صفحه 8 از 110 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

برای رشته های مثل NETWORK SECURITY الان خوب ویزا نمیدن و شایطشون تقریبا مث بچه های مکانیک

Junior Member

سلام دوستان
    من ٥ ماوچ از آنكارا ريجكت شدم كه در پست هاي مربوط به آنكارا نوشتم و دليل ريجكتم هم بند ٢١٤ بود،حالا براي ماه بعد از باكو وفت گرفتم،با توجه به اينكه آفيسر اول هيچ مدركي از من نخواست و فقط دو سوال پرسيد آيا لازم است علاوه بر مدارك شركت خودم و پدرم ك ترجمه كردم،سند و يا مدارك ديگري اضافه كنم؟در كل پيشنهاد شما چيه؟خيلي استرس دارم كلاسامم از جون شروع ميشن. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

سلام
    من 12 مارچ آنکارا مصاحبه داشتم و با بند 214 بی ریجکت شدم.دکترا فول فاتد. رشته گفتار درمانی، دانشگاه رنکش خوبه. 3 سال هیت علمی یکی از دانشگاه های علوم پزشکی بودم. سربازی معاف.
    مدت مصاحبه : 30 ثانیه! کلان ازم هیچ مدرکی نخواست فقط در مورد اینکه چرا کارم ترک کردم پرسید گفتم تعهدات تحصیل رایگان رو رفته بودم . الان می خوام برای یه سفارت دیگه وفت بگیرم. به نظرتون کجا برم؟ بردن جاب آفر می تونه برام مفید باشه ( از دانشگاه به عنوان ریسرچر)؟ ممنمون اگه زود جواب بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    سلام
    من 12 مارچ آنکارا مصاحبه داشتم و با بند 214 بی ریجکت شدم.دکترا فول فاتد. رشته گفتار درمانی، دانشگاه رنکش خوبه. 3 سال هیت علمی یکی از دانشگاه های علوم پزشکی بودم. سربازی معاف.
    مدت مصاحبه : 30 ثانیه! کلان ازم هیچ مدرکی نخواست فقط در مورد اینکه چرا کارم ترک کردم پرسید گفتم تعهدات تحصیل رایگان رو رفته بودم . الان می خوام برای یه سفارت دیگه وفت بگیرم. به نظرتون کجا برم؟ بردن جاب آفر می تونه برام مفید باشه ( از دانشگاه به عنوان ریسرچر)؟ ممنمون اگه زود جواب بدید.
    مورد خاصی تو پروندتون نبوده؟ عجیبه فول فاند رو با 214 رد کنن

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    مدارک چی ارائه کردید و جزئیات همون 30 ثانیه رو بدون جا انداختن بفرمایید.

سلام
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    هیچی ازم نگرفت. فقط I-20 و پاسپورت + ریز نمره. پرسید چرا شغل ترک کردی منم براش توضیح دادم که برای تعهد تحصیل رایگان رفته بودم و مدتش سه سال بود. و تو این فاصله 6 ماه بعد از اتمام تعهدات چی گار کردی؟ منم گفتم تافل و جی آری داشتم. دیگه هیچی. البته اون دوتا آفیسر معروف نبودند. مال من و 5 نفر دیگه یه مرد میانسال بود باجه 11 . ریجکتی زیاد داشت اون باجه.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام

مدارک چی ارائه کردید و جزئیات همون 30 ثانیه رو بدون جا انداختن بفرمایید.

Junior Member

سلام
    هیچی ازم نگرفت. فقط I-20 و پاسپورت + ریز نمره. پرسید چرا شغل ترک کردی منم براش توضیح دادم که برای تعهد تحصیل رایگان رفته بودم و مدتش سه سال بود. و تو این فاصله 6 ماه بعد از اتمام تعهدات چی گار کردی؟ منم گفتم تافل و جی آری داشتم. دیگه هیچی. البته اون دوتا آفیسر معروف نبودند. مال من و 5 نفر دیگه یه مرد میانسال بود باجه 11 . ریجکتی زیاد داشت اون باجه.
    شما جای دیگه قبلا ریجکت شدین؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

مدرکBS چی؟ هر چی بوده توضیحات شما یک مشکلی داشته که متقاعد نشده قصد برگشت به ایران دارید. برای بار دوم معمولا آنکارا گزینه ی خوبی بود سال گذشته اما شما بار اول رو از انکارا رد شدید پس دو تا گزینه دارید دوباره از انکارا اقدام شه و امیدوار باشید به همین آفیسر نیوفتید. از یک سفارت دیگه که به فول فاند بها میده مثل ارمنستان یا قبرس اقدام کنید. توجه کنید هیچ تضمینی نیست. کلا ویزا قطعیت نداره و ممکنه از هر سه جا مجدد رد بشید یا به سلامت عبور کنید. چیزی که مهمه اینه که بندی که خوردید مثل س.پ و انرژی حساس نیست و امکان گرفتن ویزا در اون ممکنه.
    ویرایش توسط Simon : March 15th, 2015 در ساعت 07:21 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نه. مصاحبه اول بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط aligerdoo نمایش پست ها
    شما جای دیگه قبلا ریجکت شدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    مدرکBS چی؟ هر چی بوده توضیحات شما یک مشکلی داشته که متقاعد نشده قصد برگشت به ایران دارید. برای بار دوم معمولا آنکارا گزینه ی خوبی بود سال گذشته اما شما بار اول رو از انکارا رد شدید پس دو تا گزینه دارید دوباره از انکارا اقدام شه و امیدوار باشید به همین آفیسر نیوفتید. از یک سفاتر دیگه که به فول فاند بها میده مثل ارمنستان یا قبرس اقدام کنید. توجه کنید هیچ تضمینی نیست. کلا ویزا قطعیت نداره و ممکنه از هر سه جا مجدد رد بشید یا به سلامت عبور کنید. چیزی که مهمه اینه که بندی که خوردید مثلا س.پ و انرژی حساس نیست و امکان گرفتن ویزا در اون ممکنه.
    BS نخواست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)