صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ SoP

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ SoP

سلام دوستان
    من نمیخوام تو دکترا زمینه ارشدمو کارکنم و دانشگاه ازم Writing sample خواسته.
    میشه برای چکیده پایاننامه رو اتچ کنیم؟
    چون من مقاله ندارم.
    با تشکر

سلام،
    وقتی دانشگاه به جای تعداد کلمه، میگه sop باید چند صفحه باشه، آیا باید همون حدودِ حداقل 300 و حداکثر 1000 کلمه ای که بیشتر سایت ها توصیه کرده ن رو رعایت کنیم؟ چون من نمیدونم باید با چه فونتی محاسبه کنم! فقط میدونم با فونت calibry 11 برای هر صفحه تقریبا باید هفتصد کلمه بنویسم و اینجا گفته یک الی سه صفحه، که خب منطقی به نظر نمیاد sop دو هزار کلمه ای خواسته باشن. همون سقف و کف بالا رو رعایت کنم به نظرتون؟

ممنون!

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lawlie_t نمایش پست ها
    سلام،
    وقتی دانشگاه به جای تعداد کلمه، میگه sop باید چند صفحه باشه، آیا باید همون حدودِ حداقل 300 و حداکثر 1000 کلمه ای که بیشتر سایت ها توصیه کرده ن رو رعایت کنیم؟ چون من نمیدونم باید با چه فونتی محاسبه کنم! فقط میدونم با فونت calibry 11 برای هر صفحه تقریبا باید هفتصد کلمه بنویسم و اینجا گفته یک الی سه صفحه، که خب منطقی به نظر نمیاد sop دو هزار کلمه ای خواسته باشن. همون سقف و کف بالا رو رعایت کنم به نظرتون؟

ممنون!
    Try to consider a reasonable number of words, double spaced. If there is nothing specifically stated then you are free to use whatever style

سلام دوستان
    چند تا سوال:
    1. میشه تو SOPاسم سه تا استاد رو بیاریم؟
    2. اگه به یه استادی بگم که اسمت تو SOP بیارم و بعد اسم دو تای دیگه رو هم همونجا بیارم ضایع ست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون دوستان
    وقتم زیاد نیست ددلاین نزدیکه.

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال:
    1. میشه تو SOPاسم سه تا استاد رو بیاریم؟
    2. اگه به یه استادی بگم که اسمت تو SOP بیارم و بعد اسم دو تای دیگه رو هم همونجا بیارم ضایع ست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون دوستان
    وقتم زیاد نیست ددلاین نزدیکه.
    I mentined 3 profs for each uni, why on earth there should be a problem with that

سلام دوستان . من فارغ التحصیل کارشناسی حقوق در سال 95 هستم. اما به رشته کارشناسیم اصلا علاقه ای ندارم و حتی نتونستم در کنکور ارشد هم قبول بشم چون علاقه ای ندارم به این رشته. ولی حالا به فکر رشته مورد علاقم هستم . میخوام خودم رو برای هدف اصلیم آماده کنم. میخواستم بدونم برای تغییر رشته در کارشناسی ارشد میتونم اقدام کنم؟ یعنی برای دانشگاه مورد نظرم SOP یا Ml و کارهای پژوهشی مربوط به رشته مورد علاقم رو انجام بدم و براشون بفرستم. آیا امکانش هست که درخواست من رو قبول کنن ؟ یا راهنماییم کنن چه مراحلی رو باید انجام بدم؟ آیا کسی اینکارو کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط paradis1994j نمایش پست ها
    سلام دوستان . من فارغ التحصیل کارشناسی حقوق در سال 95 هستم. اما به رشته کارشناسیم اصلا علاقه ای ندارم و حتی نتونستم در کنکور ارشد هم قبول بشم چون علاقه ای ندارم به این رشته. ولی حالا به فکر رشته مورد علاقم هستم . میخوام خودم رو برای هدف اصلیم آماده کنم. میخواستم بدونم برای تغییر رشته در کارشناسی ارشد میتونم اقدام کنم؟ یعنی برای دانشگاه مورد نظرم SOP یا Ml و کارهای پژوهشی مربوط به رشته مورد علاقم رو انجام بدم و براشون بفرستم. آیا امکانش هست که درخواست من رو قبول کنن ؟ یا راهنماییم کنن چه مراحلی رو باید انجام بدم؟ آیا کسی اینکارو کرده؟
    سلام. به نظرم در SOP باید خودت را لایق اون زشته نشون بدی. به همین دلیل پس ازین که توضیحاتی که در مورد سوابق قبلی ات رو نوشتی (بهتره نکات منفی مثلا نمرات ضعیف و ... اشاره نشه) و در ادامه با دلیل بگی که اره من به این نیتجه رسیدم که اکه مثلا رشته ام رو عوض کنم می تونم موفق تر باشم. و این رو با یه سری دلایل ساپورتش کنی.

موفق باشی

سلام،
    دوستان، من اومدم بعضی کلمات رو در SOP مثلا دانشگاه، استاد و ... رو لینک دادم که با کلیک زدن بروش، می شه رفت داخل اون سایت. مشکلی نداره؟ چون زیرش هم underline شده و به صورت آبی رنگ نوشته می شه در SOP...ممنونم
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

نقل قول نوشته اصلی توسط paradis1994j نمایش پست ها
    تغییر رشته و کار یک چیز نرمال هست فقط دلیلش رو باید براشون بنویسی و بفهمن که دمدمی مزاج نیستی و میتونن بهت اعتماد کنن.
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)