صفحه 10 از 293 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : دوستان عزیز و دانا این عبارات را لطفاً ترجمه کنید

از مدیر بخش خواهش میکنم یه تاپیک جدید باز کنن برای اینگونه سوال ها . ممکنه خیلی از دوستان چنین سوال هایی داشته باشن . ممنون
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

پیش فرض مقالات نزدیک به Submit

سلام
    من رشته ام کارشناسی مهندسی صنایع از امیرکبیر هستم. من دو تا مقاله با یکی ار استادامون کار کردم که تقریبا در مراحل آخر هستیم و باید تنها یک جمع بندی نهایی بکنیم. به نظرتون این مقالات رو در cv هم بیارم. برای همون استادم دو تا book chapter هم در کتابش که قصد داده مانند کتابهای قبلیش مجوز چاپشون رو در springer بگیره نوشته ام. اونها رو در cv چکار کنم .
    خیلی ممنون

Member basilisk_1985 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering-University of Razi

Question برای پررنگ کردن رزومه برای آمریکا چه کار کنم؟

سلام.اول ممنون که کمک می کنین
    معدل درخشان من 12.8 از دانشگاه رازی رشته مهندسی مکانیک البته دو سال آخر که دقیقا 72 واحد می شه معدلش 14.10 می شه ( ببین اون اولا چی بوده!!!) تافل 88 شدم سابقه کار پارت تایم البته Fake دارم 2 سال . recommendation letter هم از استادام راحت می گیرم. حالا به نظر شما چه کار می تونم بکنم که رزومه رو قوی تر کنم برای پذیرش از آمریکا؟ البته فاند هم نشد نشد بیشتر دوست دارم کالیفرنیا باشم چون داداشم اونجا زندگی می کنه و می تونه منو ساپرت کنه اما اگه ایلالات دیگه هم شد میرم.راستی به نظر شما تافل دوباره امتحان بدم؟ شاید مثلا 100 بشم واسه بار دوم. GRE چی باید حتما داشته باشم؟ خلاصه هر چی می تونین راهنمایی کنین که صواب داره D: راستی اگه خواستین بگین برو بابا با این رزومه همون بهتر که بری دنبال... راحت باشین و بگین که واقعا وقتمو رو امریکا نذارمو همون دانشگاهای مثل مالزیو بچسبم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای پررنگ کردن رزومه برای آمریکا چه کار کنم؟

سلام
    جی آر ای خیلی مهمه. همین طورمقاله و انتخاب یک استادخوب
    پذیرش به عاملهای زیادی بستگی داره استادهمسرمن به زبان خیلی اهمیت میده- استادمن به برنامه نویسی وکارهای کامپیوتری
    شما اگه جی آرای هم بدید تازه حداقل ها روکسب کردید
    حالا باخودتونه که مقاله بدید یا تافل بالاتر یا... نقاط قوت بیشتر

پیش فرض پاسخ : مقالات نزدیک به Submit

سلام،
    اصطلاح Forthcoming papers براي اين جور مقالات خوبه.

پیش فرض پاسخ : چطوری بنویسم که مسئول آزمایشگاه بودم؟

سلام
    Laboratory Demonstrator هم بدك نيست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : چطوری بنویسم که مسئول آزمایشگاه بودم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hwoarang نمایش پست ها
    به عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان،

ازدوستان با تجربه می خواستم بپرسم که من چطوری توی سی وی بنویسم که زیر نظرفلان استاد مسئول آزمایشگاه بودم؟ واسه حل تمرین میدونم اما واسه آزمایشگاه اطلاعی ندارم. من 1 سال مسئول آزمایشگاه مقاومت بودم، 1 سال مسئول کارگاه ماشین ابزار. دوستان مکانیکی اگه کسی به من کمک بتونم اینا روترجمه ممنون میشم.
    با احترام به دو نظر ارائه شده در بالا، پیشنهاد من هم جمله زیر است:

I was in charge of Strength of Materials Lab. and Machine Tools Lab, each for a term of a year, supervised by Professor XXX.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چند سوال در مورد CV

نقل قول نوشته اصلی توسط magic نمایش پست ها
    coursework چیه؟ درس هایی که پاس کردیم توی دانشگاه؟ یا...
    سلام
    تا آنجایی که من می دانم این اصطلاح مربوط به تحصیلات تکمیلی ( فوق لیسانس و دکتری ) میشه. البته اگه بگی کجا این واژه رو خوندی بهتر می تونم راهنماییت کنم. منظور از coursework اینه که شما در دوره تحصیلی نظام واحدی ثبت نام کنی. مثل دانشگاه های ایران که انتخاب واحد، حضور در کلاس و امتحان پایان ترم داری. سبک دیگه Research Oreinted است که یه موضوع برای تحقیق و یه استاد راهنما انتخاب می کنی بعد که پروژه ات تمام شد از آن دفاع می کنی و فارغ التحصیل می شوی.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پذیرش بدون کنکور رو در رزومه چی بنویسم؟

واژه‌ی Entrance exam شاید یرای اونا یه آزمون معمولی محلی هر دانشگاه به نظر بیاد. مثلا بنویسم پذیرش به کارشناسی ارشد بوسیله‌ی مرکز هدایت استعدادهای درخشان؟ از میان n هزار نفر متقاضی؟
    خوب این هم که بدتره. لابد میگن مرکز هدایت ... این دیگه چیه. چون قبلا دیدم که اغلب استادا متوجه نمیشند. دنبال یه ترجمه حداکثر 1 خط تو cv ام که هر خارجی بخونه متوجه بشه.

ممنون.

Banned

سلام دوستان من اخیرا به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه سمنان انتخاب شدم. به نظر شما واسه پذیرشم چقدر تاثیر داره؟؟؟
    تو رزومم و SOP چه جوری بیارم؟ توی رزومه و SOP چه جوری این رو عنوان کنم؟
    لطفا یه جواب کامل و فوری بهم بدین . . .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)