه. فقط ذکر کن که اگه خواستن عوضش کنن SEVIS NUMBER تغییر نکنه.

Junior Member

سلام به همگی
    من و همسرم 6 May ریجکت شدیم. البته مشکل از خودم بود؛
    من لیسانس معدن از ایران، فوق مدیریت پروژه و ساخت از ترکیه و دارای پذیرش برای فوق معماری با فاند از دانشگاه نیو مکزیکو، سربازی هم کفالت داشتم. مقاله هم 2 تا مقاله ISI دارم یکی در رابطه با کاربرد انرژی های جایگزین (سبز) برای تامین نیروی برق کارگاه های ساختمانی و یکی دیگه هم استفاده از متدهای شبیه سازی کامپیوتری برای تشخیص نقاط خطر کارگاه های ساختمانی تا تعداد صانحه های کارگاهی رو کم کنیم.
    مصاحبم با یه خانوم خوش اخلاق بود و فکر کنم چون وقتی ازم پرسید کار داری یا نه منم یهو حول شدم و گفتم نه با اینکه از یه شرکت ایرانی با رتبه بالا جاب افر واسه بعد تحصیل داشتم و الانم بصورت غیر رسمی گروه معماری خودم رو اداره می کنم (که تو DS نوشته بودم). ولی فکر نمی کردم تا این حد رو روند مصاحبه تاثیر بزاره. واسه همین سعی نکردم تصحیحش کنم...
    بعد هی گیر داده بود که چرا این دانشگاه و منم توضیح می دادم که هم دانشگاه خوبیه هم کارگاه های پیشرفته ای داره و مهمتر از همه اینکه بهم اسیستنتشیپ می ده و با تجربه ای که در طول تحصیل بدست میارم می خوام بیام ایران و تدریس کنم. یکیم اینکه از چند جا پذیرش داری منم گفتم که از IIT, UMD, UNCC, Colorado هم پذیرش دارم ولی فقط اینیکی بهم بورس داده.
    ولی خب جواب نداد و آخر سر برگه سفید رو بهمون تحویل داد و سپردمون به امون خدا ... دانشگاه تابستون شروع می شه و به من یه نامه دادن که تا 12 June حق ثبت نام تو ترم جدید رو دارم.
    دوستان بنظرتون ما بازم اقدام کنیم؟ کجا اقدام کنیم؟ چون بودجمون محدوده و احتمالا این شانس آخرمونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)