صفحه 98 از 110 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1096

موضوع: ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهک

چقد عجیب
    ببخشید یه سوالی، سی وی دانشگاه رو از کجا میارن؟ یعنی از دانشگاه میگیرن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط gelareh1 نمایش پست ها
    چقد عجیب
    ببخشید یه سوالی، سی وی دانشگاه رو از کجا میارن؟ یعنی از دانشگاه میگیرن؟
    بله، از امور بین الملل که پک اپلیکیشن میره دستشون دسترسی پیدا میکنن. کار عجیبی هم نیس چون راحت در ارتباط هستن به عنوان استعلام یا هرچی
    مهم اینه پاک نشه چیزی وگرنه آپدیت کردنش اشکالی نداره

Junior Member

پس یعنی به SOP و بقیه مدارک هم دسترسی دارن..؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dbsisdb نمایش پست ها
    بله، از امور بین الملل که پک اپلیکیشن میره دستشون دسترسی پیدا میکنن. کار عجیبی هم نیس چون راحت در ارتباط هستن به عنوان استعلام یا هرچی
    مهم اینه پاک نشه چیزی وگرنه آپدیت کردنش اشکالی نداره

سلام دوستان
    من ترم پاییز و بهار 2016 پذیرش داشتم سلف فاند و مستر مجدد یکبار در ارمنستانو یک بار در دبی ریجکت شدم. هفته دیگه در دبی وقت دارم این دفعه دانشگاه عوض شده و هم اسکالرشیپ دارم و هم TAبه نظرتون شانسی دارم. رشته غیر حساس-سربازی معاف

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): راهکار

دوست عزیز، بعید میدونم این توضیحات قانع‌کننده باشه. مصاحبه‌گرهای دبی،‌ آنکارا و ایروان به شرایط ایران واقف هستند و میدونند که دانشگاه آزاد اسلامی از وجاهت و اعتبار علمی بالایی برخوردار نیست. بنابراین نیازی نیست برای هیأت علمی شدن در دانشگاه آزاد از آمریکا مدرک دکتری داشته باشین. با دکتری از آمریکا میتونین توی یکی از دانشگاه‌های خوب دولتی استخدام بشین.

Junior Member

ممنون از آقا محسن بابت نظرشون.
    دوستان با تجربه هم اگه نظرشون رو بگن ممنون میشم. این مسئله برای من حیاتیه، چون هیچ دلیل دیگه ای نمیتونم برای Social tie بیارم

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند وقته دیگه وقت سفارت دارم. ممنون میشم نظرتون رو راجع به این سوال من بگید.
    من سال قبل برای کانادا و اروپا اقدام کردم و البته نتونستم پذیرش بگیرم. امسال فقط دوجا برای امریکا اپلای کردم و پذیرش با فاند دارم. حالا به نظرتون اگه بخام برای Social Tie این مطلب رو مطرح کنم خوبه؟
    یعنی بگم من سال قبل چون دوستانم توی کانادا و اروپا بودن دوست داشتم با اونها باشم و اساسا نبودن با ایرانی ها برام سخته. امسال هم برای جاهایی توی امریکا اپلای کردم که یا استاد ایرانی بوده و یا توی ازمایشگاه استاد چند تا ایرانی بودن. البته اینم میخام بگم که برای اون اساتیدی که سال قبل نتونستم توی کانادا دانشجوشون بشم امسال هم مجدد ایمیل زدم ولی متاسفانه جواب ندادن.
    یعنی میخام ی جوری این مطلب رو برسونم که دوری از ایران و ایرانی برام سخته و من قصد دارم بعد از تحصیلم برگردم ایران. البته من الان سه ساله که دانشگاه ازاد تدریس میکنم و اینم میخام بگم با داشتن دکتری از امریکا حتما میتونم هیئت علمی بشم اینجا، برای همین میخام برگردم.
    به نظرتون خوبه این دلایل؟؟یا چیز دیگه ای هم باید داشته باشم واسه گفتن؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer vision, Sharif Uiversity of Technology

سلام دوستان
    من یه سوال مهم داشتم. من الان مدرک دکترا از ایران در رشته کامپیوتر دارم و از دانشگاهی در امریکا هم برای مقطع دکترا پذیرش گرفتم که مدرک I20 هم آماده است. مشکل من الان سر سفارت است برای گرفتن ویزا. از دوستان با تجریه در این مورد کسی است که راهنماییم کنه که تو سفارت به چه مشکلی می خورم و چطور می توانم آن را حل کنم؟ منظورم امکان گرفتن ویزا است

با سپاس

سلام دوستان
    من دیروز وقت سفارت امریکا تو آنکارا داشتم
    برای ویزای J1 از دانشگاه MIT برای شش ماه Visiting.(از June2017 تا December 2017) فکر میکردم قراره همه چی خوب پبش بره .رفتم سفارت. آفیسر 3 تا سوال پرسید:
    1- برای چی میری اونجا؟ که من زمینه تحقیق مشترک رو براش توضیح دادم (فکر کنم 40 ثانیه شد) اصلا هم گوش نمیکرد
    2- دانشجوی سال چند دکتری هستی و کی دکترات تموم میشه؟ جواب: ترم 6 ، آخر 2018
    3- بچه داری؟ نه
    بدون بررسی هیچ مدرکی تو کمتر از 90 ثانیه یه برگ A4 داد 214b و گفت ریجکت شدی
    من هنوز تو شوکم
    شما تجربه ای داریی؟
    آیا این به فرمان ترامپ ربط داشته؟
    آیا کسیو میشناسید که اخیرا ویزا گرفته باشه J1؟

Junior Member

من تو المان دانشجوی ارشد کامپیوترم و الان ترم دومم،واسه پی اچ دی همین رشته از دوتا دانشگاه توامریکا ادمیشن دارم،یکی بی فاند و یکی با فاند کامل. سر مشکلات ترامپ پذیرش پاییزدانشگاهی که فاند نداشت رو کردم تابستون و رفتم برلین که ریجکت کرد با 214 بدون سوال و جواب. بعد از دو هفته با همون رفتم ایروان و باز باهمون بند ریجکت کرد. حالا میخوام اینبار با پذیرش فول فاندم اقدام کنم ولی موندم که همون ایروان برم یا برم انکارا.
    ممنون میشم راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط samirakhorshid نمایش پست ها
    من تو المان دانشجوی ارشد کامپیوترم و الان ترم دومم،واسه پی اچ دی همین رشته از دوتا دانشگاه توامریکا ادمیشن دارم،یکی بی فاند و یکی با فاند کامل. سر مشکلات ترامپ پذیرش پاییزدانشگاهی که فاند نداشت رو کردم تابستون و رفتم برلین که ریجکت کرد با 214 بدون سوال و جواب. بعد از دو هفته با همون رفتم ایروان و باز باهمون بند ریجکت کرد. حالا میخوام اینبار با پذیرش فول فاندم اقدام کنم ولی موندم که همون ایروان برم یا برم انکارا.
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    دقیقا شرح حال منه...
    فکر نمیکنم به فاند ربطی داشته باشه...
    BBC گفت که به خاطر دستورالعمل هاییه که ترامپ به وزارت خارجه داده...
    با تجربه من ... فکر نمیکنم آنکارا نتیجه خوبی بده...
    آنکارا رو توصیه نمیکنم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)