صفحه 94 از 110 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

دوستان عزیز، اگر با وجود پذیرش خوب با فاند کامل ریجکت شدید بیخودی هی هزینه نکنید برای مصاحبه های بعدی. چون شرایط شما چیزی برای تغییر نداره و قبل از اینکه وارد باجه مصاحبه بشید افسر تصمیم ریجکت شما رو گرفته و فقط تظاهر به مصاحبه می کنه. این تجربه شخصی من بود و دیگه خفت تحقیر شدن توسط افسرهای .... امریکایی رو به جون نمی خرم. رفتارشون خیلی زشت و بی ادبانه است.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Lili0721 نمایش پست ها
    دوستان عزیز، اگر با وجود پذیرش خوب با فاند کامل ریجکت شدید بیخودی هی هزینه نکنید برای مصاحبه های بعدی. چون شرایط شما چیزی برای تغییر نداره و قبل از اینکه وارد باجه مصاحبه بشید افسر تصمیم ریجکت شما رو گرفته و فقط تظاهر به مصاحبه می کنه. این تجربه شخصی من بود و دیگه خفت تحقیر شدن توسط افسرهای .... امریکایی رو به جون نمی خرم. رفتارشون خیلی زشت و بی ادبانه است.
    سلام. متاسفم بابت این تجربه...
    چندین نمونه من امسال دیدم که با این شرایط ریجکت شدند و از سفارت دیگه ای ویزا گرفتند و حتی مالتی! (به خصوص کسانی که اول از دبی ریجکت شدند)
    حتی یکیشون به فاصله ی حدود 10 روز فکر کنم دوباره رفت یه سفارت دیگه و بعد کلیرنس، مالتی گرفت! (اون امضاتون خیلی پرمعناست ولی نمیدونم چرا شما خودت باورش نداری!!!!)
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

ApplyAbroad Hero

مطمئنا خیلی کشورها و خیلی دانشگاها, هر دو از بسیاری جهات بهتر, واستون هست. والا. واسه اونا اقدام کنید. راحت تر و اسوده تر. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    چندین نمونه من امسال دیدم که با این شرایط ریجکت شدند و از سفارت دیگه ای ویزا گرفتند و حتی مالتی! (به خصوص کسانی که اول از دبی ریجکت شدند)
    حتی یکیشون به فاصله ی حدود 10 روز فکر کنم دوباره رفت یه سفارت دیگه و بعد کلیرنس، مالتی گرفت! (اون امضاتون خیلی پرمعناست ولی نمیدونم چرا شما خودت باورش نداری!!!!)
    در تایید حرف دوستمون باید عرض کنم که من نمونه و شاهد این امر هستم. خودم از دبی رد شد با همین بند بعد از آنکارا گرفتم ویزا رو. یکی از دوستانم هم همین شرایط رو داشت.

Member Lili0721 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام،
    والا تجربیات من تو این سفارت خونه ها اینقدر تلخ بود که به این نتیجه رسیدم. من هم بار اول دبی ریجکت شدم و معلوم نیست افیسرش چه کامنتی گذاشته برام که افیسرهای بعدی قبل از صدا کردن من تصمیم ریجکتم گرفتند و دیگه کاری به جواب هام و مدارکم ندارند. این اخرین بار که با اینکه من تقریبا زودتر از بقیه تو سفارت بودم نفر آخر مصاحبه شدم تا جایی که کم مونده خودم بلند شم و برم بگم نمی خواهی با من مصاحبه کنی. بعدش هم رفتار و برخورد خیلی زشت، نه نگاهی به رزومه، نه به ریزنمرات، نه بقیه چیزها و بالاجبار یکی دوتا سوال روتین و بعد هم برگه ریجکت. برگه ای هم که این بار ( سومین بار) از آنکارا گرفتم، پشتش یک سری سوالات متداول داره که علنا آب پاکی رو دست آدم می ریزه.
    در مورد امضام: همه راه های موفقیت به آمریکا ختم نمیشه. شاید روزی آمریکا حسرت از دست دادن من خورد.
    برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا آنها براین باورند که یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت.

سلام،
    والا تجربیات من تو این سفارت خونه ها اینقدر تلخ بود که به این نتیجه رسیدم. من هم بار اول دبی ریجکت شدم و معلوم نیست افیسرش چه کامنتی گذاشته برام که افیسرهای بعدی قبل از صدا کردن من تصمیم ریجکتم گرفتند و دیگه کاری به جواب هام و مدارکم ندارند. این اخرین بار که با اینکه من تقریبا زودتر از بقیه تو سفارت بودم نفر آخر مصاحبه شدم تا جایی که کم مونده خودم بلند شم و برم بگم نمی خواهی با من مصاحبه کنی. بعدش هم رفتار و برخورد خیلی زشت، نه نگاهی به رزومه، نه به ریزنمرات، نه بقیه چیزها و بالاجبار یکی دوتا سوال روتین و بعد هم برگه ریجکت. برگه ای هم که این بار ( سومین بار) از آنکارا گرفتم، پشتش یک سری سوالات متداول داره که علنا آب پاکی رو دست آدم می ریزه.
    در مورد امضام: همه راه های موفقیت به آمریکا ختم نمیشه. شاید روزی آمریکا حسرت از دست دادن من خورد.
    حق با شماست. موفقیت به شخص بستگی داره. پروسه ویزا گرفتن در بعضی موارد واقعا مسخره میشه. نگران نباشید. راه های دیگه رو امتحان کنید.

سلام من حدودا 4 سال پیش فارغ تحصیل شدم ، بعد از اون رفتم سربازی و زبان و کار ، می خواستم شما راهکاری دارید که گپ تحصیلی بتونم توجیه کنم. نوع فاندم هم پارشایل فاند هست.
    با تشکر از کمکتون

Junior Member

من واسه بار دوم وقتم
    ١٤نوامبر
    بود.

اول از همه اينو بگم كه برخورد آفيسر ارمنستان و آنكارا از زمين تا آسمون متفاوت بود.

من جاب آفر برده بودم و كلى توضيحات حاضر كرده بودم كه بگم دانشگاهى كه من ميخوام برم خيلى خوبه و درسته فقط يك جا اپلاى كردم ولى با چندين استاد correspondence داشتم و از اين صحبتا...

رفتم تو باجه برخوردش خيلى گرم بود. سلام و احوال پرسى

بعدش پاسپورت آى٢٠ و رزومه خواست. دادم بهش

بعدش گفت چند هفته پيش آنكارا بودى و ريجكت شدى(همزمان به مانيتور نگاه ميكرد و ابروهاشو به نشونه ى تعجب تو هم كرده بو)

بعدش پرسيد فكر ميكنى چرا ريجكت شدى؟

گفتم فكر كنم خيلى كامل و دقيق نگفتم چرا اين دانشگاهو انتخاب كردم.

گفت اينكه معلومه، خب فول فاند داده بهت ميخواى برى.

بعدش گفت الان دانشجو دكترايى درسته

گفتم بله

گفت چرا ميخواى عوض كنى؟ گفتم research quality is not satisfying

گفت كاملا make sense ميكنه(نگاه ميكرد به مانيتور سرشو تكون ميدادكه چرا بيخود ريجكتت كرده)

بعدش سطر به سطر از سى ويم پرسيد.

از تمام مقاله هام هارد كپى برده بودم، همه شو خواست و قسمت conclusion ِ همه شو خوند تقريبا. از همه شون سوال ميپرسيد.

چند جا يه چيزايى مينوشت و به مانيتور نگاه ميكرد.

آخرش به من گفت بيرون وايسا آخر صدات ميكنم. فكر كردم ريجكتم حتما.

بار دوم وقتى رفتم تو گفتم هرچيكه هست تو زهنمو بگم جاب آفرو اينارو نشون بدم كه بهش گفتم ميشه توضيح بيشتر بدم در مورد كيسم؟

كفت نيازى نيست همه چى نرماله فقط من دارم چندتا نكته در مورد كيست مينويسم. آخرشم گفت يه اَدمينيسترتيو پروسس هست كه خيلى نرماله و بايد اون سايتو چك كنى. بعدش گفت have a nice day

نكته:

براى تاى آفر برده بودم كه اصلا نخواست من هم ندادم.

نه تافل و نه جى آر اي خواست.

خيلى خيلى مصاحبه ى خوبى بود يعنى چيزى بودكه آدم انتظارشو داره بپرسن.

جورى رفتار نميكنه كه دنبال بهانه واسه ريجكت كردن باشه.

اصلا اصلا به ريجكتاى قبلى حساس نيست(غير من ٢نفر بودن که بعد 3 بار ریجکت شدن اومدن و برگه ی کلیرنس گرفتن)
    50% کلیرنس رفتن و 50% ریجکت شدن (خیلی هم شل نبود)
    من کسی رو ندیدم درجا بگیره.
    خلاصه نا امید نشین اصلا (من خودم خیلی ناامید بودم با دیدن برخورد آفیسر آنکارا).
    حالا سوای اینکه تو کلیرنس چه اتفاقاتی بیوفته، اصلا کلییر بشم یا نه خواستم بگم با دیدن یکی دوتا آفیسر اصلا خودتونو نبازین.

نقل قول نوشته اصلی توسط farajis نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من 24 اکتبر از سفارت آنکارا ریجکت شدم.
    اول شرایطم رو بگم:

دکتری فول فاند (RA) مهندسی شیمی - موضوع ریسرچ: emission control
    لیسانس و فوقم رو مهندسی شیمی بودم . 3 تا مقاله
    spring 2017
    فقط یک جا تو آمریکا اپلای کرده بودم
    خدمت سربازی : معافیت تحصیلی
    دو سال پیش در ترکیه دکترا شروع کردم و میخواستم دکترای ترکیه رو کوییت کنم و برم.
    هیچ دلیلی واسه ریجکت کردن نگفت. فقط آخرش گفت "at this moment you are not quilified for visa".
    به نظر دوستان اینبار ارمنستان یا قبرس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M_R_SAMADIAN نمایش پست ها
    سلام دوستان

شاید در این قسمت نباید سوالم را مطرح میکردم ولی متاسفانه قسمتی که مربوط به سوال من باشد پیدا نکردم.

من سه مرتبه با پذیرش مشروط به زبان و فوق لیسانس مکانیک بدون فاند در دو سال گذشته اقدام کردم ولی هر سه مرتبه با بند 214 ریجکت شدم.
    این هفته برای ترم بهار 2017 میخوام از چند دانشگاه پذیرش مستقیم بدون فاند بگیرم و دانشگاهی که میخوام برم در کالیفرنیا هست.
    سوال من این هست آیا با پذیرش دانشگاهی از کالیفرنیا برم سفارت یا یک پذیرش دیگه از داشگاهی در دیگر ایالات هم بگیرم و اقدام کنم و همچنین وقتی رفتم انجا ترانسفر کنم به کالیفرنیا؟
    با توجه به اینکه ممکن هست سفارت به کالیفرنیا حساس باشه
    لطفا دوستانی که آگاهی دارند بنده را راهنمایی کنند

با سپاس
    سلام دوست عزیز. شما قبلا چه سفارتهایی رفتید و دانشگاه قبلی که پذیرش مشروط داشتید تو کدوم ایالت بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alicheraghloo نمایش پست ها
    سلام من حدودا 4 سال پیش فارغ تحصیل شدم ، بعد از اون رفتم سربازی و زبان و کار ، می خواستم شما راهکاری دارید که گپ تحصیلی بتونم توجیه کنم. نوع فاندم هم پارشایل فاند هست.
    با تشکر از کمکتون
    اگر امکانش هست کسی که آشنایی به این مساله داره، راهنمایی کنه. خیلی ممنون. منم چنین وضعیتی دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)