صفحه 180 از 293 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190230280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط pedihero نمایش پست ها
    دوستان ما مقاله ای رو نوشتیم برای یک ژورنال و جواب اولیه هم گرفتیم و مقالمون Revision خورده، مساله ای که هست با این که اشکالات جزیی هستند ولی قطعا تا زمان اپلای به تایید نهایی مقاله نمیرسیم. این مورد رو چطور تو رزومه باید بهش اشاره کنیم؟ اینکه مقاله دقیقا تو چه وضعیتی هست؟ (یک تفاوتی قاعدتا باید داشته باشه با حالتی که مقاله فقط سابمیت شده)
    میتونید بنویسید under review
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترای مدیریت می خوام اپلای کنم. در دوران دانشجویی عضو فعال و مدتی مدیر یک کانون نقد فیلم در دانشگاه بودم. به طور کلی نقد فیلم از علائق من هست. به نظرتون این رو می تونم در رزومه ام بیارم؟ در کدوم قسمت رزومه بنویسم؟
    در قسمت Extracurricular Activties بنویسید.

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

نقل قول نوشته اصلی توسط rayanfarmad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ترجمه این مجوز چی میشه و در کدوم قسمت رزومه باید بزارم

1- پروانه احراز صلاحیت مشاوره و نظارت فناوری اطلاعات و ارتباطات در دو گرایش مشاوره اینترنت و پرتال و زیرساخت فناوری اطلاعات
    باتشکر
    Information Technology & Communication Supervision & Consultation Competence License in Two Major of Portal & Internet Consultation & Information Technology Infrastrcuture

توی رزومه باید GPA براساس WES رو بگذاریم؟ آخه من معدل لیسانسم 15.06 هست ولی با WES میشه 2.94 نمیشه همون 15 رو تقسیم بر 5 کنم که بشه 3 ?

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    توی رزومه باید GPA براساس WES رو بگذاریم؟ آخه من معدل لیسانسم 15.06 هست ولی با WES میشه 2.94 نمیشه همون 15 رو تقسیم بر 5 کنم که بشه 3 ?
    ضرورتی نداره که توی رزومه، معدلتون درج بشه؛ چون به هر حال ریزنمرات شما باید برای کمیتۀ تصمیم گیر، ارسال بشه و نهایتاً خودشون با ملاک و مقیاس خودشون تبدیل خواهند کرد. روش خطی (تقسیم بر 5) درست نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    ضرورتی نداره که توی رزومه، معدلتون درج بشه؛ چون به هر حال ریزنمرات شما باید برای کمیتۀ تصمیم گیر، ارسال بشه و نهایتاً خودشون با ملاک و مقیاس خودشون تبدیل خواهند کرد. روش خطی (تقسیم بر 5) درست نیست.
    خوب اگه خودشونن حساب میکنن که اون دانشگاه هایی که نوشته باید GPA بالای 3 باشه خودشون حساب کنند ریجکت میشم. باز حداقل از اول استاد ببینه و بگه معدلت مشکل داره بهتره.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    خوب اگه خودشونن حساب میکنن که اون دانشگاه هایی که نوشته باید GPA بالای 3 باشه خودشون حساب کنند ریجکت میشم. باز حداقل از اول استاد ببینه و بگه معدلت مشکل داره بهتره.
    داستان اونجایی جالب میشه که استادها، معمولاً در صورت زمان گذاشتن و دیدن CV متقاضی ها، روی این آیتم زمان خاصی نمی گذارند؛ چون بیشتر برای کمیتۀ پذیرش مهم هست نه برای استاد.

برای اطمینان نسبی، شاید بهتر باشه که شما همون معدل از 20 را درج کنید یا اینکه اصلا عددی ننویسید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

این که بدون کنکور در دوره ی ارشد با استعدادهای درخشان قبول شدم رو باید چه جوری در CV یا رزومه بنویسیم؟
    منظورم اینه که به انگلیسی چی باید بنویسم؟
    اگه کسی جواب بده ممنونش میشم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    این که بدون کنکور در دوره ی ارشد با استعدادهای درخشان قبول شدم رو باید چه جوری در CV یا رزومه بنویسیم؟
    منظورم اینه که به انگلیسی چی باید بنویسم؟
    اگه کسی جواب بده ممنونش میشم.
    سلام

در قسمت Honors & Achievements می تونید بگید:
    Straight admission to M.Sc. Level by the Excellence of the Educational Records

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member alex2014 آواتار ها

سلام دوستان
    میخواستم توی رزومه بنویسم که مدیر اجرایی یک همایش بودم ترجمشو میخواستم ببینم چی میشه؟؟
    یک پوستر تایید شده هم داشتم چطور بنویسم

ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)