صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 103

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : تعداد داوطلبان کنکور سراسری برای نوشتن CV ؟؟؟

من دیدم خیلی ها می نویسن و کسی هم ایرادی نگرفته ... یعنی بالاخره حداقل می تونن شما رو با یه سری بچه ایرانی مقایسه کنند ...
    زیادم شاید مهم نباشه اما برای رتبه های دو رقمی و یه رقمی موثرتره به نظر من ، تا مثلآ من بیام بگم سراسری شده بودم 3000 بعد رشته ای که می خواستم نبود رفتم آزاد اونجا هم یه رتبه از خودم بیام بگم ...

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تعداد داوطلبان کنکور سراسری برای نو

خودتونو نگران این موضوع نکنید
    این موضوع اونقدر اهمیت نداره که به خاطرش بخواید پاشید برید سازمان سنجش و این چیزا
    به نظر من که اصلا تاثیر خاصی نداره
    فوقش اگه دوست داشتید یک خط تو رزومه اضافه کنید که از بین مثلا 400000 هزار نفر رتبتون شده 1000
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

حالا اگر دو تا ایرانی یه دانشگاه و یه دانشکده اپلای کنن یکی بنویسه 400.000 و یکی 1.700.000 چه جالب می شه!

به نظر من در این صورت یه پوزخند میزنه و در نهایت هیچ تاثیری تو تصمیمش نداره.
    اگه استاد، ایرانی باشه درسته. باید راست گفت_
    ما که خالی بستیم، فاند هم گرفتیم. از بسسسسس من بی وجدانم !
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    به نظر من در این صورت یه پوزخند میزنه و در نهایت هیچ تاثیری تو تصمیمش نداره.
    اگه استاد، ایرانی باشه درسته. باید راست گفت_
    ما که خالی بستیم، فاند هم گرفتیم. از بسسسسس من بی وجدانم !
    من استادم ایرانیه ، هم از رتبه کنکور لیسانس حال کرد ، هم براش کارنامه ارشدم رو فرستادم پرواز کرد. تازه چون ایرانی بود و به خودش mail می زدم پول دارالترجمه هم ندادم
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

پیش فرض آپ تو دیت کردن رزومه

سلام به همه

وقتی ما در پروسه اپلای هستیم هر ماه رزومه خودمون رو میتونیم آپ تو دیت کنیم. درست؟

حالا سوال من اینه که وقتی ما رزومه قبلی رو برا یه دانشگاه فرستاده ایم و جواب نگرفته ایم

و حالا با یه نمره زبان یا یه مقاله آپ دیت میشه میتونیم دوباره به اون دانشگاه میل بزنیم؟
    every thing is possible, but you must pay for it

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آپ تو دیت کردن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط sandbad
    سلام به همه

وقتی ما در پروسه اپلای هستیم هر ماه رزومه خودمون رو میتونیم آپ تو دیت کنیم. درست؟

حالا سوال من اینه که وقتی ما رزومه قبلی رو برا یه دانشگاه فرستاده ایم و جواب نگرفته ایم

و حالا با یه نمره زبان یا یه مقاله آپ دیت میشه میتونیم دوباره به اون دانشگاه میل بزنیم؟
    Yes of course, Why not?!
    Updating the resume is a good way to keep in touch with professors

بله چرا که نه. شما بغلش تاریخ بزنی متوجه میشوند. مثلا یه تافل دادی نمرت بهتر شده. بغلش تاریخ میزنی و حلّه.
    من یادم میاد حتی بعضی جاها ایمیل زدم و تغییراتی که در رزومه ام حاصل شده بود رو اطلاع دادم و اونها هم گفتند به روی چشم.
    قضیه ساده تر از این حرفهاست
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

من که هر جا Apply کردم، رزومه ای بدون اسم اون هایی که Recom بهم دادند، فرستادم. چون تو پروسه Apply همه دانشگاه هایی که من درخواست دادم، جداگانه نام اون افراد رو می پرسیدند. در ضمن، همیشه یک گزینه بود که می گفت Online یا با پست (به غیر یک جا که فقط Online قبول می کرد.)!!
    اما در مورد اضافه شدن یک مقاله یا تغییر نمره زبان یا هر چیز مشابه، یک گزینه اضافی در انتهای Application ها بود. پس من دلیل طرح این سوال رو نمی دونم!!!!!
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

پیش فرض پاسخ : چه سایت میزبانی رو واسه رزومه آنلاین پیشنهاد می کنین؟

میتونی از سایت www.upage.net یک دومین با کارت عضو شتاب بصورت online بخری. من اینکارو کردم. همه کارا بصورت online انجام میشه و همینکه پولو میدی، دومین هم به نام تو میشه.
    If you fail to plan,you plan to fail

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)