صفحه 67 از 110 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط ayat_hakimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم البته شک دارم آیا جای درستی مطرح میکنم؟
    اینکه من بتونم یه وام دانشجویی از خود آمریکا بگیرم برای پذیرش بدون فاند، چه تاثیری بر social tie در مصاحبه میزاره؟
    آیا کسی این موضوع رو امتحان کرده؟
    وام فکر کنم واسه شهروندان امریکاست یا اون ها که حداقل green card دارند هستش
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

نه شما نیاز به یه ضامن دارین که اون ضامن باید شهروند اونجا باشه

Junior Member

سلام
    من براي مستر موسيقي از يه دانشگاه توي كاليفرنيا پذيرش گرفتم. ليسانسم تو ايران مهندسي بوده، و تو ايران هم ارشد موسيقي ميخوندم كه مجبور به انصراف شدم كه بتونم دوباره براي مقطع كارشناسي ارشد معافيت تحصيلي و مجوز خروج بگيرم (گفتن اين درسته اصلن؟ اگه نگم با گپ بين ليسانس و پذيرش چه كنم؟). تو اين مدت هم به عنوان معلم موسيقي و زبان تو ايران كار ميكردم. نكته ي ديگه اينكه برادرم هم يك ساليه تو همون دانشگاهي كه من پذيرش گرفتم، هيئت علمي شده. به نظرتون با توجه به اين تفاسير احتمال ريجكت شدنم با ٢١٤ زياده؟
    (به نظرم اينجا براي طرح سوالم بهترين جا اومد)

Junior Member

سلام دوستان
    من صفحات اخر اين تاپيك رو خوندم و متوجه شدم كه گپ تحصيلي خيلي پارامتر مهميه
    من سپتامبر ٢٠١٤ ارشدم تموم شده و براي فال ٢٠١٦ پذيرش دارم. تو اين دو سال، يك سالش رو حق التدريس بودم تو دانشگاه، ٤ ماهش تو يه شركت خصوصي كار ميكردم، و بقيه هم صرف امادگي تافل و جي ار اي نوشتن مقاله شد (كه هنوز اكسپت نشده). ميخواستم بپرسم به نظر شما گپ من مشكل ساز هست؟ اين يك سال حق التدريس شغل محسوب ميشه؟ با توجه اينكه فقط يك درس در هر ترم ارائه ميدادم
    پيشاپيش ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - گرایش میدان

ببخشید دوستان این بندها و توضیحاتشون رو کجا میشه پیدا کرد؟؟؟
    Master: Babol University of Technology - GPA: 18.3/20. Bachelor: University of Tehran - GPA: 14.76/20. Journals: IEEE Ant. & Wireless Propag., J. Appl. Comput. Electromag. Soc., Conferences: IEEE Int. Conf. Comput. Electromag., URSI Int. Symp. Electromag. Theory. TOEFL iBT: 107/120. GRE V: 152/170, Q: 168/170, W: 4/6

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط f_fi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سپتامبر ٢٠١٤ ارشدم تموم شده و براي فال ٢٠١٦ پذيرش دارم. تو اين دو سال، يك سالش رو حق التدريس بودم تو دانشگاه، ٤ ماهش تو يه شركت خصوصي كار ميكردم، و بقيه هم صرف امادگي تافل و جي ار اي نوشتن مقاله شد (كه هنوز اكسپت نشده). ميخواستم بپرسم به نظر شما گپ من مشكل ساز هست؟ اين يك سال حق التدريس شغل محسوب ميشه؟ با توجه اينكه فقط يك درس در هر ترم ارائه ميدادم
    پيشاپيش ممنونم
    منم همینطور 2014 فارغ التحصیل شدم و 2016 پذیرش دارم...من نه تنها نگران نیستم بلکه اینو گپ هم نمیدونم ...من خودم دوبار اپلای کردم(یعنی دو سال پشت سر هم) و کار هم میکردم. گپی که مشکل ساز بشه معمولا بالای 2سال هست مخصوصا وقتی توضیحی نداشته باشی براش. این نظر منه

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

سلام دوستان
    پيشاپيش ممنونم
    لازم نیست بگسد هر ترم فقط 1 درس رو می دادید. شما اون مدت شغلتون تدریس بوده.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    لازم نیست بگسد هر ترم فقط 1 درس رو می دادید. شما اون مدت شغلتون تدریس بوده.
    ممنون ازتون. اخه توي قسمت توضيحات شغل فرم دي اس اسم اون درس رو نوشتم. چون درس حساسي نبود نوشتم كه حساسيت ايجاد نشه.
    با توجه به اين موضوع، مشكلي پيش نمياد؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

ممنون ازتون. اخه توي قسمت توضيحات شغل فرم دي اس اسم اون درس رو نوشتم. چون درس حساسي نبود نوشتم كه حساسيت ايجاد نشه.
    با توجه به اين موضوع، مشكلي پيش نمياد؟
    خوب به عنوان نمونه نوشتید! مگه 1 درس رو نمیشه چندین گروه و ساعت مختاف در هفته ارائه داد.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

سلام
    من 2 می آنکارا مصاحبه داشتم.
    مستر مجدد MBA بدون فاند. بعد از فارغ التحصیلی مشغول به کار بودم و هستم ( 5 سال تدریس در دانشگاهها و بیش از 3 سال مدیر بازاریابی یه شرکت خصوصی)
    سند ملکی دارم. تمام اعضای درجه یک خانواده خودم و خانمم در ایران هستن. برای استرالیا هم اپلای کردم.امسال نه اما سالهای گذشته لاتری شرکت کردم.
    کلا مصاحبه زیاد طول نکشید.کلی مدارک همراهم بود که چیزی ازم نخواست.آفیسر مرد جوون بود که به علت ایراد در کار بارکدخوان چندبار از من عذرخواهی کرد. اما بعدش فقط چند سوال پرسید و برگه سفید رو داد.
    1- اسم دانشگاهت چیه؟.........
    2- کی پول دانشگاهت رو میده و شغلش چیه؟ بابام < ساختمان سازی
    3- آیا شما مدرک مستر داری؟ بله
    بعدم ریجکت با بند 214 که علتش رو پرسیدم گفت چون شما یک مستر داری منم تشکر کردم و اومدم.
    میخوام برای یک ماه دیگه از دبی وقت بگیرم اگه دوستان نظرشون مثبت یا منفی هست لطفا دلیلشون رو بگن.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)