صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 103 , از مجموع 103

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

پیش فرض پاسخ : تعداد داوطلبان کنکور سراسری برای نوشتن CV ؟؟؟

کسی می دونه تعداد شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی ورودی 81 (برگزاری کنکور در اسفند 80)
    چند نفر بوده؟ من شهرستان هستم و نمی تونم برم سازمان سنجش. لطفا زودتر جواب بدین (نیاز فوری دارم). ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    AUT- Tissue Eng.

پیش فرض پاسخ : تعداد داوطلبان کنکور سراسری برای نوشتن CV ؟؟؟

با یه سرچ کوچیک توی گوگل اینا رو پیدا کردم
    سال 85
    براين اساس تعداد 342 هزار و 185 نفر در گروه رياضي، 428 هزار و 954 نفر در گروه تجربي، 518 هزار و 807 نفر در گروه انساني، 94 هزار و 543 نفر در گروه هنر و 258 هزار و 438 نفر در گروه زبانهاي خارجه در کنکور سراسري سال 1385 ثبت نام کرده اند، به عبارت ديگر در مجموع يک ميليون و 647 هزار و 627 نفر در کنکور شرکت مي کنند.
    سال 84
    دکتر حسین پور کاظمی با بیان این مطلب گفت : در آزمون سراسری سال جاری یک میلیون و 710 هزار داوطلب در 5 گروه آزمایشی هنر ، زبانهای خارجی ، علوم انسانی ، علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی ثبت نام کرده که هر یک از داوطلبان در دو و یا سه گروه آژمایشی شرکت خواهند کرد.
    وی افزود: گروه آزمایشی هنر با 31هزار و895 داوطلب کمترین متقاضی شرکت کننده و گروه آزمایشی علوم انسانی با 532 هزار و 773 داوطلب بیشترین متقاضیان شرکت کننده را داشته است .
    وی خاطر نشان کرد : همچنین در آزمون گروه آزمایشی زبانهای خارجی 35 هزارو 700 داوطلب ، گروه علوم ریاضی و فنی حدود 380 هزار داوطلب و در گروه آزمایشی علوم تجربی نیز حدود 430 هزار داوطلب شرکت خواهند کرد .

بقیه سال ها رو هم توی اینترنت میتونید پدا کنید

Junior Member strix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم ازمایشگاهی

پیش فرض مراحل و بخش های مختلف نوشتن رزومه به طور کلی و ساده

با سلام.از دوستان کسی می تونه یه طور کلی و خلاصه مراحل و قسمت های مختلف نوشتن یک رزومه رو بگه.توی بقیه پست ها من متوجه خیلی قسمت ها نشدم.رزومه شامل چه قسمت هایی می شه؟.چون اولین بار هست که یه رزومه یه زبان انگلیسی و برای دانشگاه می خوام بدم.. ممنون

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)