صفحه 276 از 293 نخستنخست ... 176226266267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,751 تا 2,760 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh1980 نمایش پست ها
    خب اینو باید تو کدوم قسمت سی وی بیاریم?
    سابقه تحصیلی (جز اولین بخش های هر رزومه س).

با سلام
    یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم دوستان کمک کنن
    من زمانی که فوق لیسانس بودم کارمند یه دانشگاه علوم پزشکی بودم و به اصطلاح کارشناس آزمایشگاه با اینکه واحد آزمایشگاه به اسم استاد بود ولی عملا من آزمایشگاه رو تدریس میکردم و حتی امتحان و نمره هم با خودم بود..دوران دکترا هم چند تا آزمایشگاه بود که واحدشون به اسم استادم بود ولی خب در طول اون پنج سال من اون واحدها رو تدریس کردم حالا چون میخوام برای پست داک اقدام کنم گفتم ببینم اینا رو باید تحت چه عنوانی بیارم دستیار آموزش یا....؟
    لطف میکنید اگه راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Superstar

I would say "lab advisor". That covers training as well which pretty much is what you say you actually did back then.

Good luck

با سلام
    من زمانی که فوق لیسانس بودم کارمند یه دانشگاه علوم پزشکی بودم و به اصطلاح کارشناس آزمایشگاه با اینکه واحد آزمایشگاه به اسم استاد بود ولی عملا من آزمایشگاه رو تدریس میکردم و حتی امتحان و نمره هم با خودم بود..دوران دکترا هم چند تا آزمایشگاه بود که واحدشون به اسم استادم بود ولی خب در طول اون پنج سال من اون واحدها رو تدریس کردم حالا چون میخوام برای پست داک اقدام کنم گفتم ببینم اینا رو باید تحت چه عنوانی بیارم دستیار آموزش یا....؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

No worries at all.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Veteran

با سلام
    سلام
    lab assistant
    lab technician
    اگر خیلی به تدریس اصرار دارید، بنویسید TA/tutor . مطابق این شرح وظایف. موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering in UMZ

سلام دوستان....من برای مستر دارم اپلای میکنم...آیا نوشتن معدل دبیرستان یا پیش دانشگاهی مرسومه ذر رزومه ؟ واینکه من یه مدتی فیزیک و ریاضی دبیرستان رو تدریس میکردم میتونم اینم تو رزومم بیارم (در ضمن رشتم مهندسی مکانیکه)

پیشاپیش ممنون از پاسخ هاتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza960 نمایش پست ها
    سلام دوستان....من برای مستر دارم اپلای میکنم...آیا نوشتن معدل دبیرستان یا پیش دانشگاهی مرسومه ذر رزومه ؟ واینکه من یه مدتی فیزیک و ریاضی دبیرستان رو تدریس میکردم میتونم اینم تو رزومم بیارم (در ضمن رشتم مهندسی مکانیکه)

پیشاپیش ممنون از پاسخ هاتون
    معدل دبیرستان مرسوم نیست ولی سابقه تدریس رو میتونید بعنوان تجربه کاری در رزومه بیارید.

توی رزومه به غیر از سوابقی که به هر نوعی مربوط به رشته تحصیلیمون میشه
    ایا میتونیم سوابق و مدارک دیگمون رو هم وارد کنیم؟مثلا مدارک ورزشیمون یا سابقه کاری ورزشیمون مثلا من توی داشگاهمون به عنوان نجات غریق مشغول به کار بودم(گفتم شاید تاثیری توی قبولیمون داشته باشه مثلا بگند بیاد میتونه توی دانشگاهمون توی قسمت ورزش فعالیت خوب و مثمر ثمری داشته باشه و بدرد بخور باشه!!
    یا اینکه مدارک دیگه مثل شرکت در کنفرانس و داشتن گواهینامه شرکت در دوره ی مثلا برنامه نویسی و اینطور چیزها؟
    ایا این چیزها تاثیری داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering in UMZ

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معدل دبیرستان مرسوم نیست ولی سابقه تدریس رو میتونید بعنوان تجربه کاری در رزومه بیارید.

یعنی ب نظرتون اگه معدل اورده بشه جنبه منفی داره اخه من دیدم بعضی از دوستان معدل رو در CV خودشون اوردن

ApplyAbroad Superstar

سلام بلی تاثیر دارد به صورتیکه در شرایط برابر با دیگران آنوقت شما اولویت میگیرید. اگر در ورزش مدالهای مهم مثل کشوری یا منطقه ای - اسیایی- داشته باشید در بیشتر کشور ها این نکته مورد توجه قرار میگیرد. توان ورزشی یا مهارت غریق نجات بعد از پذیرش و ورود به کشور میتواند منبع درآمد جنبی برای شما باشد و بیشتر دانشگاهها از دانشجویان سعی میکنند تا آنجا که ممکن است استفاده کنند .

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_k2 نمایش پست ها
    توی رزومه به غیر از سوابقی که به هر نوعی مربوط به رشته تحصیلیمون میشه
    ایا میتونیم سوابق و مدارک دیگمون رو هم وارد کنیم؟مثلا مدارک ورزشیمون یا سابقه کاری ورزشیمون مثلا من توی داشگاهمون به عنوان نجات غریق مشغول به کار بودم(گفتم شاید تاثیری توی قبولیمون داشته باشه مثلا بگند بیاد میتونه توی دانشگاهمون توی قسمت ورزش فعالیت خوب و مثمر ثمری داشته باشه و بدرد بخور باشه!!
    یا اینکه مدارک دیگه مثل شرکت در کنفرانس و داشتن گواهینامه شرکت در دوره ی مثلا برنامه نویسی و اینطور چیزها؟
    ایا این چیزها تاثیری داره؟

Keep Calm and APPLY ON

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)