صفحه 292 از 293 نخستنخست ... 192242282283284285286287288289290291292293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

من رشته ام زیرشاخه ادبیات و زبان در مقطع کارشناسی محسوب میشه که پایان نامه هم نداره و روی بعضی بخش ها خیلی نمی تونم مانور بدم، سوالم اینه که ایا کنفرانس های کلاسی و یا همکاری در ترجمه کتاب هایی که اسممون ذکر نمیشه امکان پذیره؟
    و اینکه برای ترجمه کتاب با توجه به اینکه حق امتیاز نویسنده اصلی در ایران رعایت نمیشه، ایا ذکر کردن ترجمه فلان کتاب مشکلی ایجاد خواهد کرد؟
    و اینکه در حال تالیف فلان کتاب بودن رو هم چطور میشه عنوان کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-

سلام دوستان
    میخواستم ببینم رزومه تحصیلی شامل چه موضوعات و مواردی میشه. template برای رزومه تحصیلی هست؟ ممنون

سلام دوستان.من تا چند روز دیگه میخوام اپلای کنم رشته ام بی ای تو کانادا و خودمم مقیم هستم.یه سوالی داشتم.من یه پیج اینستاگرامی دارم با حدود300کا فالور که مطالب فان میزارم و خوب در آمد زایی هم داره به ریال.ایا تو رزومم بیارم این قضیه رو؟و چطور معرفی کنم؟ممنون میشم.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

برای پذیرش در MBA کلیت داشتن تجربه کاری یک مزیت مهم است برای بعضی دانشگاههای سرشناس که تا حد لزوم اهمیت دارد. کسب و کارهای اینترنتی هم الان خیلی مورد توجه هستند. این کلیت موضوع است.

اگر فعالیت اینستاگرامی شما از زاویه کسب و کاری و پول سازی قوی است حتما اشاره و روی آن تاکید بفرمایید که به عنوان یک entrepreneur از روی این شبکه درآمد بالا دارید. مدل و شمایل شبکه و زنجیره را توضیح کوتاه بدهید.

اگر این فعالیت <درآمد زایی> زیادی ندارد . در رزومه کمتر اهمیت/وزن بدهید و به عنوان یک هابی جنبی/تمرینی از این فعالیت اسم ببرید.

امید که موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    سلام دوستان.من تا چند روز دیگه میخوام اپلای کنم رشته ام بی ای تو کانادا و خودمم مقیم هستم.یه سوالی داشتم.من یه پیج اینستاگرامی دارم با حدود300کا فالور که مطالب فان میزارم و خوب در آمد زایی هم داره به ریال.ایا تو رزومم بیارم این قضیه رو؟و چطور معرفی کنم؟ممنون میشم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

دانشگاهی که اپلای میکنم میشه گفت بهترین بیزینس اسکول کانادا هست(شولیک) و خوب4سال چین ceo بودم و قبلش هم ایران ترخیص کار بودم ولی در اصل سابقه مدیریتیم چین بوده واسه همون نمیدونم بزارم یا نه.و درامدش به پول کانادا مبلغ زیادی نیست اما خوب به پول ایران خوبه ماهی 10تا15میلیون.
    یه سوال دیگه من رزومم رو اینجا بزارم دوستان مقدور هست چک کنن و ادیت لازم بود انجام بدن؟سعی کردم اپلود کنم نشد.خیلی ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

برای پذیرش در MBA کلیت داشتن تجربه کاری یک مزیت مهم است برای بعضی دانشگاههای سرشناس که تا حد لزوم اهمیت دارد. کسب و کارهای اینترنتی هم الان خیلی مورد توجه هستند. این کلیت موضوع است.

اگر فعالیت اینستاگرامی شما از زاویه کسب و کاری و پول سازی قوی است حتما اشاره و روی آن تاکید بفرمایید که به عنوان یک entrepreneur از روی این شبکه درآمد بالا دارید. مدل و شمایل شبکه و زنجیره را توضیح کوتاه بدهید.

اگر این فعالیت <درآمد زایی> زیادی ندارد . در رزومه کمتر اهمیت/وزن بدهید و به عنوان یک هابی جنبی/تمرینی از این فعالیت اسم ببرید.

امید که موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    دانشگاهی که اپلای میکنم میشه گفت بهترین بیزینس اسکول کانادا هست(شولیک) و خوب4سال چین ceo بودم و قبلش هم ایران ترخیص کار بودم ولی در اصل سابقه مدیریتیم چین بوده واسه همون نمیدونم بزارم یا نه.و درامدش به پول کانادا مبلغ زیادی نیست اما خوب به پول ایران خوبه ماهی 10تا15میلیون.
    یه سوال دیگه من رزومم رو اینجا بزارم دوستان مقدور هست چک کنن و ادیت لازم بود انجام بدن؟سعی کردم اپلود کنم نشد.خیلی ممنونم.
    در تاپیک زیر سوال کنید دوستان مدیریتی میتونند پاسخ بدن:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D8%B4/page2

سلام من به نظرتون دوره انلاین تو سایت های کورسرا و ... بگذرونم برای برنامه نویسی و ماشین و لرنینگ و اینا و دوره انلاین بگذرونم و مدرک بگیرم یا اینکه فقط با کتاب خوندن و اینا یاد بگیرم؟ منظورم از لحاظ آوردن اینا در cv هست که ایا تفاوتی ایجاد میکنه؟ رشته ام کامپیوتر یا آی تی نیست اصلا و اینا رو برای اموزش خودم و کار نیاز دارم ولی مدرک داشتن یا نداشتنش توی cv برام سواله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    سلام من به نظرتون دوره انلاین تو سایت های کورسرا و ... بگذرونم برای برنامه نویسی و ماشین و لرنینگ و اینا و دوره انلاین بگذرونم و مدرک بگیرم یا اینکه فقط با کتاب خوندن و اینا یاد بگیرم؟ منظورم از لحاظ آوردن اینا در cv هست که ایا تفاوتی ایجاد میکنه؟ رشته ام کامپیوتر یا آی تی نیست اصلا و اینا رو برای اموزش خودم و کار نیاز دارم ولی مدرک داشتن یا نداشتنش توی cv برام سواله
    معمولاً اونها روی مواردی که در CV می نویسید اعتماد می کنند. منتها اگر سرتیفیکیت بگیرید و لینک/آیدی ش رو داخل CV بذارید به اساتید اعتماد قلبی بیشتری خواهید داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط golsorkh20 نمایش پست ها
    معمولاً اونها روی مواردی که در CV می نویسید اعتماد می کنند. منتها اگر سرتیفیکیت بگیرید و لینک/آیدی ش رو داخل CV بذارید به اساتید اعتماد قلبی بیشتری خواهید داد.
    آها ممنون از شما , پس با این حساب مدارک فنی و حرفه ای رو هم قرار میدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    آها ممنون از شما , پس با این حساب مدارک فنی و حرفه ای رو هم قرار میدم.
    بله می تونید قرار بدین.
    همچنین، سرتیفیکیت های انگلیسی و ترجمه سرتیفیکیت های فارسی رو یک جایی مثل google site/drive آپلود کنید و داخل رزومتون، برای هر مدرکی که اسمش رو میارید یک hyperlink درست کنید. اینجوری هرکسی خواست روی اسم مدرک کلیک میکنه و مدرک رو میبینه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)