صفحه 9 از 110 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    سلام
    من 12 مارچ آنکارا مصاحبه داشتم و با بند 214 بی ریجکت شدم.دکترا فول فاتد. رشته گفتار درمانی، دانشگاه رنکش خوبه. 3 سال هیت علمی یکی از دانشگاه های علوم پزشکی بودم. سربازی معاف.
    مدت مصاحبه : 30 ثانیه! کلان ازم هیچ مدرکی نخواست فقط در مورد اینکه چرا کارم ترک کردم پرسید گفتم تعهدات تحصیل رایگان رو رفته بودم . الان می خوام برای یه سفارت دیگه وفت بگیرم. به نظرتون کجا برم؟ بردن جاب آفر می تونه برام مفید باشه ( از دانشگاه به عنوان ریسرچر)؟ ممنمون اگه زود جواب بدید.
    سلام دوست عزيز.
    منم 5 مارس با پذريش دكتراي فول فاند (رشته هاي انرژي) از يه دانشگاه با رنك 168 از باجه 2 سفارت آنكارا و با بند 214 رد شدم!
    الان نميدونم چيكار كنم؟!!! هاج و واجم.
    مصاحبه اولم بود. پذريش برا اسپرينگ بود كه ديفر كرده بودم به فال 2015. شروع ترم آگوست هست.
    آفيسر هم از من هيچي نخواست. فقط 4 تا سوال از اينكه كارم چيه و براي چي ميخوام برم يو اس و برا چه رشته اي . رشته ليسانسم چي بوده، پرسيد! از همسرم هم هيچي نپرسد!
    مدارك كامل و تمام با خودم برده بودم ولي هيچي ازم نخواست وحتي خواستم بهش نشون بدم ازم نگرفت و اجازاه نداد و گفت سريعتر برو نوبت نفر بعديه!
    من الان شرايطم هم يه مقدار خاصه! ممكنه نتونتم پرواز كنم ديگه تا سه ماه ديگه!
    واقعا موندم چيكار كنم؟ پيشنهاد شما چه سفارتي و چه زماني براي اقدام هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.
    منم 5 مارس با پذريش دكتراي فول فاند (رشته هاي انرژي) از يه دانشگاه با رنك 168 از باجه 2 سفارت آنكارا و با بند 214 رد شدم!
    مصاحبه اولم بود. پذريش برا اسپرينگ بود كه ديفر كرده بودم به فال 2015. شروع ترم آگوست هست.
    آفيسر هم از من هيچي نخواست. فقط 4 تا سوال از اينكه كارم چيه و براي چي ميخوام برم يو اس و برا چه رشته اي . رشته ليسانسم چي بوده، پرسيد! از همسرم هم هيچي نپرسد!
    مدارك كامل و تمام با خودم برده بودم ولي هيچي ازم نخواست وحتي خواستم بهش نشون بدم ازم نگرفت و اجازاه نداد و گفت سريعتر برو نوبت نفر بعديه!
    سلام، بصورت دقیق تر رشتتون رو می گین و زمینه کاری تو آمریکا؟
    تو شرکت تحریمی کار می کردین؟
    یه سر به فرمایشات جناب هایزنبرگ بزنید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1547572
    نظر خودتون چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rozepoo نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز.
    آقاي سايمون! يا هايزنبرگ عزيز! لطفا اگه پست منو ديدين، منو هم راهنمائي كنين. مصاحبه اولم بود! آنكارا! دكتراي فول فاند با فاند نسبتا خوب! بي اس نسبتا خوب! رشته مهندسي انرژي(ليسانس و ارشد و پذيرش دكترا)! سابقه تحصيل در اروپا و ويزاي شنگن! سابقه كار رسمي دولتي! همسر سربازي ارتش! سابقه جا موندن از لاتاري!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیانی که در کلیرنس با بند 214B ریجکت شده‌اند

من دوبار یک بار از دبی و یکبار از اتریش (وین) برای ویزای توریستی ریجکت شدم 214

از آخرین بار که اتریش بود 8 ماه می گذره, من فوق لیسانس مهندس صنایع دارم و معدلم 17.20 و A هست از دانشگاه دولتی تهران, 12 سال سابقه کار در قسمت برنامه ریزی و کنترل پروژه یک شرکت نفتی دارم, 36 سالم هست و مجرد هستم و از نظر مالی معقول هستم. و 3 ویزای شینگن کاری از آلمان دارم.

اما به این فکر کردم حالا که نمی تونم توریستی برم بصورت دانشجویی از یکی از دانشگاه ها آمریکا پذیرش بگیرم و نوع درخواست ویزام رو از ویزای توریستی به ویزای دانشجویی تغییر بدم, وضعیت تافل و gre بد نیست. یعنی تو DS بزنم که برای F می خوام برم,

اما به این فکر می کنم که ممکنه افیسر با خودش فکر کنه من نتونستم از طریق توریستی ویزا بگیرم و حالا دارم با ویزای دانشجویی اقدام می کنم!!!!!!!1

سئوالم این هست که با توجه به تجربه دوستان آیا صلاح می دونید من نوع درخواست ویزام رو از b به ویزای f تبدیل کنم و اقدام کنم و یا اینکه مجدد با همون ویزای توریستی اقدام کنم بهتره؟
    ویرایش توسط rasol1357 : March 25th, 2015 در ساعت 02:20 PM دلیل: اصلاح

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farazpro نمایش پست ها
    سلام، میخواستم اگه ممکنه منو راهنمایی کنین
    من 17 فوریه از ایروان با بند 214 ریجکت شدم. علارقم اینکه همه مدارک به بهترین نحو همراهم بود، افسر هیچ کدوم رو ازم نخواست، فقط چنتا سوال الکی و بعدم ریجکت.
    دوباره 4 مارچ از دبی وقت گرفتم. ولی دقیقا همون داستان تکرار شد! با اینکه به افسر گفتم چنتا از مدارک رو الان جدید آوردم، ولی بام فقط چنتا سوال و برگه سفید!

رشته ام کامپیوتر هستش و واسه مستر Network Security از یه دانشگاه با رنک 121 اقدام کرده بودم.
    جاب آفر و مدارک مالی (زیاد) و ترجمه سند و خلاصه همه چیز در بهترین حالت بود.

میخاستم ببینم کسی دلیلشو میدومنه؟
    و اینکه چی کار کنم الان؟
    شروع کلاسم 30 مارچ بود که دیگه نمیرسم، بعدی هم جولای هستش.

سلام
    من هم میک تاریخ شما ارمنستان بودم با اون یارو زرده منم درجا ریجکت شدم و 12 مارچ رفتم انکارا اونجا هم ریجکت شدم .
    لیسانس مکانیک
    ارشد مدیریت اجرایی
    واسه MBA می خواستم برم .

حالا موندم کجا برم باز

Junior Member

من لیسانس مکانیک
    ارشد مدیریت اجرایی
    واسه MBA اپلای کردم .
    یک با از ایروان و بعد از 22 روز از انکارا با بند ناز 214 ,
    مردد هستم واسه مصاحبه سوم کجا برم .
    دبی یا برگردم انکارا
    دوستان همدرد اگه نظری دارین بگین لطفا
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق ازاد

نقل قول نوشته اصلی توسط happoli نمایش پست ها
    من لیسانس مکانیک
    ارشد مدیریت اجرایی
    واسه MBA اپلای کردم .
    دبی یا برگردم انکارا
    ممنون
    سلام خدمت شما نظر شخصی من این است که اگه تمامی مدارکت اوکی بوده این دیگه بر میگرده به شانست و این افیسر که ریجکت کرده شما دست این افسیر به تو ویزا بده یا نه کسی هم کاری نمی تونه کنه در ضمن امریکا دیگه داره به ایرانی ها از طریق دانشجویی کمتر ویزا میدن این را نمی تونم اینجا بگم از کدوم منبع من گفتم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط happoli نمایش پست ها
    من لیسانس مکانیک
    ارشد مدیریت اجرایی
    واسه MBA اپلای کردم .
    دبی یا برگردم انکارا
    ممنون
    به نظر من برو دبی! واسه ارشد بدون فاند بهترین گزینه دبی هست، از اولش هم باید دبی می رفتی.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    به نظر من برو دبی! واسه ارشد بدون فاند بهترین گزینه دبی هست، از اولش هم باید دبی می رفتی.
    حالا یه چیز خنده دار بگم .
    از در سفارت که زدم بیرون با اعصاب خورد دیدم ایمیل اومده 12 مارچ از دانشگاهیه ترم بهم فوند دادند .
    هم.خوشحال شدم هم ناراحت چون یه تغییر بحساب میاد درسته ؟

اگر شوهرم (به عنوان همراه من) مدرک شرکت پدرش رو نشون بده که چند سال پیش تاسیس شده و همسرم اونجا عضو هیئت مدیره هست. این میتونه سوشال تای رو نشون بده؟

همه مدارک مثل سند شرکت و سند خونه اینا باید ترجمه شده باشه حتما؟ فقط یک صفحه شون کافیه؟
    در ره عشق نشد کس به یقین محرم راز
    هر کسی بر حسب فکر گمانی دارد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)