صفحه 7 از 110 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

سلام، ممکنه شرایطتون رو کامل توضیح بدی تا با خودم مقایسه کنم. سربازیم هم مثل خودت بودهرشته؟ معدل؟ مقطع؟ مقاله؟ فاند؟ چند تافاند کدوم سفارت و مهمتر از همه دو بند اصلی سربازی
    Military branch و military speciality
    در هفته جاری وقت دارم لطفا کمک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    من دو ماه پیش از دوبی با 306 ریجکت شدم. این دفعه از آنکارا درجا با 214. به نظرتون چرا 214 داد چرا دوباره با 306 ریجکت نکرد؟ یکماه آموزشی س، سه سال تدریس دانشگاه (غیر نظامی و دولتی). آیا تغییری حاصل شده جون راجع به دانشگاه زیاد توضیح دادم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام دوستان،من امروز مصاحبه داشتمو متاسفانه ريجكت شدمپذيرشم كانديشنال بود براي مستر يعني اول دو ترم زبان ميخوندم توي دانشگاه بعد وارد مستر ميشدم با افيسر ميانسال مصاحبه داشتم قبلش ازم پرسيد فارسي صحبت كنيم يا انگليسي منم گفتم هردوتاشو ميتونم صحبت كنم به شما بستگي داره كه بعدش شروع كرد به انگليسي صحبت كردن(كه اي كاش ميگفتم فارسي)بعداز كلي سوال پرسيدن بهم گفت نميتونم امروز بهت ويزا بدم پرسيدم چرا ؟گفت چون انگليسي خيلي خوب صحبت ميكني و دليلي نداره پول اضافي بدي برو تافلتو بگير بعد برگرد(بچه ها من ٢٠٠٠دلارم واسه بيعانه به دانشگاه داده بودم و افيسر همونجا رفته بود تو سايته يوني و فهميدو بهم گفت نيازي نداري واسه زبان اينقد هزينه كني)الان خيلي ناراحتم ميخوام از آنكارا دوباره اقدام كنم،به نظر شما افيسر بهم راستشو گفته يا برام بهونه آورده؟!ًاگه فارسي حرف ميزدم بهتر بود؟(ميترسيدم نتونم انگليسي خوب صحبت كنم اما خوب صحبت كردم كه فك كنم به ضررم شد) دوستان فكر ميكنيد آنكارا برم شانسي دارم ؟؟لطفا راهنماييم كنيد
    ویرایش توسط nazaiiii : November 26th, 2014 در ساعت 05:55 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

به نظرتون مداركي كه نشون بده عضو هيت مديره و سهام دار يه شركت خصوصي هستم social tie ايجاد ميكنه ؟ به نظرتون تو رزومه بيارم يا حذفش كنم؟ چون ممكنه كلي سوال پيش بياره واسه أفيسر

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان،من امروز مصاحبه داشتمو متاسفانه ريجكت شدمپذيرشم كانديشنال بود براي مستر يعني اول دو ترم زبان ميخوندم توي دانشگاه بعد وارد مستر ميشدم با افيسر ميانسال مصاحبه داشتم قبلش ازم پرسيد فارسي صحبت كنيم يا انگليسي منم گفتم هردوتاشو ميتونم صحبت كنم به شما بستگي داره كه بعدش شروع كرد به انگليسي صحبت كردن(كه اي كاش ميگفتم فارسي)بعداز كلي سوال پرسيدن بهم گفت نميتونم امروز بهت ويزا بدم پرسيدم چرا ؟گفت چون انگليسي خيلي خوب صحبت ميكني و دليلي نداره پول اضافي بدي برو تافلتو بگير بعد برگرد(بچه ها من ٢٠٠٠دلارم واسه بيعانه به دانشگاه داده بودم و افيسر همونجا رفته بود تو سايته يوني و فهميدو بهم گفت نيازي نداري واسه زبان اينقد هزينه كني)الان خيلي ناراحتم ميخوام از آنكارا دوباره اقدام كنم،به نظر شما افيسر بهم راستشو گفته يا برام بهونه آورده؟!ًاگه فارسي حرف ميزدم بهتر بود؟(ميترسيدم نتونم انگليسي خوب صحبت كنم اما خوب صحبت كردم كه فك كنم به ضررم شد) دوستان فكر ميكنيد آنكارا برم شانسي دارم ؟؟لطفا راهنماييم كنيد
    شانس اوردی همون اول نگفتی فارسی رو ترجیح میدم و گر نه همون جا از سفارت پرتت میکردند بیرون . خانوم مگه دانشجویی فارسی هم میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تافل یا ایلتس حیاتیه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

این اتفاق واسه منم تو آنکارا افتاده افسیر برگه زرد داد بهم تو سایت زدن refused

Junior Member

سلام دوستان ، ميشه لطفا سريعا راهنمايي كنيد، من به دليل ٢١٤B در ارمنستان ريجكت شدم ، به نظرتون برم انكارا بعد يك هفته؟
    چون كلاسام ٤٠ روز ديگه شروع ميشه؟ ممنون ميشم زود جواب بديد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nsmg نمایش پست ها
    سلام دوستان ، ميشه لطفا سريعا راهنمايي كنيد، من به دليل ٢١٤B در ارمنستان ريجكت شدم ، به نظرتون برم انكارا بعد يك هفته؟
    چون كلاسام ٤٠ روز ديگه شروع ميشه؟ ممنون ميشم زود جواب بديد
    من هم یک بار قربانی بنده ۲۱۴ب بودم، بعد از ۲ ماه محل مصاحبه عوض کردم به دوبی‌ و یه سری مدارک جدید اضافه کردم واسه ارائه به سفارت.
    شما اگر برگ ۲۱۴ب رو بخونین، واضح نوشته که دفعه بعد که می‌خوان واسه مصاحبه بیاین باید تغییر بسزائی توی مدارکتون و سوابقتون ایجاد شده باشه. این میتون شامل ثابت کردن تعلقات شما به کشورتون و خونودتن باشه.

. حساب بانکی‌ با مبلغ کافی‌،
    . سند ملکی‌ به اسم خودتون،
    . داشتن فرزند یا همسر که توی ایران قراره بمونن،
    . داشتن سابقه کاری طولانی‌

که شمارو تشویق می‌کنه که برگردین.

اگر این مدارک رو آماده نکردین، شانستون کم می‌شه برای مصاحبه بعدی.

Junior Member

همه اين مداركو داشتم ، سند ملكي به اسم خانوادم هست با يك BS عالي، ولي مجرد م
    و كار مناسب هم در ايران دارم ، كلاسام ٢٥ مارچ شروع ميشه به نظرتون ٢ هفته ديگر برم سفارت ؟ ممكنه به خاطر افيسر بوده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nsmg نمایش پست ها
    همه اين مداركو داشتم ، سند ملكي به اسم خانوادم هست با يك BS عالي، ولي مجرد م
    و كار مناسب هم در ايران دارم ، كلاسام ٢٥ مارچ شروع ميشه به نظرتون ٢ هفته ديگر برم سفارت ؟ ممكنه به خاطر افيسر بوده باشه؟

اگر همه مدارک رو کامل داری، پس خیلی‌ عالی، پیشنهاد من اینه در مورد اینکه می‌خوای بعد از اتمام تحصیلاتت چیکار بکنی‌ و برنامه ای‌ که برای کار در ایران داری رو یه مرور مجدد بکن، مسلما اگر همه مدارک کامل بود،

۲ حالت داشته، مصاحبه گر خیلی‌ سخت گیری کرده، و یا اینکه تو با اعتماد به نفس در مورد برنامه آیند‌ت صحبت نکردی (توضیحات قانع کنند ای‌ به مصاحبه گر ارائه ندادی) و یا اینکه هر ۲ بوده.

پس برای شانس بیشترت میتونی‌:

. محل مصاحبه رو تغییر بعدی، دوبی‌ رو پیشنهاد می‌کنم،
    . بیشتر در مورد برنامه‌های آیند‌ت فکر کنی‌ و واقع گرایانه تر توضیح بعدی به مصاحبه گر که می‌خوای چیکار کنی‌، و اینقدر هم عجله نکن که آوریل کلاس داری،

میتونی‌ الان نامه ریجکشن رو بفرستی‌ به مسول ثبت نامی‌ که نامه آفر تورو برات فرستاده و بهشون بگی‌ ۱ ترم ورودی تورو عقب بندازن. اونا خودشون تو جریان این قضایای ویزا هستن.

خیلی‌ مهمه که بین ۱ تا ۲ ماه فاصله بیفته بعد از رجکت شدن با ۲۱۴ب.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد قزوین

سلام، میخواستم اگه ممکنه منو راهنمایی کنین
    من 17 فوریه از ایروان با بند 214 ریجکت شدم. علارقم اینکه همه مدارک به بهترین نحو همراهم بود، افسر هیچ کدوم رو ازم نخواست، فقط چنتا سوال الکی و بعدم ریجکت.
    دوباره 4 مارچ از دبی وقت گرفتم. ولی دقیقا همون داستان تکرار شد! با اینکه به افسر گفتم چنتا از مدارک رو الان جدید آوردم، ولی بام فقط چنتا سوال و برگه سفید!

رشته ام کامپیوتر هستش و واسه مستر Network Security از یه دانشگاه با رنک 121 اقدام کرده بودم.
    جاب آفر و مدارک مالی (زیاد) و ترجمه سند و خلاصه همه چیز در بهترین حالت بود.

میخاستم ببینم کسی دلیلشو میدومنه؟
    و اینکه چی کار کنم الان؟
    شروع کلاسم 30 مارچ بود که دیگه نمیرسم، بعدی هم جولای هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)