صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 103

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

Member daffodil آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

Lightbulb پاسخ : تعداد داوطلبان کنکور سراسری برای نوشتن CV ؟؟؟

ظرفیت پذیرش داوطلبان کنکور ارشد در سال تحصیلی88-87

*مجموعه مهندسی برق :
    این مجموعه شامل : 1- الکترونیک 2- قدرت 3- مخابرات 4- کنترل 5- راه آهن برقی 6- مدیریت انرژی الکتریکی 7- مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) می باشد. در این مجموعه 13617 نفر با هم به رقابت پرداختند و از این تعداد 1584 نفر پذیرفته شدند که 309 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (51/19 درصد) و 1275 نفر دیگر را مردان (49/80 درصد) تشکیل می دهند.

* مجموعه مهندسی نفت :
    این مجموعه شامل : 1- مهندسی حفاری و بهره برداری نفت 2- مهندسی حفاری و استخراج نفت 3- مهندسی اکتشاف نفت می باشد. در این مجموعه 930 نفر با هم به رقابت پرداختند و از این تعداد 64 نفر پذیرفته شده اند که 7 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (94/10 درصد) و 57 نفر دیگر را مردان (06/89 درصد) تشکیل می دهند.

* مجموعه مهندسی معماری کشتی :
    این مجموعه شامل : 1- سازه کشتی 2- هیدرومکانیک کشتی می باشد. در این مجموعه 262 نفر با هم به رقابت پرداختند و از این تعداد 35 نفر پذیرفته شده اند که 5 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (29/14 درصد) و 30 نفر دیگر را مردان (70/85 درصد) تشکیل می دهند.

* مهندسی صنایع :
    این رشته شامل : 1- مدیریت سیستم و بهره وری 2- مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی می باشد. در این رشته 7031 نفر با هم به رقابت پرداختند و از این تعداد 376 نفر پذیرفته شده اند که 121 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (18/32 درصد) و 255 نفر دیگران را مردان (82/67 درصد) تشکیل می دهند.

* مهندسی عمران – نقشه برداری :
    این رشته شامل : 1- فتوگرامتری 2- ژئودزی 3- سنجش از دور 4- سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS ) می باشد. در این رشته 660 نفر با هم به رقابت پرداختند و از این تعداد 88 نفر پذیرفته شده اند که 27 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (68/30 درصد) و 61 نفر دیگر را مردان (32/69 درصد) تشکیل می دهند.

* مجموعه مهندسی عمران :
    این مجموعه شامل : 1- سازه 2- مهندسی زلزله 3- مکانیک خاک و پی 4- راه و ترابری 5- مهندسی آب 6- سازه های هیدرولیکی 7- سازه های دریایی 8- برنامه ریزی حمل و نقل 9- مهندسی مدیریت و ساخت 10- مهندسی محیط زیست 11- مهندسی رودخانه 12- مهندسی آب و فاضلاب می باشد. در این مجموعه 16010 نفر با هم به رقابت پرداختند و از این تعداد 1532 نفر پذیرفته شده اند که 240 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (67/15 درصد) و 1292 نفر دیگر را مردان (33/84 درصد) تشکیل می دهند.

*مجموعه مهندسی مکانیک :
    این مجموعه شامل : 1- ساخت تولید 2- طراحی کاربردی 3- تبدیل انرژی 4- مهندسی پزشکی بیومکانیک 5- سیستم محرکه خودرو 6- طراحی سیستم های تعلیق، ترمز و فرمان 7- سازه بدنه خودرو می باشد. در این مجموعه 9762 نفر با هم رقابت کردند و از این تعداد 1371 نفر پذیرفته شده اند که 86 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (27/6 درصد) و 1285 نفر دیگر را مردان (73/93 درصد) تشکیل می دهند.

* مجموعه مهندسی معدن :
    این مجموعه شامل : 1- فرآوری مواد معدنی 2- مکانیک سنگ 3- استخراج معدن 4- اکتشاف معدن می باشد. در این مجموعه 1603 نفر با هم به رقابت پرداختند و از این تعداد 185 نفر پذیرفته شده اند که 30 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (22/16 درصد) و 155 نفر دیگر را مردان (78/83 درصد) تشکیل می دهند.

* مجموعه مهندسی مواد :
    این مجموعه شامل : 1- شناسایی، انتخاب و روش ساخت مواد مهندسی 2- شکل دادن فلزات 3- جوشکاری 4- استخراج فلزات 5- مهندسی پزشکی – بیومواد 6- مهندسی مواد سرامیک 7- مهندسی مواد خوردگی و حفاظت از مواد 8- مهندسی مواد ریخته گری می باشد. در این مجموعه 2819 نفر با هم رقابت کردند و از این تعداد 562 نفر پذیرفته شده اند که 119 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (17/21 درصد) و 443 نفر دیگر را مردان (83/78 درصد) تشکیل می دهند.

* مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (IT ) :
    این مجموعه شامل : 1- تجارت الکترونیکی 2- سیستم های چند رسانه ای 3- مدیریت سیستم های اطلاعاتی 4- امنیت اطلاعات 5- شبکه های کامپیوتری 6- مهندسی فناوری اطلاعات (IT ) می باشد. در این مجموعه 6160 نفر با هم رقابت کردند و از این تعداد 93 نفر پذیرفته شده اند که 36 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (71/38 درصد) و 57 نفر دیگر را مردان (29/61 درصد) تشکیل می دهند.

* مجموعه مهندسی کامپیوتر :
    این مجموعه شامل : 1- معماری کامپیوتر 2- هوش مصنوعی 3- نرم افزار می باشد. در این مجموعه 8998 نفر با هم به رقابت پرداختند و از این تعداد 416 نفر پذیرفته شده اند که 115 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (64/27 درصد) و 301 نفر دیگر را مردان (36/72 درصد) تشکیل می دهند.

* مجموعه مهندسی هوا فضا :
    این مجموعه شامل : 1- جلوبرندگی 2- مکانیک پرواز 3- سازه های هوایی 4- آیرودینامیک 5- سوانح هوایی و صلاحیت های پروازی می باشد. در این مجموعه 1644 نفر با هم به رقابت پرداختند و از این تعداد 224 نفر پذیرفته شده اند که 26 نفر از پذیرفته شدگان را زنان (61/11 درصد) و 198 نفر دیگر را مردان (39/88 درصد) تشکیل می دهند.

Member

پیش فرض پاسخ : تعداد داوطلبان کنکور سراسری برای نوشتن CV ؟؟؟

اصلا باید رتبه ی منطقه رو گفت یا کشوری رو؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

دوستان من رتبم 900 بود تو سراسری، آوردنش میتونه مفید باشه؟
    در ضمن آیا اونا مدرکی چیزی دارند که بررسی کنند صحت اینرو؟؟ یا اینکه هر کسی هر چی نوشتم گیر نمی دن؟؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان من رتبم 900 بود تو سراسری، آوردنش میتونه مفید باشه؟
    در ضمن آیا اونا مدرکی چیزی دارند که بررسی کنند صحت اینرو؟؟ یا اینکه هر کسی هر چی نوشتم گیر نمی دن؟؟؟
    خیلی سخت نگیرید ! شما مسائل مهمتری در رزومتون دارید که ارزش این قضیه در برابر اون خیلی کمتره ! کسی اینو ازتون نمی خواد که واسش Evidence ارائه کنید!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    خیلی سخت نگیرید ! شما مسائل مهمتری در رزومتون دارید که ارزش این قضیه در برابر اون خیلی کمتره ! کسی اینو ازتون نمی خواد که واسش Evidence ارائه کنید!
    دوست عزیز فکر میکنی کسی به جای 900 ، الکی بنویسه 1 فرقی نداره براش؟ تا اونجائی من میدونم قسمت honors برا اونها از هر قسمتی مهمتره!!!!!
    اگر هم این جوری که شما میگین باشه همه خوب مینویسن یک دیگه !!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر میکنی کسی به جای 900 ، الکی بنویسه 1 فرقی نداره براش؟ تا اونجائی من میدونم قسمت honors برا اونها از هر قسمتی مهمتره!!!!!
    اگر هم این جوری که شما میگین باشه همه خوب مینویسن یک دیگه !!!
    دوست عزیز 1 دیگه خیلی تابلو. ولی به نظرم 500، 900، 1500 اینا همه یه چیزن هیچ فرقی با هم ندارن. من که رتبه کارشناسیم 2500 بود به درصد تبدیلش کردم که بیشتر به چشم بیاد. مثلا نوشتم بین 450000 نفر در بین 0.5 % اول قرار گرفتم.

پیش فرض credit Hour چه جوري محسابه ميشه؟

سلام

چه طوري بايد تعداد واحد هاي پاس شده را به ساعت حساب كرد؟ تو فرم application بر حسب تعداد ساعت گذرانده شده مي پرسه.ممنون ميشم اگه كسي ميدونه منو راهنمايي كنه
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : یک سایت جالب واسه گذاشتن رزومه به صورت مجانی

نقل قول نوشته اصلی توسط daffodil نمایش پست ها
    توی سایت academia.edu ثبت نام کنید و رزومه رو آپلود کنید. برای این‌کار رسمی‌تر و معتبرتر از این سایت پیدا نمی‌کنید. خیلی از اساتید آدرس پروفایلشون توی این سایت رو هم به امضای ایمیلشون اضافه می‌کنند.
    من در این سایت ثبت نام کردم و فکر کنم خیلی خوب کار کردن. اما برای نوشتن سوابق کاری و غیره فیلدهای کافی نداره و در قسمت مربوط به cv باید فایل مربوط به cv را آپلود کنید. پس باید قبلا CV را تهیه کرده باشیم. برای تهیه اون هم اگر مرجع معتبری سراغ دارید لطفا به اشتراک بگذارید.

با تشکر

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

اگه کسی مثل پست شماره 14 آمار کنکور کارشناسی رو هم بزاره خیلی توپ می شه. من کارنامه ام رو ندارم ولی روزنامه اشو دارم هنوز! ببرم ببینم اگر آمار داشت، واستون می زارم اینجا.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

سلام به همه. من روزنامه سال 82 کنکور کارشناسی رو نگاه کردم. تعداد کل قبول شده ها رو گفته نه تعداد کل شرکت کننده ها رو. اگر کسی به این اطلاعات نیاز داره بگه. در ضمن از ادمین محترم عذر می خوام که دوتا پست پشت سر هم می زارم. آخه فقط تا یک دقیقه می شه پست قبلی رو ادیت کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)