صفحه 249 از 293 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

سلام

اگر تو رزومه موارد زیر را بنویسم آیا مشکلی پیش می آید ؟
    - رتبه ی دوم کلاس هستم ولی بنویسم رتبه ی اول کلاس هستم. آیا رتبه ی دقیق توسط استاد یا دپارتمان قابل پیگیری است ؟
    - در آزمون های آزمایشی زبان ها همیشه نمره ی بالا ( مثلا تافل 100 و آیلتس 8) می آورم و هنوز آزمون های اصلی را ندادم، ولی نمره ی زبان را در CV که به استاد ایمیل می کنم بنویسم.

یک سوال دیگه هم دارم :
    من الان ترم 6 کارشناسی هستم و میخوام برای پاییز سال دیگه (Fall 2017) اپلای کنم. بنابراین باید اپلیکشن فرم و CV را تا 15 دسامبر(قبل دی) برای دانشگاه ها بفرستم که تا آن موقع هنوز معدل ترم 7 من نیامده. پس معدلی که تو CV می نویسم و ریز نمراتی که به دانشکده ارسال فقط تا ترم 6 ترم است، بنابراین از این به بعد دیگه نمرات ترم های بعدی (ترم 7 و 8) تاثیری روی فرآیند اپلای من ندارند و برای این دو ترم فقط در حد پاس شدن بخونم و بیشتر تمرکزم رو روی زبان و اپلایم بگذارم و معدل این دو ترم رو بیخیال شم چون تو رزومه نمی آیند و دانشگاه ها بر اساس معدل 6 ترم قبلی من را از میان دیگر دانشجویان گزینش می کنند.
    نظرتون چیه ؟

بی اندازه ممنون از راهنماییتون
    ویرایش توسط soheildif : July 25th, 2016 در ساعت 12:00 PM

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط soheildif نمایش پست ها
    سلام

اگر تو رزومه موارد زیر را بنویسم آیا مشکلی پیش می آید ؟
    - رتبه ی دوم کلاس هستم ولی بنویسم رتبه ی اول کلاس هستم. آیا رتبه ی دقیق توسط استاد یا دپارتمان قابل پیگیری است ؟
    - در آزمون های آزمایشی زبان ها همیشه نمره ی بالا ( مثلا تافل 100 و آیلتس 8) می آورم و هنوز آزمون های اصلی را ندادم، ولی نمره ی زبان را در CV که به استاد ایمیل می کنم بنویسم.

یک سوال دیگه هم دارم :
    من الان ترم 6 کارشناسی هستم و میخوام برای پاییز سال دیگه (Fall 2017) اپلای کنم. بنابراین باید اپلیکشن فرم و CV را تا 15 دسامبر(قبل دی) برای دانشگاه ها بفرستم که تا آن موقع هنوز معدل ترم 7 من نیامده. پس معدلی که تو CV می نویسم و ریز نمراتی که به دانشکده ارسال فقط تا ترم 6 ترم است، بنابراین از این به بعد دیگه نمرات ترم های بعدی (ترم 7 و 8) تاثیری روی فرآیند اپلای من ندارند و برای این دو ترم فقط در حد پاس شدن بخونم و بیشتر تمرکزم رو روی زبان و اپلایم بگذارم و معدل این دو ترم رو بیخیال شم چون تو رزومه نمی آیند و دانشگاه ها بر اساس معدل 6 ترم قبلی من را از میان دیگر دانشجویان گزینش می کنند.
    نظرتون چیه ؟

بی اندازه ممنون از راهنماییتون
    شاید این پست جواب سوال شما رو نده ولی چندتا نکته رو عرض می کنم برای دوستانی که بعدا می بینن:
    1- رتبه اول یا دومی شما در کلاس یا دانشگاه اینکه شما اول بنویسید یا دوم اهمیت چندانی نداره. پس بهتره روراست و صادق باشید.
    2- رزومه باید نشانگر علایق کاری و تحقیقاتی شما باشه و تجربیاتی که این علایق رو ساپورت کنه، پس اتوبیوگرافی ننویسید.
    3- طبق یک قانون نانوشته اگر معدلتون از 16 پایین هست اصلا درج نکنید!
    4- فرمت رزومه و کوتاهی اون رو رعایت کنید.
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

سلام دوستان یه سوال
    به دانشجوهای ارشد پیراپزشکی برای تدریس یه سری درسهای عملی به دانشجویان پزشکی مبحث میدن که تدریس کنی..بعد بهت گواهینامه میدن که این مقدار ساعت فلان مبحث را تدریس کردی..آیا این خوبه واسه رزومه یا سی وی؟؟؟

Junior Member

سلام خسته نباشید

برای این که رزومه ی قابل قبولی داشته باشیم چه کارهایی میتونیم انجام بدیم؟به جز نوشتن کتاب و انتشار مقاله.
    و این که اگه مقاله ISI نباشه اصلا اثر مثبتی داره؟
    ممنون

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط dani489 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

برای این که رزومه ی قابل قبولی داشته باشیم چه کارهایی میتونیم انجام بدیم؟به جز نوشتن کتاب و انتشار مقاله.
    ممنون
    صد درصد مقاله تاثیر مثبت داره. ولی بیشتر از همه مهم هست که واقعا چی بلد هستید. چیزایی که بلد هستید رو باید به نوعی توی رزومه با پروژه های درسی، نمرات خوب در درس های مرتبط پوشش بدید.
    امکان پاسخگویی به پیام خصوصی وجود ندارد.
    لطفا سوالات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط dani489 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

ممنون
    تا زمانی که مقاله به زبان انگلیسی باشه و در یک ژورنال یا کنفرانس چاپ شده باشه کمک زیادی میکنه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimenegini19 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال
    به دانشجوهای ارشد پیراپزشکی برای تدریس یه سری درسهای عملی به دانشجویان پزشکی مبحث میدن که تدریس کنی..بعد بهت گواهینامه میدن که این مقدار ساعت فلان مبحث را تدریس کردی..آیا این خوبه واسه رزومه یا سی وی؟؟؟
    بله.......

Junior Member meng آواتار ها

سلام

امکانش هست لطف کنید و یک فرمت template استاندارد از resume و cv در اختیار من قرار دهید.

ممنونم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط meng نمایش پست ها
    سلام

امکانش هست لطف کنید و یک فرمت template استاندارد از resume و cv در اختیار من قرار دهید.

ممنونم.
    تون اینترنت سرچ کنید کلی مطلب و تمپلیت پیدا میکنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member meng آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    تون اینترنت سرچ کنید کلی مطلب و تمپلیت پیدا میکنید

درست می فرمایید.

اما نمی دانم که بین آنها کدامیک دارای فرمت استاندارد و سرفصل های مورد نیاز و ضروری هستند. هر کدام از این template ها دارای یک سری تفاوت هایی با یکدیگر هستند.

می شود شما حداقل سرفصل هایی که هم در resume و هم در cv پوشش داده می شوند را نیز ذکر نمایید.

ممنونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)