صفحه 5 از 110 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز من قبلا هم خدمت شما عرض کردم ما در 214 بی چیزی به اسم نوع فاند نداریم.تشریف ببرید تاپیکش رو بخونید،اصلا بند یا زیربندی تحت اینکه بخاطر نوع فاند کسی رو رد کنند نداریم.شما یکجای دیگه ی کارت می لنگه که معلوم هم هست بسیار بسیار بسیار تابلوئه که همه آفیسرها با هم در موردش متفق القولند و ریجکتت میکنن.
    ممنونم از شما. خواهش می کنم به من راهکار بدید.. به نظرتون این دفعه کجا برم؟
    چجوری مصاحبه رو پیش ببرم که بتونم ویزا رو بگیرم...

Junior Member vsphere آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط mynorton نمایش پست ها
    سلام. برای جند تا دانشگاه پذیرش گرفتید؟ مطمئنا به خاطر فاند اصلا نبوده!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز من قبلا هم خدمت شما عرض کردم ما در 214 بی چیزی به اسم نوع فاند نداریم.تشریف ببرید تاپیکش رو بخونید،اصلا بند یا زیربندی تحت اینکه بخاطر نوع فاند کسی رو رد کنند نداریم.شما یکجای دیگه ی کارت می لنگه که معلوم هم هست بسیار بسیار بسیار تابلوئه که همه آفیسرها با هم در موردش متفق القولند و ریجکتت میکنن.
    لطفا وقتی در مورد کیس خاصی اطلاع ندارین راهنمایی اشتباه نکنید.

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

لطفا دوستان که با بند 214 رد شده اند ، اینجا تجربیات خود را بیان کنند. با تشکر

Junior Member

سلام. من اواسط جولای دوبی با 214-b رد شدم به علت نداشتن tie.
    شرایطم ; واسه مستر مکانیک تو دانشگاه رنک 450 بدون فاند. زمینه کاریم هم توی ریسرچ پلنم تجهیزات پزشکی و طراحی وسایل پزشکی بود (هنوز ادوایزرم مشخص نیس ولی graduate coordinator صوری برام با یه استاد که زمینش این بود زد تا برم دانشگاه و ادوایزرم اونجا مشخص شه)
    سابقه کارنداشتم .زمینه حساس مقاله و تحقیق نداشتم.فاند رو پدرم بی اس داده.مجردم.25 سالمه.وقفه هم نداشتم.
    ( اینم بگم که واسه مصاحبه آمادگی نداشتم و همین کارم رو خراب کرد و الان راهنمایی میخوام که ایرادم چی بوده دقیقا و چجوری رفعش بکنم که حل بشه و کجا برم مجدد؟؟)
    مصاحبم با یه خانم باجه ی 6 بود.قبل ازمن 4 نفر رفتن که 3تاشون صورتی ویکیشون زرد گرفت.من بیش از حد ریلکس بودم و مطمئن بودم صورتی یا زرد میگیرم.سوالایی که پرسیدش به ترتیب:
    1-کدوم دانشگاها اپلای کردی و نتیجشون؟؟ گفتم 4 جا دیگه کردم که یکی واسه دیرکت پی اچ دی بوده ورد شدم و یکی دیگه هم رد شدم و دو تا هم هنوز نیومده که واسم مهم نیستن چون این دانشگاه بهتره .
    2-ایران کنکور شرکت کردی؟گفنم بله ولی جوابش نیومده هنوز ولی برام نتایجشون اهمیت زیادی نداره.دیگه صبر نکرد بگم چراا
    3-هزینتو کی میده؟پدرم
    4-اونجا چی میخوای فکوس کنی تو رشتت؟ گفتم سال اول بیشتر روی زمینه های جنرال کار میکنم ولی از سال دوم تخصصی میشه که روی تزم کار میکنم.گفت روی چی؟ منم فقط چند تا عنوان تحقیقاتی که تو آر پی بودش رو گفتم که تجهیزات پزشکی و طراحی لوازم پزشکی.ازم توضیح بیشتر خواست که نتونستم توضیح بدم خوب.
    --*فقطم ازم i20 و cv رو خواست و توی cv بهresearch interest نگاه کرد که چیز مشکل داری نبودش.
    (میدونم که گند زدم ولی خوب اون موقع اصلا آمادگی سفارتو نداشتم وفکر میکردم صرف رفتن به احتمال زیاد میگیرم.ولی حالا واقعا نمیدونم باید چجوری حلش کنم این ریجکتیو. واینکه این سری دقیقا باید چکار کنم؟؟چه تغییری ایجاد کنم؟هرچی فکر کردم جز درست جواب دادن سوالا نمیتونم تغییر خاصی ایجاد کنم.
    لطفا راهنمایی کنید میخوام اواخر سپتامبر وقت بگیرم مجدد احتمال زیاد ترکیه چون همه میگن اینجا بهتره.

باتشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Biotechnology/Tehran University of Medical Sciences

سلام دوستان
    من مستر بیوتکنولوژی پزشکی خوندم 2سال پیش برای مستر مجدد 2بار از ارمنستان و دوبی ریجکت شدم به دلیل اینکه آفیسر گفت هر دو بار که با توجه به نمره ها و وضعیت خوب تحصیلت قانع نشدم که مستر مجدد بخونی و باید دکتری بخونی خلاصه من دیگه اومدم و دوباره امتحان زبانارو دادم و مشغول به کار تو یه آزمایشگاه خصوصی از 1سال پیش شدم پارسال یه پذیرش دکتری گرفته بودم که چوم فاند استادم آماده نبود هی دیفر کردم تا امسال و امسال از یک یونی بسیار خوب واسه پوزیشن ریسرچ اسیستنتی j1 ویزا اقدام کردم 2هفته پیش که با بند 214 ریجکت شدم آنکارا، آفیسرقانع نشد بر میگردم بدون اینکه حتی جاب آفری که از آزمایشگاه گرفتم رو ببینه خودم حدس میزنم شاید چون فقط پرسید آزمایشگاه خصوصی هست یا دولتی من گفتم خصوصی تای محصوب نمیشده، حالا اون فاند دکتری هم اکی شده واسه اسپرینگ 2015به نظرتون من چی کار کنم اون دکتری رو برم؟الان 2هفته از ریجکتم گذشته تا i20 بیاد وقت بگیرم 1ماه دیگه هست اگه ویزام از jبه f تغییر بدم فکر میکنین این خودش مساله سازه؟آخه دوباره همون jرو هم میترسم برم چیکار کنم لطفا دوستتن منو راهنمایی کنید هر چه سریعتر

سلام دوستان.
    من لیسانس مکانیک دارم و فوق مدریت صنعتی. برای Fall 2014 از Wichita واسه مستر مهندسی صنایع پذیرش داشتم. ولی از ارمنستان ریجکت شدم. دلیلشم این بود که مستر به مستر بودم و فقط یه دانشگاه اپلای کرده بودم. بند 214
    حالا واسه Spring 2015 واسه PhD همون wichita اقدام کردم. ولی فاند نمی دن.
    واسه 20th october از آنکارا وقت گرفتم.یه بار ریجکتی چقدر واسه آدم بد میشه؟ چه نکته هایی مهمه که رعایت کنم؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

سابقه فعالیت تو ورزشهای هوایی مثل چتربازی و پاراگلایدر (بصورت فعالیت در کلاسهای خصوصی ) میتونه باعث ریجکت در کلیرنس از این قسمت بشود؟

دقیقا این سوال منم هست. اگر تغییر بدیم که میشه تناقض اگه تغییر ندیم بازم ریجکت میشیم خب.

Junior Member

سلام دوستان
    من دو سه روز پیش ایمیل برام اومد که با 306 ریجکت شدم. اما الان که تو وب سایت dubainiv.net میرم و گزینه why was I refused a visa رو انتخاب و شماره کیس و ... رو وارد میکنم بند 214b برام ایمیل میشه. کسی تا حالا این مشکلو داشته؟ کدومش درسته؟ چه طور بفهمم؟

Junior Member

من دو سه روز پیش از دوبی ریجکت شدم. ایمیلی رو به همراه مدارک برای سفارت دوبی به آدرس USConsulateDubaivisa@state.gov فرستادم. ولی وقتی میخوام از سایت مدارکمو به عنوان addition information یا I have another question بفرستم با پیغام خطا مواجه میشم که معنای خاصی هم نداره. آیا این به دلیل بسته شدن case من هست؟ آیا همون آدرس اولی کافی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)