صفحه 271 از 293 نخستنخست ... 171221261262263264265266267268269270271272273274275276277278279280281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,701 تا 2,710 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

ذرود دوستان

آیا Coursework لازمه که در سی وی بیاد؟

در مورد Objective چطور... اگر در سی وی بیاد حرفه ای تر میکنه سی وی رو؟ اگر میشه راجع به Objective یک مثال هم بزنید.

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام دوستان
    تو سی وی میخوام بگم یه مقاله داخلی دارم. بهترین جمله (به انگلیسی) چی میتونه باشه؟ و واسه اثباتش باید کاری کنم یا همین درج عنوانش کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو سی وی میخوام بگم یه مقاله داخلی دارم. بهترین جمله (به انگلیسی) چی میتونه باشه؟ و واسه اثباتش باید کاری کنم یا همین درج عنوانش کافیه؟
    سلام..

میتونید اطلاعات مقاله رو کامل بیارید و تهش اینو بزارید: (In Persian-). اثباتش که لازم نیست و استاد هم زبان فارسی رو متوجه نمیشه. ولی میتونید یه هایپرلینک درست کنید که با کلیک بره به صفحه مقاله. اگه عنوان و چکیده انگلیسیش در سایت موجود باشه اونوقت شاید بشه گفت موثره.

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    ذرود دوستان

آیا Coursework لازمه که در سی وی بیاد؟

در مورد Objective چطور... اگر در سی وی بیاد حرفه ای تر میکنه سی وی رو؟ اگر میشه راجع به Objective یک مثال هم بزنید.

مرسی
    objective کلا کمی‌ غیر حرفه ایه چون فقط در صورتی‌ معنی‌ داره که رزومه رو برای یک موقعیت خاص تهیه نکرده باشی‌. تنها موقعیتی که استفاده از objective خیلی‌ بد نیست رزومه ایه که مثلا بخوای بذاری تو website کاریابی.

Coursework هم باید selected coursework باشه، و فقط وقتی‌ باید اضافه کنی‌ که مرتبطه به موقعیتی که دنبالشی و نکته خاصی‌ داره. مثلا کسی‌ که داره با لیسانس مهندسی‌ اقدام می‌کنه برای MBA اگر کلاس اقتصاد کلان یا حسابداری داشته در دوره لیسانس خوبه که ذکر کنه، چون این کلاس‌ها اولاً به MBA مرتبطه، دوما کلاس‌هایی‌ نیست که یک دانشجوی مهندسی‌ معمولاً پاس می‌کنه. حالا اگر همین آدم با لیسانس حسابداری داره میره MBA این کلاس‌ها دیگه نباید تو رزومه باشه، چون نکته خاصی‌ نیست.

Junior Member

سلام دوستان

من جایی خوندم که بعضی استادها ایمیلایی که ضمیمه دارند رو اسپم می کنن! و حرفه ای تر اینه که url رزومه در google doc رو داخل ایمیل بذاریم. نظر یا تجربه ای در این مورد دارید؟

ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط niloun نمایش پست ها
    سلام دوستان

من جایی خوندم که بعضی استادها ایمیلایی که ضمیمه دارند رو اسپم می کنن! و حرفه ای تر اینه که url رزومه در google doc رو داخل ایمیل بذاریم. نظر یا تجربه ای در این مورد دارید؟

ممنون
    من همچین چیزی نشنیدم و خیلی هم به استادهای دانشگاه های دیگه ایمیل زدم که اتچمنت داشته. اما خوب طبیعتاً اینکه با ایمیل آکادمیک بفرستید بهتره.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    من همچین چیزی نشنیدم و خیلی هم به استادهای دانشگاه های دیگه ایمیل زدم که اتچمنت داشته. اما خوب طبیعتاً اینکه با ایمیل آکادمیک بفرستید بهتره.
    ممنونم، من از ایمیل IEEE دارم استفاده میکنم گرچه ایمیل دانشگاهی فعال هم دارم، چون خوندم فرومو بعضیا در مورد ایمیل دانشگاهی بد گفتند!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط niloun نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    نه اینطور نیست. ضمیمه کردن پی دی اف رزومه کار مناسبتریه. URL رزومه گرچه هیچ ایرادی نداره ولی بیشتر در موردی معموله که یک سایت شامل پورتفولیوی کامل از کارهاتون دارید.
    نرم افزارهای تشخیص اسپم بیشتر به عنوان subject ایمیلتون توجه میکنند تا محتوا (هر چند اتچمنت هایی مثل Zip هم ممکنه توسط ایمیل سرور حذف بشه). مثلا بکار بردن کلمه request در سابجکت لاین ممکنه باعث بشه سیستم ایمیل تون رو بعنوان اسپم علامت بزنه.

سلام دوستان.من بعد از تعطیلات میخوام ببرای چندتا استاد ایمیل بزنم و سی وی بفرستم.یه سوال برام پیش اومده که جایی براش جواب پیدا نکردم . ممنون میشم بهم جواب بدین.من اول قصدم این بود که برای ترم زمستون استاد پیدا کنم ولی یکی از دوستان بهم گفت شانسمو برای ترم پاییزم امتحان کنم.مشکلی که دارم اینه که بعد از عید و در فروردین من قراره برم یه پژوهشگاه بین المللی و معتبر برای یک سری کارای تخصصی که میدونم روی سی وی تاثیر داره.و رفتنمم 100 در صد هست.طول مدت کارمم حداقل یک ماه هست..حالا من اینو از الان تو سی ویم بزنم؟و چه جوری بهش اشاره کنم؟

یه سوال

فرمت رزومه ای که برای مکاتبه با استادا میفرستیم طبیعتا با فرمت رزومه ای که موقع اپلای آپلود میکنیم فرق داره. برای مثال میشه نمرات شاخصمون در دروس رو در رزومه موقع اپلای حذف کرد؟ یا مثلا معدل دبیرستان؟ و به قول معروف فشرده ترش کرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)