صفحه 253 از 293 نخستنخست ... 153203243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,521 تا 2,530 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

دوستان سلام
    من 3 سال مهندسی الکترونیک میخوندم که اصلا موفق نبودم و نمرات خوبی نداشتم، بعد از 3 سال تغییر رشته دادم (دوباره کنکور شرکت نکردم، رشته و دانشگاهمو عوض کردم) و در رشته دوم، مدیریت بازرگانی, معدل خوبی دارم
    با توجه به اینکه نمرات رشته قبلم در ریزنمرات و سوابقم وجود داره و قابل حذف نیست، من باید اون 3 سال رو هم ذکر کنم در cv؟ اگر بله، چطور باید بیان بشه؟
    ممنون میشم ااگه کسی منو راهنمایی کنه

سلام بچه ها.
    تا حالا دیدین کسی بیاد آفرهای دیگه ای که داشته توی CV بیاره؟ مثلا برای یه پوزیشن PhD دارم اپلای میکنم، میخام در CV بیارم که از فلان دانشگاه هم فاند داشتم (اسکولارشیپ..). اگر خوبه ، چجوری و کجای CV اینو باید آورد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    سلام بچه ها.
    تا حالا دیدین کسی بیاد آفرهای دیگه ای که داشته توی CV بیاره؟ مثلا برای یه پوزیشن PhD دارم اپلای میکنم، میخام در CV بیارم که از فلان دانشگاه هم فاند داشتم (اسکولارشیپ..). اگر خوبه ، چجوری و کجای CV اینو باید آورد؟
    ممنون
    قسمت Honors and awards بايد بياريد ولي به اين صورت که شما ذکر کرديد حداقل من نديدم يا خيلي روتين نيست يا صورت خوبي نداره (مطمئن نيستم) ولي بطور کلي نوشته ميشه graduate research fellowship از Z يا Academic Scholarship از X يا travel award و ...
    آفر TA و ... به اين صورت Research assistanship or Teaching assistantship provided by X با ذکر تاريخ ...Tuition waiver provided by با ذکر تاريخ. مبالغ رو هم بنويسيد.موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه بخوایم تو سی وی بگیم که هنوز داریم روی مقاله مون کار میکنیم چطور باید اینو به صورت مختصر ذکر کنیم؟
    سلام. بنویسید work in progress. چون working paper به این معنی است که مقالتون رو خودتون در سایتی یا بلاگی به صورت غیر رسمی ارائه کردین.

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    قسمت Honors and awards بايد بياريد ولي به اين صورت که شما ذکر کرديد حداقل من نديدم يا خيلي روتين نيست يا صورت خوبي نداره (مطمئن نيستم) ولي بطور کلي نوشته ميشه graduate research fellowship از Z يا Academic Scholarship از X يا travel award و ...
    آفر TA و ... به اين صورت Research assistanship or Teaching assistantship provided by X با ذکر تاريخ ...Tuition waiver provided by با ذکر تاريخ. مبالغ رو هم بنويسيد.موفق باشيد
    ممنونم از جوابت. فقط به نظرتون این شامل همه اسکالرشیپا میشه؟ حتا اونایی که خودم اکسپت نکردم؟ یعنی من که یه اسکالرشیپ رو بردم اما نرفتم و آفر اونو دکلاین کردم، باید بگم که دکلاین کردمش؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

دوستان یه سوال ابتدایی که نتوستم پیدا کنم توی انجمن:
    به ترتیب چه چیزایی باید توی رزومه نوشته بشه به صورت کلی؟
    اول که مشخصات فردی
    بعد هم ظاهرا تحصیلات دانشگاهی به همراه معدل و پایان نامه
    بقیه رو لطف کنید به ترتیب بنویسید برام

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط omidoo نمایش پست ها
    دوستان یه سوال ابتدایی که نتوستم پیدا کنم توی انجمن:
    به ترتیب چه چیزایی باید توی رزومه نوشته بشه به صورت کلی؟
    اول که مشخصات فردی
    بعد هم ظاهرا تحصیلات دانشگاهی به همراه معدل و پایان نامه
    بقیه رو لطف کنید به ترتیب بنویسید برام
    نمونه رزومه های خوب تو نت زیاده اونا را میتوانید بررسی کنید
    معمولا ابتدا اطلاعات شخصی بعدش تحصیلات و علایق تحقیقاتی در ادامه هم مقالات، تجارب کاری و علمی، افتخارات، نرم افزار و زبان، علایق غیر درسی و در نهایت رفرنس خواهد بود
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام. سوالم اینه که اگر یه مدت فعالیتی مثل انجام پروژه و پایان نامه داشنجوها رو داشته باشیم بهتره که بنویسیم تو رزومه؟ اگر آره کدوم قسمت مناسبه؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_kabir نمایش پست ها
    سلام. سوالم اینه که اگر یه مدت فعالیتی مثل انجام پروژه و پایان نامه داشنجوها رو داشته باشیم بهتره که بنویسیم تو رزومه؟ اگر آره کدوم قسمت مناسبه؟
    اگه کاری بوده که اسم شما توش منتشر نشده ممکنه مصداق Plagiarism محسوب بشه. خصوصاً پایان‌نامه. و نه تنها تأثیر مثبت نداره که صد درصد تأثیر منفی داره!
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member

حالا دقیق نمیخوام اشاره کنم که پایان نامه هستش. بصورت کلی مثلا فلان موضوع یا حتی شبیه سازی فلان چیز. کجا میشه گذاشت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)