صفحه 2 از 110 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

بعد از ریجکت شدن از دوبی با این بند بهترین سفارت برای اقدام دوباره کجاست؟

Junior Member

پیش فرض ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

من الان به دلیل عدم اثبات داشتن خانواده و پایبندی و موقعیت اقتصادی ۲۱۴b رد شدم.رو چه حساب نمیدونم.میشه لطفا یکی بگه چی کار کنم؟
    فقط ازم cv گرفت.بر چه اساسی نفهمیدم!!!!!!!!!!
    دوباره اقدام کنم؟
    قاعداتا به این ترم نمیرسم باید defer کنم؟؟؟؟
    ممنون میشم نظر بدین

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazzk66 نمایش پست ها
    من الان به دلیل عدم اثبات داشتن خانواده و پایبندی و موقعیت اقتصادی ۲۱۴b رد شدم.رو چه حساب نمیدونم.میشه لطفا یکی بگه چی کار کنم؟
    فقط ازم cv گرفت.بر چه اساسی نفهمیدم!!!!!!!!!!
    دوباره اقدام کنم؟
    قاعداتا به این ترم نمیرسم باید defer کنم؟؟؟؟
    ممنون میشم نظر بدین
    از کجا ریجکت شدین؟ به دلیل عدم اثبات داشتن خانواده و پایبندی و موقعیت اقتصادی یعنی چی؟
    احتمالا بدلیل نداشتن سوشال تای و تمکن مالی؟درسته؟ خب مشخصاتت چیه؟دانشگاه؟فاند؟ BSو.....
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط merinus نمایش پست ها
    بعد از ریجکت شدن از دوبی با این بند بهترین سفارت برای اقدام دوباره کجاست؟
    آنکارا.ولی به خیلی چیزای دیگه هم در رزومه تون بستگی داره.

منم قبلا یکبار با 214 در ارمنستان رجکت شدم ولی دلیل واقعی ریجکتم موادی بودن ریسرچ پروپوزالم بود که نتونستم آفیسر رو قانع کنم و گفت بخاطر تناقض حرفات با ریسرچ پلن نمیتونم بهت ویزا بدم. بعدش رفتم دبی و ریسرچ پلن رو بهتر نوشتم و همین خانمه تو دبی بهم برگه زرد داد اما فرداش ریجکتم کرده بود با 214.
    در کل احساس میکنم 214 یک بند الکیه برای ریجکت کردن در مواردی که نمیشه با بند خاصی ریجکت کرد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdymo نمایش پست ها
    منم قبلا یکبار با 214 در ارمنستان رجکت شدم ولی دلیل واقعی ریجکتم موادی بودن ریسرچ پروپوزالم بود که نتونستم آفیسر رو قانع کنم و گفت بخاطر تناقض حرفات با ریسرچ پلن نمیتونم بهت ویزا بدم. بعدش رفتم دبی و ریسرچ پلن رو بهتر نوشتم و همین خانمه تو دبی بهم برگه زرد داد اما فرداش ریجکتم کرده بود با 214.
    در کل احساس میکنم 214 یک بند الکیه برای ریجکت کردن در مواردی که نمیشه با بند خاصی ریجکت کرد.
    دوست عزیز اولا متاسفم٬‌امیدوارم که در اقدام بعدی موفق باشید٬‌ولی به نظر من اگر آفیسر میخواست بخاطر موادی بودن یا حساس بودن ریسرچ رد کنه بند 212 میزد٬‌ چرا باید بند 214 بزنه؟ به نظر من به خاطر همون دلیلی که گفته تناقض در حرف ها بند 214 زده٬‌ در تجربیات مصاحبه این مورد هست که بخاطر تناقض در حرف ها آفیسر بند 214 زده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    از کجا ریجکت شدین؟ به دلیل عدم اثبات داشتن خانواده و پایبندی و موقعیت اقتصادی یعنی چی؟
    احتمالا بدلیل نداشتن سوشال تای و تمکن مالی؟درسته؟ خب مشخصاتت چیه؟دانشگاه؟فاند؟ BSو.....
    از دبی رد شدم.
    مکانیک دانشگاه Colorado springs ,برای مستر fall 2014 .بدون فاند.
    bs داشتم ولی نخواست.فقط cv همین.
    من 5 سال گپ داشتم ازم پرسید.
    و گفت در مورد رشتت بگو.
    خودم فکر میکنم دقیق توضیح ندادم در مورد رشتم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnazzk66 نمایش پست ها
    از دبی رد شدم.
    مکانیک دانشگاه Colorado springs ,برای مستر fall 2014 .بدون فاند.
    bs داشتم ولی نخواست.فقط cv همین.
    من 5 سال گپ داشتم ازم پرسید.
    و گفت در مورد رشتت بگو.
    خودم فکر میکنم دقیق توضیح ندادم در مورد رشتم!
    نه دوست عزیز بیشتر بخاطر رنک دانشگاه،نداشتن فاند،گپ،و البته سوشال تای میتونه باشه.بهرحال از یه جای دیگه مثلا آنکارا اقدام کنید توکل بخدا.

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

دوستان و همراهان گرامی،

لطفاً تجربیات خود در مورد ریجکت در روز مصاحبه با بند ۲۱۴ رو در این موضوع به اشتراک بگذارید. همچنین چنانچه در مصاحبه های بعدی موفق به اخذ ویزا شده اید، لطفاً راهکارهای موثر و نظارت خودتون رو مطرح بفرمایید.

لطفا مد نظر داشته باشید که مباحث مرتبط با انتخاب سفارت و مدارک لازم برای روز مصاحبه به این موضوع نامرتبط هستند و حذف خواهند شد. لطفا برای نظرسنجی در مورد انتخاب سفارت به این موضوع و برای پرسش در مورد مدارک لازم برای مصاحبه، به این موضوع رجوع کنید.

در مورد تجربیات کاربران در سالهای گذشته درباره ریجکت با بند ۲۱۴، به این موضوع و این موضوع رجوع کنید.

با تشکر،

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

متن رد درخواست ویزای من :

با احترام به اطلاع می رسانیم که متاسفانه به موجب ماده 214-B قانون مهاجرت آمریکا (INA) ما قادر به صدور ویزای غیر مهاجرتی آمریکا برای شما نیستیم زیرا شما نتوانستید ثابت کنید که قصد مهاجرت و ماندن در آمریکا را ندارید. شما نتوانستید نشان دهید به اندازه کافی وابستگی و پایبندی های خانوادگی، اجتماعی و اقتصادی به کشور محل اقامتتان دارید که به ما اطمینان دهد ماندن شما در آمریکا فقط برای مدت کوتاهی خواهد بود.

ماده 214-B قانون مهاجرت آمریکا ایجاب می کند که شما کنسول را متقاعد کنید که به هیچ وجه قصد ندارید محل اقامتتان را که در خارج از آمریکا است برای همیشه ترک کنید، ماندن شما در آمریکا فقط برای مدت کوتاهی است و سفرتان به ایالات متحده هیچ گونه مغایرتی با شرایط قانون مهاجرت آمریکا ندارد. متاسفانه شما نتوانستید ثابت کنید که در حال حاضر برای اخذ ویزای آمریکا واجد شرایط هستید.

رد درخواست ویزای شما طبق ماده 214-B قانون مهاجرت آمریکا (INA) به معنی منع دائمی ورود شما به آمریکا نمی باشد. شما می توانید در آینده در صورت تغییر موقعیت مالی و شخصی خود به گونه ای که پایبندی و وابستگی کافی در خارج از ایالات متحده آمریکا داشته باشید دوباره برای اخذ ویزا درخواست دهید.
    اگر شما مایل به درخواست دوباره ویزا باشید، باید فرم درخواست جدید پر کرده، هزینه درخواست را دوباره پرداخت کرده و با داشتن عکس جدید وقت مصاحبه جدید مشخص کنید.

با احترام

کنسول آمریکا در باکو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)