صفحه 270 از 293 نخستنخست ... 170220260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

یه سوال دیگه .. قبل از ارسال رزومه باید مدارکمونو واسه ارزیابی فرستاده باشیم (وس کانادا) یا اگه این کار رو بکنیم بهتره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    یه سوال دیگه .. قبل از ارسال رزومه باید مدارکمونو واسه ارزیابی فرستاده باشیم (وس کانادا) یا اگه این کار رو بکنیم بهتره؟
    بیشتر دانشگاههای کانادا احتیاجی به تاییدیه وس ندارند. اول چک کنید ببینید اصلا لازم هست یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان اینکه برای لیسانس و فوق لیسانس شهریه ای پرداخت نکردیم تو قسمت اوارد بنویسیم از ما مدرکی برای اثبلتش میخوان؟من لیسانسم دولتی بوده نوشتم و ارشدم ازاد بوده اما بورسیه سازمانی که حساسه میخوام بدونم بنویسم ازم مدرکی میخوان؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    دوستان اینکه برای لیسانس و فوق لیسانس شهریه ای پرداخت نکردیم تو قسمت اوارد بنویسیم از ما مدرکی برای اثبلتش میخوان؟من لیسانسم دولتی بوده نوشتم و ارشدم ازاد بوده اما بورسیه سازمانی که حساسه میخوام بدونم بنویسم ازم مدرکی میخوان؟
    معمولا اصل بر صحت هست و مدرکی خواسته نمیشه، بویژه برای رزومه ای که در تماس اولیه با اساتید استفاده می شود.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

درود و خسته نباشین. به‌نظرم حتماً زحمت بکشین و این کار رو انجام بدین، قابلیتِ باارزشی‌ست و از چشم‌ها دور نخواهد ماند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_065 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر.من به غیر ازگرایش خودم که رتبم 16 بود چنتا گرایش دیگه هم قبول شدم که رتبم به ترتیب 2،3 و 4 بوده.میتونم به این ها هم توی رزومم اشاره کنم یا ارتباطی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    int business law at tilburg univeristy

مرسی از پاسختون.اما چیزی که به ذهنم رسید اینه که باید به رتبه ای که بر اساس گرایش رتبه ها رو مشخص میکنه ( کارنامه اولیه ) اشاره کنیم یا کارنامه نهایی که بر اساس دانشگاهی که قبول شدیم رتبه ها رو میزنه؟مرسییی

نقل قول نوشته اصلی توسط Temark نمایش پست ها
    درود و خسته نباشین. به‌نظرم حتماً زحمت بکشین و این کار رو انجام بدین، قابلیتِ باارزشی‌ست و از چشم‌ها دور نخواهد ماند.
    دریای بزرگ دور یا گودال کوچک اب .فرقی نمی کند.زلال که باشی اسمان در توست...

Junior Member

سلام خسته نباشید. من دوره لیسانس دو تا درس TA بودم. ولیکن باید امضای استاد رو میگرفتیم و به آموزش دانشگاه تحویل می دادیم که من اون زمان، وقت این کارو نداشتم. حالا می تونم تو رزومم اشاره کنم TA بودم یا خیر؟

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

دوستان سلام محبت بفرمایید بنده ی حقیرو راهنمایی کنید . دوستان من انتهای رزومم یک بخش اضافه کردم تحت عنوان contact me بعد توش فیس بوک و توییتر و لینکدین و کانال یوتوب و اکانت ساند کلاد و تلگرام و واتس آپ و اینستاگرام و پینترست و تاب ال ار و اسنپ چت و گوگل پلاس و جیمیلمو نوشتم . به طوری که برای هر کدوم آیکنشو گذاشتم و توی پی دی اف رزومه روی هر کدوم از آیکونا کلیک کنی صفحه من میاد . به نظرتون خیلی فضایی شده رزومم ؟؟؟ تو ذوق استاد دانشگاه نخوره چون هر کجای رزوممو کلیک کنی به یه وب سایت می‌ره مثلا نوشتم فارغ التحصیل دانشگاه علوم تحقیقات تهرانم بعد وقتی رو علوم تحقیقات تهران کلیک می‌کنی می‌ره سایت علوم تحقیقات

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    دوستان سلام محبت بفرمایید بنده ی حقیرو راهنمایی کنید . دوستان من انتهای رزومم یک بخش اضافه کردم تحت عنوان contact me بعد توش فیس بوک و توییتر و لینکدین و کانال یوتوب و اکانت ساند کلاد و تلگرام و واتس آپ و اینستاگرام و پینترست و تاب ال ار و اسنپ چت و گوگل پلاس و جیمیلمو نوشتم . به طوری که برای هر کدوم آیکنشو گذاشتم و توی پی دی اف رزومه روی هر کدوم از آیکونا کلیک کنی صفحه من میاد . به نظرتون خیلی فضایی شده رزومم ؟؟؟ تو ذوق استاد دانشگاه نخوره چون هر کجای رزوممو کلیک کنی به یه وب سایت می‌ره مثلا نوشتم فارغ التحصیل دانشگاه علوم تحقیقات تهرانم بعد وقتی رو علوم تحقیقات تهران کلیک می‌کنی می‌ره سایت علوم تحقیقات
    فقط ایمیل و لینکداین ( و نهایتا تویتر اگر اکانت تان تخصصی است) را بگذارید. هیچ اکانت شخصی لازم نیست در رزومه تان باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    کلا رزومه باید استاندارد باشه در غیر این صورت در بهترین حالت امتیاز خاصی‌ به کاندیدا اضافه نمی‌کنه، و در بدترین حالت باعث این برداشت می‌شه که به فرمت استاندارد آشنا نیستی‌. توصیه می‌کنم لینک هارو کاملا حذف کنی‌ و برای تماس هم فقط شماره تلفن و email رو بگذاری، اون هم بالای صفحه. website شخصی‌ یا مثلا youtube رو فقط در سورری ذکر کن که مربوط باش (مثلا اگر دانشجوی فیلم هستی‌ و نمونه کارهات رو میخوای ببینن).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)