صفحه 43 از 110 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

دوستان من در تاریخ 26 آگوست ار دبی ریجکت شدم بلافاصله بعد از 1.5 ساعت ایمیل زده بودند دوباره بیا ساعت 2 ولی متاسفانه من ایمیلشون رو دیر دیدم و وقتی فردا صبحش دوباره رفتم 1 ساعت منو منتظر گذاشتن و بعد گفتند برو امروز وقت نداریم ، بعد ایمیل زدند که یکسری اطلاعات درباره شوهرم خواستند که من براشون فرستادم ، حالا نمی دونم این به چه معناست یعنی من در مرحله کیلیرنس هستم یا نه ایمیل هم زدم به سفارت هنوز جواب ندادن اگه کسی اطلاعاتی داره تروخدا راهنماییم کنه ، آیا به نظرتون دوباره وقت بگیرم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz2015 نمایش پست ها
    دوستان من در تاریخ 26 آگوست ار دبی ریجکت شدم بلافاصله بعد از 1.5 ساعت ایمیل زده بودند دوباره بیا ساعت 2 ولی متاسفانه من ایمیلشون رو دیر دیدم و وقتی فردا صبحش دوباره رفتم 1 ساعت منو منتظر گذاشتن و بعد گفتند برو امروز وقت نداریم ، بعد ایمیل زدند که یکسری اطلاعات درباره شوهرم خواستند که من براشون فرستادم ، حالا نمی دونم این به چه معناست یعنی من در مرحله کیلیرنس هستم یا نه ایمیل هم زدم به سفارت هنوز جواب ندادن اگه کسی اطلاعاتی داره تروخدا راهنماییم کنه ، آیا به نظرتون دوباره وقت بگیرم یا نه؟
    به کال سنتر سفارت بخش فارسی زنگ بزنید و بپرسید
    0097143768311

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university, ma

درود بر همگی
    من برای مستر دوم از دانشگاه یو سی دیویس با فول فاند برای ارشد طراحی صنعتی MFA ، با سه بار ریجکت شدن رو برو شدم. یو سی دیویس دانشگاه 6 آمریکاست.
    بار اول انکارا رفتم و بدون آمادگی و با استرس فراوان مصاحبه انجام شد و فرمم رو بد پر کرده بودم. تا دید مستر مجدد دارم گفت نه.
    بار دوم با وکیل پیش رفتم و فرم و همه چی رو پر کرد و تمرین کرد چیا بگیم و یکماه بعد رفتم دبی و مصاحبه به خوبی برگزار شد ولی نهایتا ریجکت شدم. وکیل گفت بر اساس کامنت قبلی تورو رد کرده.
    به ذهنم رسید برگردم آنکارا ، با فاصله ی ده روز برگشتم آنکارا ببینم مشکلشون با من چیه ، دختره بهم گفت میدم با افیسر دیگه مصاحبه کنی چون من قبلا نظرمو دادم. آفیسر پسر بور درشت هیکل چشم آبی ، هم سریع رفت و گیر داد به مدارک دانشگاهی و آخر گفت : تو مستر دوم داری میری آمریکا ، نمیتونیم بهت ویزا بدیم ، می تونی تلاش کنی ولی بی فایدست.

حتی نامه ی استادم که گفته بود ایده های این خانم برای ما جالبه و ما مشتاق همکاری باهاش در دانشگاه هستیم و خفنه و فلان و بهمان بازم فایده نداشت. حتی براشون توضیح دادم که این ارشد فرق داره و پیش نیازه دکتراست و من باید بخونمش تا بتونم دکترا بخونم و همچین کورسی تو دکترا نیست و ... بازم تو کتش نرفت که نرفت.

تقریبا یکساله که من هیچ جای دیگه ای اپلای نکردم و هدف اول و آخرم همین دانشگاهه و همین دانشگاه واقعا من رو می خواد .حالا به همین راحتی ویزا نمیدن ! رشتمم آرت و دیزانه و حساس نیست. حتی به راحتی میتونن بفهمن که من تو ایران آدم مطرحی هستم تو زمینه ی خودم و وابستگی اجتماعی دارم با وطنم بازم هر سه بار با بند 214 B ریجکتم کردم.

باورم نمیشد. وکیلم میگه کلا دیگه بیخیال آمریکا شو و تلاشی نکن.
    نظر شما چیه؟
    باید چیکار کنم الان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazale_f_12 نمایش پست ها
    درود بر همگی
    من برای مستر دوم از دانشگاه یو سی دیویس با فول فاند برای ارشد طراحی صنعتی MFA ، با سه بار ریجکت شدن رو برو شدم. یو سی دیویس دانشگاه 6 آمریکاست.
    بار اول انکارا رفتم و بدون آمادگی و با استرس فراوان مصاحبه انجام شد و فرمم رو بد پر کرده بودم. تا دید مستر مجدد دارم گفت نه.
    بار دوم با وکیل پیش رفتم و فرم و همه چی رو پر کرد و تمرین کرد چیا بگیم و یکماه بعد رفتم دبی و مصاحبه به خوبی برگزار شد ولی نهایتا ریجکت شدم. وکیل گفت بر اساس کامنت قبلی تورو رد کرده.
    به ذهنم رسید برگردم آنکارا ، با فاصله ی ده روز برگشتم آنکارا ببینم مشکلشون با من چیه ، دختره بهم گفت میدم با افیسر دیگه مصاحبه کنی چون من قبلا نظرمو دادم. آفیسر پسر بور درشت هیکل چشم آبی ، هم سریع رفت و گیر داد به مدارک دانشگاهی و آخر گفت : تو مستر دوم داری میری آمریکا ، نمیتونیم بهت ویزا بدیم ، می تونی تلاش کنی ولی بی فایدست.

حتی نامه ی استادم که گفته بود ایده های این خانم برای ما جالبه و ما مشتاق همکاری باهاش در دانشگاه هستیم و خفنه و فلان و بهمان بازم فایده نداشت. حتی براشون توضیح دادم که این ارشد فرق داره و پیش نیازه دکتراست و من باید بخونمش تا بتونم دکترا بخونم و همچین کورسی تو دکترا نیست و ... بازم تو کتش نرفت که نرفت.

تقریبا یکساله که من هیچ جای دیگه ای اپلای نکردم و هدف اول و آخرم همین دانشگاهه و همین دانشگاه واقعا من رو می خواد .حالا به همین راحتی ویزا نمیدن ! رشتمم آرت و دیزانه و حساس نیست. حتی به راحتی میتونن بفهمن که من تو ایران آدم مطرحی هستم تو زمینه ی خودم و وابستگی اجتماعی دارم با وطنم بازم هر سه بار با بند 214 B ریجکتم کردم.

نظر شما چیه؟
    باید چیکار کنم الان؟
    از همون اول نباید میگفتید که تو ایران مستر گرفتین. به جاش باید میگفتید 2 سال ایران تو شرکن خصوصی مشغول به کار بودید. اگه همین دانشگاه بهتون پذیرش دکترا میده با اون برید جلو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university, ma

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    از همون اول نباید میگفتید که تو ایران مستر گرفتین. به جاش باید میگفتید 2 سال ایران تو شرکن خصوصی مشغول به کار بودید. اگه همین دانشگاه بهتون پذیرش دکترا میده با اون برید جلو.
    با گرفتن دکترا هم شکشون بیشتر. میگن چرا از اول دکترا نرفتی بخونی؟ و اینکه شک میکنن شاید استاده داره زیادی کمک میکنه. میتونستم از همون اول مسترمو مخفی کنم؟ دلم خیلی میسوزه اگه صداقتم باعث این مشکل شده !
    راهی نیست دانشگاه اقدام کنه برای جذب من ؟

با گرفتن دکترا هم شکشون بیشتر. میگن چرا از اول دکترا نرفتی بخونی؟ و اینکه شک میکنن شاید استاده داره زیادی کمک میکنه. میتونستم از همون اول مسترمو مخفی کنم؟ دلم خیلی میسوزه اگه صداقتم باعث این مشکل شده !
    راهی نیست دانشگاه اقدام کنه برای جذب من ؟
    سلام
    اشتباه شما اينه كه به جاي اينكه ارمنستان بري رفتي باز تركيه،شما ايندفعه برو ارمنستان خوب هم به آفيسر توضيح بده كه چرا داري مستر دوم مي خوني،احتمال زياد اين دفعه ميگيري.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tabriz university, ma

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ezati نمایش پست ها
    سلام
    اشتباه شما اينه كه به جاي اينكه ارمنستان بري رفتي باز تركيه،شما ايندفعه برو ارمنستان خوب هم به آفيسر توضيح بده كه چرا داري مستر دوم مي خوني،احتمال زياد اين دفعه ميگيري.
    سلام ممنون از جوابت...
    من فکر میکردم اگه هی سفارت عوض کنم میگن چرا داره فرار میکنه. ترکمنستان و اروپای شرقی مثل آلبانی و کوزووو و این جور کشور ها هم میتونم برم. کجا بهتره و کی برم ؟ ترمم رو دیفر کردم. هم میتونم زمستون برم هم بهار. کدوم ترم برم؟
    من میترسم مشکلشون چیزی دیگه باشه که من نمیدونم!!!

سلام ممنون از جوابت...
    من فکر میکردم اگه هی سفارت عوض کنم میگن چرا داره فرار میکنه. ترکمنستان و اروپای شرقی مثل آلبانی و کوزووو و این جور کشور ها هم میتونم برم. کجا بهتره و کی برم ؟ ترمم رو دیفر کردم. هم میتونم زمستون برم هم بهار. کدوم ترم برم؟
    من میترسم مشکلشون چیزی دیگه باشه که من نمیدونم!!!

واسه كسي كه فول فانده ارمنستان گزينه خيلي خوبيه،چندين نفر از كساني كه امسال از آنكارا و دبي ريجكت شدن از ارمنستان ويزاشونو گرفتن،بينشون مستر دوم هم بود،البته اين دليل نميشه بگيم حتما ويزا ميگيريد تو ارمنستان ،چون كيس با كيس فرق داره ،ولي شانستون بالاست اگه اين دفعه خوب توجيح كنيد دليله مستر دوم خوندن رو.اين كه كي بريد به خودتون بستگي داره،در مورد مشكل ريجكت هم قطعا مستر دوم خوندن دليله اصليه ريجكته چون منطقي نيست براشون اينكار و فكر ميكنن به بهونه تحصيل مي خوايد آمريكا بريد.

درود بر همگی

نظر شما چیه؟
    باید چیکار کنم الان؟
    من نظرم اینه که ی دانشگاه دیگه پذیرش بگیر که مرتبط به مسترت باشه و برای دکتری برو. ویزاتو که گرفتی پات رسید امریکا برای جایی که دوست داری تنسفر کن.

Junior Member

سلام دوستان من پزشک هستم و 6ماه پیش با ویزای کاپلان از دبی با بند 214 ریجکت شدم. توی ds قبلی نوشته بودم که شاغل نیستم و در واقع این باعث ریجکت شدنم شد. توی ds فعلیم این مورد رو اصلاح کردم. الان چند تا سوال دارم :
    1. آیا بردن سهام های یک مرکز تصویر برداری پزشکی به نام خودم و جاب آفر از همونجا بهتر از اینه که بگم تو یه بیمارستانی خصوصی قراردادی کار میکنم؟کدوم بهتره؟یا اینکه اصلا هر دو مورد رو روز مصاحبه مطرح کنم(توی دی اس که فقط یه جا برای شغل کنونی هست)؟ منظورم اینه که چون 6 ماه پیش تو دی اس نوشتم که کار نمی کنم الان دو تا جاب آفر بردن شک برانگیز نباشه؟
    2. تو انتخاب سفارت هم مشکل دارم اینکه میگن ارمنستان به دست دبی نگاه میکنه درسته؟و ریجکت قبلیم از دبی احتمال گرفتن از ارمنستان رو کم میکنه(به اضافه اینکه کاپلان یه موسس و هزینشو خودمون باید بدیم ینی فاندد محسوب نمیشیم)؟ نظرتون راجع به باکو و آنکارا چیه ؟
    3.اینکه آیا ریجکت شدن با بند 214ویزای f تاثیری روی اقدام بعدی برای ویزای j داره؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)