صفحه 52 از 110 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

ممنون بابت پاسخ
    لیسانس و ارشد دانشگاه شیراز بودم. اونجا هم دانشگاه نوادا رینو گرفتم.
    نظزتون راجع به آنکارا چیه؟ بعضی پیشنهاد میدادن برم اونجا

Junior Member

ممنو بابت پاسخ
    من توضیح دادم که پدرم قبل از انقلاب جز ارتش بوده و کارت بازنشستگی رو هم نشون دادم. متقعاد شد. فکر کنم بیشتر با سپاه مشکل داشته باشند نه؟
    بنظر شما چکار کنم و چجوری قضیه رو درستش کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_ezati نمایش پست ها
    از همين ارمنستان هفته پيش دوستم كه معافيت براي جبهه پدرش داشت كليرنس خورد از ريسرچش ميترسيد كه ريجكت بشه،پس نگران اين مورد نباشيد
    این که دوست شما با این شرایط ریجکت نشده دلیل نمیشه.( خیلی ها هم سربازی سپاه میرن ولی درکارت های جدید ارگان خدمتشون دقیقا نوشتنه نمیشه و ویزا هم میگیرن نمونشو خودم از نزدیگ دیدم ولی همه میدونن سرباز ی سپاه چه حساسیتی داره و این که بعضی ها با وجود سپاه رفتن ویزا میگیرن دلیل نمیشه هرکی سپاه سرباز رفت ریجکت نشه ). شاید دوست شما توضیحی راجع به نوع معافیتش نداده یا چیزی به غیر از علت اصلی گفته. روی کارت معافیت این جور موارد مینویسن " موارد خاص" و توضیح دیگه ای نداره. معافیت های دیگه ای هم هستن که در دسته ی موارد خاص طبقه بندی میشن و ربطی هم به جبهه ندارن. برای همین آفیسر توضیح میخواد که بفهمه علت معافیت چیه. خودتون میدونید اینا روی سپاه و بسیج حساسن. نمی بایستی در مورد سابقه ی بسیج پدرشون چیزی میگفتن. و این به خودی خود یه دلیل محکمه.

Junior Member

من سربازی موارد خاص رو چک کردم داخل سایت نظام وظیفه. و فقط شامل افرادی میشه که پدرشون در جنگ حضور داشتن. مناسفانه نمیشد دلیل دیگری آورد :|

نقل قول نوشته اصلی توسط payizan_2000 نمایش پست ها
    این که دوست شما با این شرایط ریجکت نشده دلیل نمیشه.( خیلی ها هم سربازی سپاه میرن ولی درکارت های جدید ارگان خدمتشون دقیقا نوشتنه نمیشه و ویزا هم میگیرن نمونشو خودم از نزدیگ دیدم ولی همه میدونن سرباز ی سپاه چه حساسیتی داره و این که بعضی ها با وجود سپاه رفتن ویزا میگیرن دلیل نمیشه هرکی سپاه سرباز رفت ریجکت نشه ). شاید دوست شما توضیحی راجع به نوع معافیتش نداده یا چیزی به غیر از علت اصلی گفته. روی کارت معافیت این جور موارد مینویسن " موارد خاص" و توضیح دیگه ای نداره. معافیت های دیگه ای هم هستن که در دسته ی موارد خاص طبقه بندی میشن و ربطی هم به جبهه ندارن. برای همین آفیسر توضیح میخواد که بفهمه علت معافیت چیه. خودتون میدونید اینا روی سپاه و بسیج حساسن. نمی بایستی در مورد سابقه ی بسیج پدرشون چیزی میگفتن. و این به خودی خود یه دلیل محکمه.
    اتفاقا آفيسر گير داده كه چرا معاف شدي؟ و گفته به خاطر جبهه پدر،كسايي كه به خاطر سربازي سپاه ريجكت ميشن براساس بند ٣٠٦ ريجكت شدن،ولي آيا بندي رو شما سراغ داري كه به خاطر جبهه پدر كسي رو ريجكت كنن؟ اگه هست بگين ما هم بدونيم.

Junior Member

الان، با این اوصاف، با چه بازه زمانی کجا دوباره برم و چی اضافه کنم بنظرت، تا شانسم بیشتر بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudj88 نمایش پست ها
    الان، با این اوصاف، با چه بازه زمانی کجا دوباره برم و چی اضافه کنم بنظرت، تا شانسم بیشتر بشه؟

أفيسر بعد از ريجكت كردن به شما چي گفت؟ به هيچ موردي اشاره نكرد؟ بهتره كه يه فاصله اي بين دو تا مصاحبه باشه .

شما اول بشینید و دقیق بررسی کنید که ایراد از کجاست؟اینجا استاد ارشدتون کی بوده و اونجا استادتون کیه و خلاصه دلیل ریجکت رو در بیارین موشکافانه...من کسایی رو دیدم که از دبی ریجکت شده و هفته بعد ایروان رفته کلیرنس و 20 روزه هم کلیر شده و مالتی گرفته...شما مشکلی نداشتین!!مقاله هاتون چی بوده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoudj88 نمایش پست ها

Junior Member

نه فقط گفت requirement رو نداری. حتی پرسیدم مشکلم رو بگو تا دفعه آینده حلش کنم. گفت روی کاغذ 214b هست.

Junior Member

والا من هرچی زیرو بالا کردم نفهمیدم و فقط چیزی به ذهنم اومد که بخاطر social tie رد کرده.
    مقاله ها چنتا کنفرانس بود که مشکلی خاصی نداشت. و ژورنالها هم هنوز پابلیش نشده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)