صفحه 14 از 293 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    با سلام . من بهمن ماه كل واحد هام تموم ميشه ميخواستم بدونم در قسمت Education‌ رزومه در قسمت معدل ليسانس چه معدلي رو فعلا بزنم ؟ و اينكه آيا اونجا نيازي هست ذكر كنم اين معدل فعليمه؟ البته اين رزومه رو براي تماس با اساتيد ميخوام . براي موقعي كه بخوام رزومه رو به همراه مدارك ديگه پست كنم درسم تموم ميشه و معدل اصليم رو ميزنم. فعلا به نظرتون معدل فعليم رو بنويسم؟ نيازي هست بگم هنوز چند واحد باقي مونده و اين معدل نهاييم نيست؟
    بله شما حتما باید معدل فعلیتون رو ذکر کنید و بگید که این معدل شامل واحدهای درسهای ترم فعلی شما نمیشه، بگید چند واحد مونده و اگر می تونید تاریخ احتمالی فارغ التحصیلیتون رو هم قید کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahahavakhor نمایش پست ها
    بله شما حتما باید معدل فعلیتون رو ذکر کنید و بگید که این معدل شامل واحدهای درسهای ترم فعلی شما نمیشه، بگید چند واحد مونده و اگر می تونید تاریخ احتمالی فارغ التحصیلیتون رو هم قید کنید.
    مرسي از پاسختون. ولي ميشه راهنمايي كنيد كه اين مطالبي كه گفتيد رو چطور به انگليسي تو رزومم بنويسم و با چه فرمتي؟ چون من تو رزومه هاي ديگه نديدم اين موضوع رو. مرسي

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    مرسي از پاسختون. ولي ميشه راهنمايي كنيد كه اين مطالبي كه گفتيد رو چطور به انگليسي تو رزومم بنويسم و با چه فرمتي؟ چون من تو رزومه هاي ديگه نديدم اين موضوع رو. مرسي
    current GPA: xxx(The grades of last semester's yy credits are not included in the mentioned GPA)

Thesis title:xxxx
    suprvisor:yyy
    (the thesis is due to be defended by zzzz)

سلام
    من حدود چهار سال سابقه كار دارم و مقاله يا سابقه پژوهش آكادميك ندارم
    اما زمان كارم، يه جزوه آموزش زبان برنامه نويسي براي افراد سازمان نوشتم و همچنين يك doc پژوهشي هم درست كردم
    مي خواستم بپرسم اينها را كدوم قسمت رزومه مطرح كنم؟ آيا جز technical report هم محسوب ميشن؟
    ممنون مي شم اگه جواب بديد

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

با سلام،
    با توجه به این چیزی که در فرم ثبت نام از من خواسته شده:

Curriculum vitae
    Please attach a brief but meaningful summary (up to two pages) of your previous educational and academic record (secondary school, college/university), your work experience (academic and non-academic), personal skills and competences.
    1 - آیا منظور از academic record اینه که حتی نمره های دبیرستان رو هم به طور خلاصه بنویسم، یا اینکه فقط اسم دبیرستان و سالشو ببرم و البته پیش دانشگاهی رو چی؟ بگم pre-university or post-high school ؟

2 - من یه چند ماهی زمان دانشجوییم کار بازاریابی برای نرم افزارهای یه شرکتی انجام میدادمف رشته م هم نرم افزاره، به نظرتون اینو عنوان کنم!؟ (البته برام مقدور نیست که مدرکی ارایه بدم!)

3 - من میخوام یه نشونی یه وبلاگ رو توی سی وی م بذارم که در اون نمونه ی کارهای برنامه نویسی و برنامه های کاربردی که اخیرا درست کردم (مهمترین چیزی که سعی دارم در سی وی م برجسته کنم) رو قابل بارگیری کنم. به نظرتون خوبه؟ و اگه بله، کجا بگذارم؟ بذارمش توی رفرنس؟ (چون وقتی قراره که دو تا referee برای توصیه نامه معرفی کنم در جای دیگه ای از فرم، لزومی برای آوردن دوباره شون در CV نمی بینم؟

4 - خیلی ممنون که زود راهنماییم می کنین
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

سلام. من CVام رو حاضر کردم ولی چند تا سوال داشتم که ممنون میشم بهم کمک کنید. 1- cover letter چیه و آیا ضروری هست که با cv فرستاده بشه؟ 2- من به دلایلی میخواستم خیلی سریع دفاع کنم و در دوره ارشد هیج مقاله داخلی و خارجی هیج جا چاپ نکردم (البته 5 تا مقاله از دوران لیسانسم دارم) ولی الان دارم روی مقاله هام کار میکنم نمیدونم این موضوع رو دقیقاً چه طور توی cv بیارم چون همونطور که گفتم مقاله ها هنوز submit نشدن.
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh_soh نمایش پست ها
    سلام. من CVام رو حاضر کردم ولی چند تا سوال داشتم که ممنون میشم بهم کمک کنید. 1- cover letter چیه و آیا ضروری هست که با cv فرستاده بشه؟ 2- من به دلایلی میخواستم خیلی سریع دفاع کنم و در دوره ارشد هیج مقاله داخلی و خارجی هیج جا چاپ نکردم (البته 5 تا مقاله از دوران لیسانسم دارم) ولی الان دارم روی مقاله هام کار میکنم نمیدونم این موضوع رو دقیقاً چه طور توی cv بیارم چون همونطور که گفتم مقاله ها هنوز submit نشدن.
    مرسی
    cover letter همون متن ایمیلیه که همراه CV میفرستی و بینهایت مهمه چون استادو ترغیب میکنه CVto بخونه
    من به شخصه پیشنهاد تا مقالاتت رو ننوشتی اپلی نکنی
    البته اگه میخوای جای خوب بری
    به نظر من بهتره که آدم چند ماه دیرتر بره ولی جای خوب بره
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان : به جز ذکر سابقه های کاری مرتبط، نوشتن editor e سئوالات کنکورای آزمایشی یه موسسه آمادگی کنکور لیسانس به مدت 5 ماه تو cv پوئن مثبتیه؟ خیلی ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط September نمایش پست ها
    سلام دوستان : به جز ذکر سابقه های کاری مرتبط، نوشتن editor e سئوالات کنکورای آزمایشی یه موسسه آمادگی کنکور لیسانس به مدت 5 ماه تو cv پوئن مثبتیه؟ خیلی ممنون
    سلام
    ببینید کلا هر مساله ای که نشون بده شما به مسائل آکادمیک نشون بده به نظر من خوبه ! البته مسائل بسیار مهمتری از این مسائله اول بررسی میشه ، مثلا برای آمریکا از اولین چیزهایی که برای شما نقش اساسی دارند معدل تون هستش و بعد از اون نمره های زبان به طوری که توی تمام وب سایت های این دانشگاه ها این رو جزو الزامات قرار می دهند و براش Min تعیین می کنند. بقیه مسائل مثل سابقه کار ، TA و مورد شما جزو امتیازات حساب میشند که به ترتیب برای TA شدن ( که نشون دهنده تجربه شما برای تدریس ) و RA نشون دادن تجربه شما برای انجام تحقیقات شماست

موفق باشید

Junior Member

سلام ، من 1 سال مربی مهد کودک بودم،هر چند سابقه ی آکادمیک مربوط به رشته ام نیست ، به نظر شما در کنار سوابق کاری مرتبط بنویسمش؟ خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)