صفحه 186 از 293 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196236286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط modarres نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت تمام دوستانم
    من می خواستم روزانه بودن در تمام مقاطع تحصیلی ام را ذکر کنم می خواستم بدونم که کدام به چه صورت این را بنویسم. خودم به دو مورد زیر رسیدم می خواستم نظر دوستان را بدانم و اگر پیشنهاد بهتری هم دارید خیلی ممنون خواهم شد.
    a. Grant supported by ministry of science, research and technology during LL.B studies
    b. Full fund scholarship by ministry of science, research and technology during LL.B studies

با سلام و احترام خدمت تمام دوستانم
    یک سوال داشتم این که نفر اول تمام فارغ التحصیلان یک سال مشخص شده ام را در رزومه به شکل زیر قید کرده ام آیا لازم است اشاره کنم که کل فارغ التحصیلان چه تعداد بوده است یا همین مقدار کفایت می کند؟
    a. Ranked 1st among all LL.M. graduated students in international commercial law, Shahid Beheshti University, Tehran, Iran, 2011. آیا بنویسم کل افراد چه قدر بوده است
    b. Ranked 1st among all LL.B. graduated students in law, Ferdowsi University, Mashhad, Iran, 2009. آیا بنویسم کل افراد چه قدر بوده است
    با تشکر و احترام مجدد
    سلام

1- روش دوم بهتر هست... Grant موجودیت دیگه ای هست که معمولا به اساتید و محققین اعطا میشه نه به دانشجویان...
    2- خیلی اهمیتی نداره! اگر تعداد قابل توجهی هست ذکر کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

سلام دوستان

من به بیشتر استادای یه دانشگاه ایمیل زدم ولی جوابی بهم ندادن، ولی حالا تصمیم دارم برای این دانشگاه اپلای کنم.
    با یکی از رفرنسام که صحبت کردم ازش خواستم که تو رزومم کار تو آزمایشگاهشو و TA بودن یکی از درساشونو بنویسم، اونم قبول کرده و گفته که تو ریکام هم قیدشون میکنه.
    حالا سوالم اینه که من این موارد رو تو رزومه ای که برای استادا فرستاده بودم ننوشته بودم. ممکنه اون استادا متوجه این تناقض بشن؟؟؟ و اگه بشن رو پذیرشم تاثیر میزاره؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط neda amiri نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به بیشتر استادای یه دانشگاه ایمیل زدم ولی جوابی بهم ندادن، ولی حالا تصمیم دارم برای این دانشگاه اپلای کنم.
    با یکی از رفرنسام که صحبت کردم ازش خواستم که تو رزومم کار تو آزمایشگاهشو و TA بودن یکی از درساشونو بنویسم، اونم قبول کرده و گفته که تو ریکام هم قیدشون میکنه.
    حالا سوالم اینه که من این موارد رو تو رزومه ای که برای استادا فرستاده بودم ننوشته بودم. ممکنه اون استادا متوجه این تناقض بشن؟؟؟ و اگه بشن رو پذیرشم تاثیر میزاره؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنین
    تناقض که نیست، لزوما. الان من خودم نمیدونم شما واقعا کار در آزمایشگاه و TA را داشتید یا نه(می بخشید البته رک میگم). خب، اما میشه با این دید نگاه کنم که الان رزومتون را کاملترش کردید.
    اما خب اگر در مقایسه با سایر موارد رزومه، اهمیت نسبتا زیادی داشته باشند این موارد، ممکنه این سوال به ذهن بیاد که چرا قبلا از قلم افتاده بودند. البته به شرط اینکه اساتید رزومه شما را قبلا دیده باشند و بعدا بخواهند دوباره برای راستی آزمایی اون را نگاه کنند و ....
    اما کلا نگاه و default بر اعتماد هست.
    inactive account

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- روش دوم بهتر هست... Grant موجودیت دیگه ای هست که معمولا به اساتید و محققین اعطا میشه نه به دانشجویان...
    2- خیلی اهمیتی نداره! اگر تعداد قابل توجهی هست ذکر کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    خیلی ممنون از راهنمایی تان
    من در لیسانس در بین 115 نفر اول شدم ولی تو گواهی که گرفتم ننوشته بین چند نفر
    توی فوق لیسانس هم بین 15 نفر اول شدم ولی بازهم ننوشته از بین چند نفر
    حالا با توجه به این شرایط این نکته را ذکر کنم یا نه که بین چند نفر بوده؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط modarres نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی تان
    من در لیسانس در بین 115 نفر اول شدم ولی تو گواهی که گرفتم ننوشته بین چند نفر
    توی فوق لیسانس هم بین 15 نفر اول شدم ولی بازهم ننوشته از بین چند نفر
    حالا با توجه به این شرایط این نکته را ذکر کنم یا نه که بین چند نفر بوده؟
    با تشکر
    سلام

عرض کردم می تونید بنویسید..
    ولی چنین اعلانی از طرف خودتون، بدون سند و مدرک چندان اثربخش نخواهد بود...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

باسلام من رشته روانشتاسی از دانشگاه ازادبا معدل15.48 و مدرک فوق دیپلم مدیریت دارم 3سال سابقه کار بدون بیمه در مهد کودک دارم ومدرک icdlدرجه 2 دارم مقاله وکتاب ندارم ایلتس هم میخوام امتحان بدم و برای اتریش والمان مقطع ارشد می خوام اقدام کنم در رزومه چی بنویسم ؟ اثر گذار تر وبهترباشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wshma نمایش پست ها
    باسلام من رشته روانشتاسی از دانشگاه ازادبا معدل15.48 و مدرک فوق دیپلم مدیریت دارم 3سال سابقه کار بدون بیمه در مهد کودک دارم ومدرک icdlدرجه 2 دارم مقاله وکتاب ندارم ایلتس هم میخوام امتحان بدم و برای اتریش والمان مقطع ارشد می خوام اقدام کنم در رزومه چی بنویسم ؟ اثر گذار تر وبهترباشه
    به نظرم بهتر است فروم قسمت های مختلف رزومه را مطالعه کنید اونجا بهتون ایده های خوبی می دهد. لااقل برای من خیلی مفید بوده همچنین پست های قبلی همین فروم را بخوانید آن وقت می توانید رزومه خود را به صورت پیش نویس تهیه کنید و از توی آن سوالات دقیقتری بپرسید تا به جواب های بهتری برسید. (به هر صورت باید این وقت را بگذارید تا ایده های خوب بگیرد و آن وقت متوجه می شوید کلی چیزهایی که به نظرتان نرسیده را می توانید در رزومه ذکر کنید)
    ضمنا برای اقامت و ویزای کار سابقه با بیمه لازم است اما برای رزومه درسی من شخصا گواهی گرفتم که اون جا کار می کردم و به نظرم حداکثر کاری که ممکنه انجام بدهند تماس یا ایمیل با کارفرما است
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

سلام دوستان

من برای دانشگاههای امریکا دارم اقدام میکنم و میخوام بدونم نوشتن اینکه مقام ورزشی و مدال داشتم , در CV اهمیتی داره یا نه؟ من شنیدم میگن این یه پوینت مثبت میتونه باشه واسم چون اونا هم فکرشون نسبت به من مثبت تر میشه!در ضمن رشته من اخترفیزیک هستش.

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه دانشگاهی که می خوام اپلای کنم گفته رزومه بفرست و بیش از 250 کلمه نباشه. من سی وی ام 900 کلمه هست چطور اونو تو 250 بیارم و یا این که چه سر فصل هایی رو باید بذارم ؟ ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای دانشگاههای امریکا دارم اقدام میکنم و میخوام بدونم نوشتن اینکه مقام ورزشی و مدال داشتم , در CV اهمیتی داره یا نه؟ من شنیدم میگن این یه پوینت مثبت میتونه باشه واسم چون اونا هم فکرشون نسبت به من مثبت تر میشه!در ضمن رشته من اخترفیزیک هستش.
    سلام

اگر دیدتون نسبت به اون "اثر مثبت" واقع گرایانه هست، اعلان اون مشکلی نداره...
    ولی باید دقت داشته باشید که وقتی برای یک position تحصیلی قصد ارائه CV دارید، همه چیز غیر از موضوعات مرتبط با تحصیل و تحقیقات در اون، از لحاظ اثر بخشی، در اولویت های پایین تر قرار خواهند گرفت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)