صفحه 272 از 293 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    یه سوال

فرمت رزومه ای که برای مکاتبه با استادا میفرستیم طبیعتا با فرمت رزومه ای که موقع اپلای آپلود میکنیم فرق داره. برای مثال میشه نمرات شاخصمون در دروس رو در رزومه موقع اپلای حذف کرد؟ یا مثلا معدل دبیرستان؟ و به قول معروف فشرده ترش کرد
    قانونی نداره، دبیرستانو کلا حذف کنید، هرچی فشرده تر بهتر

نقل قول نوشته اصلی توسط niloun نمایش پست ها
    سلام دوستان

من جایی خوندم که بعضی استادها ایمیلایی که ضمیمه دارند رو اسپم می کنن! و حرفه ای تر اینه که url رزومه در google doc رو داخل ایمیل بذاریم. نظر یا تجربه ای در این مورد دارید؟

ممنون
    اولین باره میشنوم همچین چیزیو!
    اتچ کنید مشکلی نیست
    ویرایش توسط maxi1 : January 7th, 2018 در ساعت 01:59 PM دلیل: ترکیب پست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran university

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

سلام دوستان، ببخشید من یه مشکل برام پیش اومده کسی هست اطلاع داشته باشه کمکم کنه خیلی ممنون میشم.

من برای یه دانشگاه اپلیکشین سابمیت کردم و رزومه ام توش بوده. مشکل اینجاست که تو ماه دسامبر یکی از مقالات ISI من ماینور ریویژن خورد اونم به درخواست فقط یکی از داور ها و جوابی که ما دادیم با اثبات کامل و خیلی جامع بود و تقریبا مطمین بودم که قبول میشه مقاله ولی امروز بنا به یک داستانی یهو ریجکت کردن و من داخل CV زده بودم این مقاله رو اکسپت! مشکلی برای من پیش میاد حالا؟ باید چی کار کنم؟ حقیقت رو بگم به ادمیشن آفیس یا نه؟ منو لطفا راهنمایی کنید ممنون...

(من 4 تا مقاله ISI دیگه اکسپت شده و چند تا کنفرانس دیگه دارم تو رزومه ام که این مقاله یه مقاله متوسط در مقابل اون ها به حساب میاد)

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

نقل قول نوشته اصلی توسط mojzar نمایش پست ها
    سلام دوستان، ببخشید من یه مشکل برام پیش اومده کسی هست اطلاع داشته باشه کمکم کنه خیلی ممنون میشم.

من برای یه دانشگاه اپلیکشین سابمیت کردم و رزومه ام توش بوده. مشکل اینجاست که تو ماه دسامبر یکی از مقالات ISI من ماینور ریویژن خورد اونم به درخواست فقط یکی از داور ها و جوابی که ما دادیم با اثبات کامل و خیلی جامع بود و تقریبا مطمین بودم که قبول میشه مقاله ولی امروز بنا به یک داستانی یهو ریجکت کردن و من داخل CV زده بودم این مقاله رو اکسپت! مشکلی برای من پیش میاد حالا؟ باید چی کار کنم؟ حقیقت رو بگم به ادمیشن آفیس یا نه؟ منو لطفا راهنمایی کنید ممنون...

(من 4 تا مقاله ISI دیگه اکسپت شده و چند تا کنفرانس دیگه دارم تو رزومه ام که این مقاله یه مقاله متوسط در مقابل اون ها به حساب میاد)
    اگر میتونید ریوایز کنید سی وی رو و دوباره آپلود کنید اگر دسترسی ندارین میل بزنین بگین و مطمئنا هم راستش رو بگین دوست عزیز. دلیل اولش این که دروغگو دشمن خداست دلیل دومش اینکه کار اخلاقی هست.

با آرزوی موفقیت
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

Junior Member

دوستان، تخفیف شهریه دانشگاه آزاد که شرایطش معدل 17 به بالا و جزو 5 درصد اول دانشجویان هم ورودی بودن هست رو چطور باید بگیم؟

Junior Member

سلام
    من به صورت حق التدریسی در علمی کاربردی و دانشگاه آزاد تدریس کردم به نظرتون در cv این تجربه رو با عنوان adjunct professor بیان کنم؟ یا بنویسم تیچینگ ایکسپیرینس شامل اینا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط azijan نمایش پست ها
    سلام
    من به صورت حق التدریسی در علمی کاربردی و دانشگاه آزاد تدریس کردم به نظرتون در cv این تجربه رو با عنوان adjunct professor بیان کنم؟ یا بنویسم تیچینگ ایکسپیرینس شامل اینا؟
    سلام.. بنظرم تحت عنوان "Academic experience" بنویسید Teaching Assistant بودید با تمام جزئیات..

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azijan نمایش پست ها
    سلام
    Part time instructor or lecturer

پیش فرض پاسخ : انصراف از فوق لیسانس در رزومه منعکس کنم یا اثر منفی داره؟

سلام دوستان
    من پارسال از 6 دانشگاه آمریکایی نامه پذیرش گرفتم، اما چون فاند ندادن همشون رو رد کردم.
    آیا کار درستی هست که در CV بنویسم که از این دانشگاهها نیز پذیرش گرفتم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط erfancivil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال از 6 دانشگاه آمریکایی نامه پذیرش گرفتم، اما چون فاند ندادن همشون رو رد کردم.
    معمول نیست و کمکی هم به رزومه تون نمیکنه.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط erfancivil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    Might be counter productive as unis would want to see you are only interested in them not other potential rivals

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)