صفحه 277 از 293 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278279280281282283284285286287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

سلام کسی معمولا نمرات دبیرستان را برای پذیرش دکتری در رزومه نمی اورد ولی برای بعضی کشور ها لازم است. مثلا فکر میکنم برای ایتالیا شما نه تنها درج در سی وی میکنید بلکه باید حتی مدارکش را ترجمه هم بکنید و تحویل دهید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط reza960 نمایش پست ها
    یعنی ب نظرتون اگه معدل اورده بشه جنبه منفی داره اخه من دیدم بعضی از دوستان معدل رو در CV خودشون اوردن

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering in UMZ

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام کسی معمولا نمرات دبیرستان را برای پذیرش دکتری در رزومه نمی اورد ولی برای بعضی کشور ها لازم است. مثلا فکر میکنم برای ایتالیا شما نه تنها درج در سی وی میکنید بلکه باید حتی مدارکش را ترجمه هم بکنید و تحویل دهید.

موفق باشید
    خیلی ممنون از پاسختون...ضمنا من برای مستر اقدام میکنم..یه سوال‌ دیگه اینگه ایا نوشتن TA رو حتما باید ثابت کنیم (استادم همکاری نمیکنه)؟؟!

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد خواهش میکنم کار مهمی نبود. سابقه تدریس مهم است در رزومه بیاورید معمولا برای اظهارات شما برای اشتغلات کنار تحصیل دلیل و مدرک نمیخواهند. یعنی راستش را بخواهید الان حتی یک مورد هم در ذهن ندارم که برای این دست کارها مثلا گواهی بخواهند.

موفق باشید

خیلی ممنون از پاسختون...ضمنا من برای مستر اقدام میکنم..یه سوال‌ دیگه اینگه ایا نوشتن TA رو حتما باید ثابت کنیم (استادم همکاری نمیکنه)؟؟!

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام بلی تاثیر دارد به صورتیکه در شرایط برابر با دیگران آنوقت شما اولویت میگیرید. اگر در ورزش مدالهای مهم مثل کشوری یا منطقه ای - اسیایی- داشته باشید در بیشتر کشور ها این نکته مورد توجه قرار میگیرد. توان ورزشی یا مهارت غریق نجات بعد از پذیرش و ورود به کشور میتواند منبع درآمد جنبی برای شما باشد و بیشتر دانشگاهها از دانشجویان سعی میکنند تا آنجا که ممکن است استفاده کنند .

موفق باشید
    مسابقات کشوری رفتم اما نزدیک 8 سال پیش اما حکمش این ها رو گم کردم
    از طرفی کلی مدال دارم اما همه مربوط میشه به گذشته
    مدال های اینور که از ظاهرشون معومه انگر مسابقه شنا توی کانال اب هست
    توان ورزشی که خب مدرک مربیگری و نجات غریقی و غواصی بین المللی دارم
    ولی سوالم این هست ایا با توجه به مثلا بیم سابقه ورزشی ایا دانشگاه میتونه فاند بده؟مثلا بگه این اقا در رشته های ورزشی فعال و مهارت داره
    مثلا من شنیدم اما نمیدونم درست هست یا نه اما خیلی افراد توی خارج وقتی توی دانشگاهشون توی تیم ورزشی به صورت درست حسابی و حرفه ای ورزش میکنند دانشگاه به انها فاند و تخفیف شهریه میده مثلا شهریشون نصف میشه ایا برای من هم که به نوعی مهاجر خارجی هستم اینطور میشه؟با توجه به اینکه رشته درسیم فناوری اطلاعات هست ولی خوب ورزشکار هستم

I too prepared my cv to build my career and here is my cv for reference so that it can be helpful for people in this forum as i have been appreciated a lot for thishttps://www.hiration.com/dieu/resume/emmawharton101/pdf

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein_k2 نمایش پست ها
    مسابقات کشوری رفتم اما نزدیک 8 سال پیش اما حکمش این ها رو گم کردم
    از طرفی کلی مدال دارم اما همه مربوط میشه به گذشته
    مدال های اینور که از ظاهرشون معومه انگر مسابقه شنا توی کانال اب هست
    توان ورزشی که خب مدرک مربیگری و نجات غریقی و غواصی بین المللی دارم
    ولی سوالم این هست ایا با توجه به مثلا بیم سابقه ورزشی ایا دانشگاه میتونه فاند بده؟مثلا بگه این اقا در رشته های ورزشی فعال و مهارت داره
    مثلا من شنیدم اما نمیدونم درست هست یا نه اما خیلی افراد توی خارج وقتی توی دانشگاهشون توی تیم ورزشی به صورت درست حسابی و حرفه ای ورزش میکنند دانشگاه به انها فاند و تخفیف شهریه میده مثلا شهریشون نصف میشه ایا برای من هم که به نوعی مهاجر خارجی هستم اینطور میشه؟با توجه به اینکه رشته درسیم فناوری اطلاعات هست ولی خوب ورزشکار هستم
    بورس های ورزشکاری حرفه ای معمولا برای نوجوانانی است که تازه لیسانس شروع میکنند. برای دوره های ارشد و دکترا کمتر دیده ام و در این شرایط معمولا فاند به ساپورت استاد و توانایی آکادمیک بستگی دارد. در این مورد از دانشگاههای مقصدتان سوال کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering in UMZ

سلام دوستان کسی میدونه TA رو چه جوری و تو کدوم قسمت CV باید اضافه کنم؟

و اینکه متنش چی باید باشه دقیقا؟

پیشاپیش ممنون از پاسخ هاتون

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه TA رو چه جوری و تو کدوم قسمت CV باید اضافه کنم؟

و اینکه متنش چی باید باشه دقیقا؟

پیشاپیش ممنون از پاسخ هاتون

سلام
    تو قسمت Work Experience بنویس
    برای متنش هم اول تاریخ دوره و زیرش خلاصه وار توضیح بده که چه کارهایی کردی برای اون دوره
    مثل:
    Teaching Assistant, Phillips High School, London
    March 2011 – Present

• Coordinate instructional efforts with lead teacher
    • Design and implement lesson plans and curriculum
    • Tutor students and assist with assignments and concepts

دوستان گرام
    بنده همین چند ماه گذشته، در یک دانشگاهی دوره سال اول دکتری، رو میگذروندم ک بدلایل زیادی مجبور شدم دانشگاهو ول کن (انصراف ندادم، بیخیال شدم و اومدم!).
    سوالم این هستش ک آیا من این موضوع و رشته و دانشگاه رو در رزومه فعلی ذکر کنم؟
    یک موقع از من نیان ریز نمره اون یک ترم و/یا توصیه نامه از اون دانشگاه بخان؟
    کلا روزگار بدی بودم اونجا!

من هفت ماه اونجا درس خوندم.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    دوستان گرام
    بنده همین چند ماه گذشته، در یک دانشگاهی دوره سال اول دکتری، رو میگذروندم ک بدلایل زیادی مجبور شدم دانشگاهو ول کن (انصراف ندادم، بیخیال شدم و اومدم!).
    سوالم این هستش ک آیا من این موضوع و رشته و دانشگاه رو در رزومه فعلی ذکر کنم؟
    یک موقع از من نیان ریز نمره اون یک ترم و/یا توصیه نامه از اون دانشگاه بخان؟
    کلا روزگار بدی بودم اونجا!

من هفت ماه اونجا درس خوندم.
    سلام
    به نظر من شما به این مساله در رزومه اشاره نکنید چون صورت خوبی نداره. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)