صفحه 2 از 293 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : انصراف از فوق لیسانس در رزومه منعکس کنم یا اثر منفی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fineline
    با درود!
    من لیسانس الکترونیک از امیرکبیرم. امتحان فوق الکترونیک امیرکبیر قبول شدم اما بعد 15 روز انصراف دادم و رفتم دنبال کار .حالا برای اقدام به پذیرش گرفتن اگر این رو منعکس کنم که من امتحان فوق قبول شدم و attend نکردم خیلی اثر منفی داره یا خوبه که اشاره بشه چون به هر حال نشون می ده تونستی امتحان ارشد رو رد کنی و پذیرفته بشی.

این رو برای این می پرسم که ممکنه فکر کنن تو واقعا دنبال درس و تحقیق نبودی وگرنه همون فوقت رو ادامه می دادی.(دنبال درس و تحقیق هستم اما تو جای درستش.)
    دوست عزیز اولا خیلی ها دوست دارند که جای شما بودن چرا این کار رو کردین!
    دوما اولین برداشتی که هر آدم عامی مثل من می کنه اینه شما قابل اعتماد نیستن !!! مگه این که کاملا در رزومه دلیل این کار رو ماست مالی کنید !!! مثلا خدای نکرده بگین چمیدونم gf مرد قرار بود باهاش ازدواج کنم ، خیلی ناذاحت شدم ولی الان حالم خوب شوده و می خوام زندگی رو از نو شروع کنم ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

پیش فرض نظر خواهي براي نمرات قابل استناد در CV و Letter Of Recommendation؟

من پروژه رو 18.5/20 شدم. به نظرتون نمره خوبيه كه توي CV يا Letter of Recommendation ازش استفاده كنم يا پايينه واسه پروژه؟
    كلا به نظر شما تاكيد كردن روي نمره ي بالاي يه درس مهم خوبه؟ و نمره ي بالا رو چند ميدونيد؟ بالاي 18 يا 19 يا ...؟
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : نظر خواهي براي نمرات قابل استناد در CV و Letter Of Recommendation؟

توی CV معمولاً نمره درس نوشته نمی شه ولی توی Recommendation استادها معمولاً نمره درس هایی که دانشجو باهاشون داشته و رتبه ای که در کلاس بدست آورده رو ذکر می کنن.
    نمره خوب هم نسبی مثلاً استاد می تونه بگه نمره درسش رو با من 16 شد که نمره اول بود یا توی تاپ 5% بود.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

پیش فرض پاسخ : نظر خواهي براي نمرات قابل استناد در CV و Letter Of Recommendation؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    توی CV معمولاً نمره درس نوشته نمی شه ولی توی Recommendation استادها معمولاً نمره درس هایی که دانشجو باهاشون داشته و رتبه ای که در کلاس بدست آورده رو ذکر می کنن.
    نمره خوب هم نسبی مثلاً استاد می تونه بگه نمره درسش رو با من 16 شد که نمره اول بود یا توی تاپ 5% بود.
    الان كهrfاينمسئله روگفت منمبه اين فكر افتادم كهازشاستفاده كنم.

من پروژه رو 20 شدم . بازم نظرتون اينه كه تو cv نيارمش؟
    آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.&nbsp; پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. &quot;نیچه&quot;

Senior Member

اصولا نمره رو کسی تو CV نمیاره. ولی من دیدم بعضیا تو CV اونجا که دارن عنوان پروژه هاشونو میگن نمره اش رو هم میگن. اگه 20 شدید پروژه بد نیست بیارید تو CV.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

به نظر من تو CV همون طور که دوستمون گفت در مورد پروژه تون بنویسید و بگید که خیلی کار کردید و نتجه اش شده مثلا نمره کامل، مقاله یا هر چیز دیگه ایی.

Junior Member

من CV یک آدم حرفه ای رو دیدم که توی یک بخشی اش که Achievments رو نوشته بود (مثلاً فلان بورسی که گرفته) اسم درسهای دوره ی MBA اش در شریف که بالاترین نمره رو توشون گرفته بوده هم نوشته بود (بدون ذکر نمره)
    ...<br />A man who wants something will find a way, a man who doesn&#39;t, will find an excuse

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

نقل قول نوشته اصلی توسط rf
    من پروژه رو 18.5/20 شدم. به نظرتون نمره خوبيه كه توي CV يا Letter of Recommendation ازش استفاده كنم يا پايينه واسه پروژه؟
    كلا به نظر شما تاكيد كردن روي نمره ي بالاي يه درس مهم خوبه؟ و نمره ي بالا رو چند ميدونيد؟ بالاي 18 يا 19 يا ...؟
    به نظر من نمره خیلی خیلی خوبیه، اینو یه Full Professor به من گفت نمره 20 وجود نداره و کسی که 20 می گیره یعنی الکی نمره گرفته( البته این نظره اونه) نمره مثله18.5 ، 18.75 ، 19.25 19.5 19.75 اینا نمرات خوبی برای درس پروژه هستن ولی 20 قبول کنیم که خیلی واقعی نیست، این نمراتی که گفتم اولا دقت استادتو می رسونه ، دوم اینکه زحمتی که کشیدی رو بیشتر نشون می ده. ما در یه سطح بالای آکادمیک داریم صحبت می کنیم مثلا دوستم پروزه ارشدشو 18.75 شد و الان تو دانشگاه University of California, Irvine, Irvine, CA داره PHD میخونه.
    دوستان توهین به نمرات شما نباشه این یه دیده، من اینو قبول دارم، کسانی که 20 گرفتن خوبه ولی بازم قیول کنید 18.75 و 19.25 نمرات خیلی دقیق و جالبی هستن.
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Mangool
    من CV یک آدم حرفه ای رو دیدم که توی یک بخشی اش که Achievments رو نوشته بود (مثلاً فلان بورسی که گرفته) اسم درسهای دوره ی MBA اش در شریف که بالاترین نمره رو توشون گرفته بوده هم نوشته بود (بدون ذکر نمره)
    نوشتن درس هاي پاس شده مرتبط در CV يك امر رايجه البته وجود اين قسمت توي CV اجباري نيست ولي من هم هيچ وقت نديدم كه نمره رو هم نوشته باشن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_b
    نقل قول نوشته اصلی توسط rf
    به نظر من نمره خیلی خیلی خوبیه، اینو یه Full Professor به من گفت نمره 20 وجود نداره و کسی که 20 می گیره یعنی الکی نمره گرفته( البته این نظره اونه) نمره مثله18.5 ، 18.75 ، 19.25 19.5 19.75 اینا نمرات خوبی برای درس پروژه هستن ولی 20 قبول کنیم که خیلی واقعی نیست،
    قضيه اينه كه تا پارسال رويه دانشكده فني به اين صورت بوده كه بچه هاي ارشد بيشتر از 2 سال رو پايان نامشون وقت بزارن. در اين حالت اكثريت دانشجوها 3 ساله فارغ التحصيل ميشدن و به ازاي 1 سال تاخير 3 نمره ازنمره پروژه كم ميشد، كه شما ميتونستي با مقاله دادن اين كسر نمره رو جبران كني. اگر هم نمره مقالاتتون بيشترازاون 3نمره ميبشد تا20 بهتون تعلق ميگرفت.

من نمره سر جلسه دفاعم 19.5 شد و درنهايت با 4 مقاله ايكه داشتم 20 شدم. حق باشماست نمره واقعي نيست و اگه هم خواستم اين نمره رو بنويسم شايد اين توضيحات رو هم آوردم.

Asman: لطفا فقط در راستای تاپیک اقدام به ارسال پست جدید نمایید، در غیر این صورت متاسفانه ارسال شما حذف خواهد شد. ممنونم

آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.&nbsp; پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. &quot;نیچه&quot;

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)