صفحه 14 از 276 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : چطوری بنویسم که مسئول آزمایشگاه بودم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hwoarang نمایش پست ها
    به عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان،

ازدوستان با تجربه می خواستم بپرسم که من چطوری توی سی وی بنویسم که زیر نظرفلان استاد مسئول آزمایشگاه بودم؟ واسه حل تمرین میدونم اما واسه آزمایشگاه اطلاعی ندارم. من 1 سال مسئول آزمایشگاه مقاومت بودم، 1 سال مسئول کارگاه ماشین ابزار. دوستان مکانیکی اگه کسی به من کمک بتونم اینا روترجمه ممنون میشم.
    با احترام به دو نظر ارائه شده در بالا، پیشنهاد من هم جمله زیر است:

I was in charge of Strength of Materials Lab. and Machine Tools Lab, each for a term of a year, supervised by Professor XXX.

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

Question دوستان عزیز و دانا این عبارات را لطفاً ترجمه کنید

سلام
    1-این شبه جمله را ترجمه بفرمایید:
    "نفر برگزیده المپیاد فیزیک در مرحله اول در سال دوم دبیرستان در بین دانش آموزان (شرکت کنندگان) سال سوم دبیرستان در سطح کشور".

2- اصطلاح رایج انگلیسی "مسابقات علمی" ، که صورت اختیاری برگزار می شود و دانشجویان تمام رشته های دانشگاهی می توانند در آنها شرکت کنند (مثل مسابقات کتابخوانی)، چیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : دوستان عزیز و دانا این عبارات را لطفاً ترجمه کنید

از مدیر بخش خواهش میکنم یه تاپیک جدید باز کنن برای اینگونه سوال ها . ممکنه خیلی از دوستان چنین سوال هایی داشته باشن . ممنون
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

پیش فرض مقالات نزدیک به Submit

سلام
    من رشته ام کارشناسی مهندسی صنایع از امیرکبیر هستم. من دو تا مقاله با یکی ار استادامون کار کردم که تقریبا در مراحل آخر هستیم و باید تنها یک جمع بندی نهایی بکنیم. به نظرتون این مقالات رو در cv هم بیارم. برای همون استادم دو تا book chapter هم در کتابش که قصد داده مانند کتابهای قبلیش مجوز چاپشون رو در springer بگیره نوشته ام. اونها رو در cv چکار کنم .
    خیلی ممنون

پیش فرض پاسخ : مقالات نزدیک به Submit

سلام،
    اصطلاح Forthcoming papers براي اين جور مقالات خوبه.

Member basilisk_1985 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering-University of Razi

Question برای پررنگ کردن رزومه برای آمریکا چه کار کنم؟

سلام.اول ممنون که کمک می کنین
    معدل درخشان من 12.8 از دانشگاه رازی رشته مهندسی مکانیک البته دو سال آخر که دقیقا 72 واحد می شه معدلش 14.10 می شه ( ببین اون اولا چی بوده!!!) تافل 88 شدم سابقه کار پارت تایم البته Fake دارم 2 سال . recommendation letter هم از استادام راحت می گیرم. حالا به نظر شما چه کار می تونم بکنم که رزومه رو قوی تر کنم برای پذیرش از آمریکا؟ البته فاند هم نشد نشد بیشتر دوست دارم کالیفرنیا باشم چون داداشم اونجا زندگی می کنه و می تونه منو ساپرت کنه اما اگه ایلالات دیگه هم شد میرم.راستی به نظر شما تافل دوباره امتحان بدم؟ شاید مثلا 100 بشم واسه بار دوم. GRE چی باید حتما داشته باشم؟ خلاصه هر چی می تونین راهنمایی کنین که صواب داره D: راستی اگه خواستین بگین برو بابا با این رزومه همون بهتر که بری دنبال... راحت باشین و بگین که واقعا وقتمو رو امریکا نذارمو همون دانشگاهای مثل مالزیو بچسبم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای پررنگ کردن رزومه برای آمریکا چه کار کنم؟

سلام
    جی آر ای خیلی مهمه. همین طورمقاله و انتخاب یک استادخوب
    پذیرش به عاملهای زیادی بستگی داره استادهمسرمن به زبان خیلی اهمیت میده- استادمن به برنامه نویسی وکارهای کامپیوتری
    شما اگه جی آرای هم بدید تازه حداقل ها روکسب کردید
    حالا باخودتونه که مقاله بدید یا تافل بالاتر یا... نقاط قوت بیشتر

Junior Member kmfavl آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

سلام دوستان .
    من برای گرفتن پذیرش از نروژ می خوام اقدام کنم برای لیسانس . تو نوشتن سی وی به چندتا مشکل برخوردم .
    *اولا اینکه من نه سابقه ی کار دارم نه مقاله دارم به همین نمی دونم چی بنویسم . نمونه های سی وی رو که می بینم پر از سابقه کار و چند تا مقاله هستن و با اون حساب سی وی من هیچی نداره !
    مواردی که من نوشتم :
    1 . اطلاعات شخصی
    2 . سابقه ی تحصیلی : دبیرستان + پیش دانشگاهی + 1.5 سال تحصیل دانشگاهی
    3 . مهارتهای کامپیوتری نرم افزارهای آفیس و میپل و مطلب
    4 . مهارتهای زبان خارجی : انگلیسی + آلمانی + فرانسوی
    همین موارد کافی هستن ؟ یا مورد دیگه ای رو هم باید اضافه کنم ؟
    * در ضمن من نمی دونم 1.5 سال تحصیلات دانشگاهی رو با چه عنوانی مطرح کنم .من دانشجوی کارشناسی بودم ولی انصراف دادم . بنویسم از سال فلان تا فلان تحصیلات کارشناسی ؟؟ یا اینکه این طرز نوشتار به معنای اتمام دوره هست ؟
    * خیلی ها آدرش دانشگاهی رو که ازش فارغ التحصیل شدن رو هم می نویسن . من هم این کار رو بکنم ؟ یا اینکه آدرش خونه م رو بنویسم ؟
    A dream you dream alone is only a dream . A dream you dream together is reality . John Lennon

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط kmfavl نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من برای گرفتن پذیرش از نروژ می خوام اقدام کنم برای لیسانس . تو نوشتن سی وی به چندتا مشکل برخوردم .
    *اولا اینکه من نه سابقه ی کار دارم نه مقاله دارم به همین نمی دونم چی بنویسم . نمونه های سی وی رو که می بینم پر از سابقه کار و چند تا مقاله هستن و با اون حساب سی وی من هیچی نداره !
    مواردی که من نوشتم :
    1 . اطلاعات شخصی
    2 . سابقه ی تحصیلی : دبیرستان + پیش دانشگاهی + 1.5 سال تحصیل دانشگاهی
    3 . مهارتهای کامپیوتری نرم افزارهای آفیس و میپل و مطلب
    4 . مهارتهای زبان خارجی : انگلیسی + آلمانی + فرانسوی
    همین موارد کافی هستن ؟ یا مورد دیگه ای رو هم باید اضافه کنم ؟
    * در ضمن من نمی دونم 1.5 سال تحصیلات دانشگاهی رو با چه عنوانی مطرح کنم .من دانشجوی کارشناسی بودم ولی انصراف دادم . بنویسم از سال فلان تا فلان تحصیلات کارشناسی ؟؟ یا اینکه این طرز نوشتار به معنای اتمام دوره هست ؟
    * خیلی ها آدرش دانشگاهی رو که ازش فارغ التحصیل شدن رو هم می نویسن . من هم این کار رو بکنم ؟ یا اینکه آدرش خونه م رو بنویسم ؟
    دوست خوبم ، کسی از متقاضی کارشناسی توقع سابقه کار و مقاله نداره!
    و همچنین انتظاری مبنی بر CV و Resume خاصی از شما نیست ولی تو CV تون میتونید به خوبی مانور بدید
    در مورد مدت دانشجوییتون هم بهتره که دلیل خوبی برای انصراف داشته باشید وگرنه ذکر نکنید بهتره
    مثلا نگید که دانشگاهم خوب نبود !
    در مورد سایر سوابقتون و مهارت هاتون هم همونطور که هستن بنویسید
    نه کمتر و نه بیشتر

موفق باشید.
    ---این هم نمی ماند ، خویش را تدبیر کن.
    -------ارسال پست به منظور تشکر خلاف قوانین فروم میباشد. برای تشکر کردن از کاربران ، از گزینه تشکر در کنار پست ارسالی استفاده کنید.

Junior Member s.borna آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Eng, POLIMI

Question توانایی های غیر علمی با تاثیر بد روی CV

دوستان میشه توی رزومه (برای ارشد مهندسی ) بخش hobby از توانایی در تحلیل بازارهای مالی و trade در forex گفت؟کلا فکر می کنید واکنش چطور باشه؟نمی گن طرف سرش تو نمودار و پول درآوردنه دیگه رغبتی به درس نداره، یا برعکس عین بی نیازی اومده مدرک بگیره پس خفن علاقه داشته!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)