صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 103

موضوع: آرشیو ارسال های قدیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : credit hour چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    credit hour: the number that represents one hour of class per week for one term.
    این اصطلاح به این اشاره داره که مثلا فلان درس 3 واحد-ساعتی هست یعنی در یک هفته سه ساعت کلاس خواهید داشت. یا سه جلسه!

دوستان اين جمله دقيقا يعني چه؟ G.P.A. of 3.0 or higher for your last 60 semester credits or 90 quarter credits.

Junior Member arsana61 آواتار ها

پیش فرض انتشار کتاب در آمازون

دوستان ، آیا انتشار کتاب در سایت آمازون به رزومه مون کمک میکنه؟ منظورم اینه که من کتابی رو که دارم میخوام توی آمازون برای نشر بزارم، اعتبارش در چه حدیه؟

Junior Member elnazhat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng-Sharif

پیش فرض پاسخ : انتشار کتاب در آمازون

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    دوستان ، آیا انتشار کتاب در سایت آمازون به رزومه مون کمک میکنه؟ منظورم اینه که من کتابی رو که دارم میخوام توی آمازون برای نشر بزارم، اعتبارش در چه حدیه؟
    دوست عزیز، من فکر میکنم اگر سؤالتون رو در تاپیک "چه فاکتورهایی برای رزومه مهمتر و تأثیرگذارتر است؟" مطرح کرده بودید، احتمال اینکه پاسخهای متنوعتر و سریعتری دریافت کنید، بیشتر بود. ضمن اینکه در صفحاتی از این تاپیک روی میزان اهمیت و تأثیرگذاری انتشار کتاب صحبت شده، و میتونید تا حد زیادی جواب سؤالتون رو بگیرید.
    احتیاجی به ایجاد یه تاپیک جدید نبود، اینجوری احتمالاً پست اول و آخر این تاپیک، پست خودتون خواهد بود.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط elnazhat نمایش پست ها
    دوست عزیز، من فکر میکنم اگر سؤالتون رو در تاپیک "چه فاکتورهایی برای رزومه مهمتر و تأثیرگذارتر است؟" مطرح کرده بودید، احتمال اینکه پاسخهای متنوعتر و سریعتری دریافت کنید، بیشتر بود. ضمن اینکه در صفحاتی از این تاپیک روی میزان اهمیت و تأثیرگذاری انتشار کتاب صحبت شده، و میتونید تا حد زیادی جواب سؤالتون رو بگیرید.
    احتیاجی به ایجاد یه تاپیک جدید نبود، اینجوری احتمالاً پست اول و آخر این تاپیک، پست خودتون خواهد بود.
    من هم موافق النازم لطفا اول بطور دقيق جستجو كنيد بعد موضوع جديد ايجاد كنيد كه فضاي كاراكتري داشته باشيم.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

پیش فرض پاسخ : تعداد داوطلبان کنکور سراسری برای نوشتن CV ؟؟؟

سلام دوستان
    من رتبه 10 کنکور ارشد پلیمر 87 بودم. ولی نه کارنامه ام رو دارم که تعداد حدودی شرکت کننده ها رو از تعداد مجازین حدس بزنم و نه هیچ مدرکی دال بر این ادعا!
    بنظرتون اینو تو رزومه ام بیارم؟ باید چی بنویسم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رتبه 10 کنکور ارشد پلیمر 87 بودم. ولی نه کارنامه ام رو دارم که تعداد حدودی شرکت کننده ها رو از تعداد مجازین حدس بزنم و نه هیچ مدرکی دال بر این ادعا!
    بنظرتون اینو تو رزومه ام بیارم؟ باید چی بنویسم؟
    سازمان سنجش چنین گواهی ای میده بهتون
    حتما بیاریدش نکته مثبتیه
    - Ranked among top ???% in the Iranian National University Graduate Entrance Examination
    (10 among almost ??? participants)
    درصد و تعداد تقریبی شرکت کننده ها رو بگین
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    اگه منظورتون از انتشار در آمازون اینه که یه نفر بهتون ایمیل زده گفته بیا یه چپتر راجع به فلان موضوع بنویس که چاپ کنیم پیشنهاد میکنم که بیخیال شید. این یه کلکیه که جدیدا متداول شده و متاسفانه یه سری از اساتید بی تجربه ایرانی هم وارد این قضیه شدن. اصولا هم از اونجا که همه این ایمیل ها رو گرفتن با قضیه آشنا هستن. از اونجا که این کتابها از نظر علمی بی ارزش هستن و اشکالات زیادی دارن من فکر میکنم فقط میتونه تاثیر منفی داشته باشه.

Banned

آمازون بزرگترین فروشگاه عرضه و فروش کالاهای فرهنگی در جهان است.
    از همین رو به نظر می رسد در صورتی که شما کتابی منتشر نموده باشید و در این فروشگاه به چشم نخورد کتاب شما از ارزش چندانی برخوردار نبوده است.
    از طرف دیگر اعتبار علمی کتاب شما تنها بستگی به این مسئله دارد که شما اصلوب و روش علمی را در فرآیند تحقیق و نگارش گزارش علمی خود رعایت کرده اید و یا خیر.
    کتاب شما توسط هر ناشری که منتشر شود، اعتبار علمی آن فقط و فقط بستگی به خود شما دارد.
    برای اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ کتاب در خارج از کشور و توزیع جهانی آن پیشنهاد می کنم به وب سایت آسان نشر مراجعه فرمایید.

برای کسانی که میخوان این اعداد رو در رزومه وارد کنن(البته یه تقریب ازش) :
    تعداد شرکت کنندگان کنکور سراسری گروه ریاضی و فنی سال 82 :399321نفر و در منطقه دو : 183010
    تعداد شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد فیزیک سال 86 : 8574 نفر و تعداد قبول شدگان : 1418 نفر
    تعداد شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد فتونیک سال 86 : 1712 نفر و تعداد قبول شدگان : 99 نفر
    منبع:گواهیهای رتبه ای که از سنجش گرفتم
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

Junior Member

دوستان کنکور ریاضی فیزیک سال 84 چند نفر شرکت کننده داشت؟ کسی می دونه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)