صفحه 282 از 293 نخستنخست ... 182232272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering technician

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

سلام
    برای پذیرش از یک کالج در مونترال کانادا احتیاج به راهنمایی داشتم
    رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هست
    در مورد رزومه و کاور لتر نوشتن برای بالاتر بردن شانس ویزا میتونید من رو راهنمایی کنید؟
    سپاس
    دریافت فایل نامبر:اکتبر2013/دریافت اپدیت:جولای 2014/ ارسال اپدیت:اگوست 2014/دریافت جواب اپدیت:اگوست 2014/مهلت 12 ماهه برای دریافت B2،رشته 12 امتیازی مجرد/دریافت b2 پقله ژانویه 2015/ارسال مدرک b2 آپریل 2015/صدور csq بدون مصاحبه سپتامبر 2015/دریافت csq با پست اکتبر 2015

سلام دوستان

یک سوال داشتم ممنون میشم که راهنمایی کنید

بنظرتون گذاشتن لینک google scholar و researchgate در CV کار درستی هست یا نه؟

چون میخوام استاد علاوه بر اطلاعات کلی مقالات با دیدن اکانت ها متوجه میزان cite شدن مقاله هم بشن

من اطلاعات مربوط به مقالاتم کامل تو cv نوشتم و میدونم که اگر استادی از cv خوشش بیاد سرچ میکنه این اکانت ها

بنظرم اگر لینک این اکانت ها باشه احتمال چک شدنشون بیشتر هست اما نمیخوام یکوقت کار غیر حرفه ای انجام بدم با گذاشتن لینک

ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzane_Bio نمایش پست ها
    سلام دوستان

چون میخوام استاد علاوه بر اطلاعات کلی مقالات با دیدن اکانت ها متوجه میزان cite شدن مقاله هم بشن

من اطلاعات مربوط به مقالاتم کامل تو cv نوشتم و میدونم که اگر استادی از cv خوشش بیاد سرچ میکنه این اکانت ها

بنظرم اگر لینک این اکانت ها باشه احتمال چک شدنشون بیشتر هست اما نمیخوام یکوقت کار غیر حرفه ای انجام بدم با گذاشتن لینک

ممنون میشم راهنمایی کنید
    کاملا کار حرفه ای است و اگر صفحه پر و پیمانی روی google scholar یا researchgate دارید حتما در رزومه تون بگذارید. حتی میتونید بجای گذاشتن فهرست مقالات مستقیما به researchgate لینک بدید.

Junior Member

سلام برای یک دانشگاه FH آلمان میشه لطف کنید بگید دقیقا باید چه رزومه ای آماده کرد یا نمونه ای از رزومه های قبولی هست که بگید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Kenshin94 نمایش پست ها
    سلام برای یک دانشگاه FH آلمان میشه لطف کنید بگید دقیقا باید چه رزومه ای آماده کرد یا نمونه ای از رزومه های قبولی هست که بگید
    سلام
    سرچ کنین Europass Lebenslauf و سعی کنین بر اساس اون فرمت بنویسین تا حدی. حالا نه لزوما از لحاظ جدول بندی و این حرفا ولی از لحاظ ترتیب زمانی رزومه (که خیلی تو آلمان مهمه و همه ی رزومه ها بر اساس تاریخ مرتب میشن) و اینکه چه چیزایی رو توش بذارین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

با سلام
    ببخشید من سوالم اینه که من که ارشد کامپیوتر اینجا خوندم و دوباره می خوام برای ارشد اقدام کنم تو رزومم بنویسم این سال های گپ تحصیلی ارشد خوندم یا نه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzane_Bio نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    دوستمون پاسخ کامل دادند ولی فقط به یک دلیل این کار نکنید: اگر حجم سلف سایتشن در مقالات شما یا اساتیدتون بالا هست. موفق باشید

Banned

در سی وی به نظرم هرچه اطلاعات جزئی بذاری بهتر باشه. در مورد فرق CV و رزومه، یکی از بهترین مطالبی که دیدم اینجا بود.

http://www.engpartner.com/profession...esume-samples/

Junior Member AAliA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MechEng_KNTU

سلام دوستان،

من الان بعد از دو سال خدمت میخوام اپلای کنم برای ارشد و تو این دو سال فعالیت خاص علمی نداشتم.
    حالا باید تو رزومه این دو سال خدمت رو قید بکنم یا نه...؟!
    خدمتم هم تو نیروی زمینی ارتش بوده، به مدت 21 ماه کامل.

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط AAliA نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من الان بعد از دو سال خدمت میخوام اپلای کنم برای ارشد و تو این دو سال فعالیت خاص علمی نداشتم.
    حالا باید تو رزومه این دو سال خدمت رو قید بکنم یا نه...؟!
    خدمتم هم تو نیروی زمینی ارتش بوده، به مدت 21 ماه کامل.

ممنون
    سلام
    معمولش اینه که رزومه نباید توش گپ وجود داشتهب اشه. باید شفاف باشه که تو هر زمانی چیکار می کردین. مخصوصا که بعدا برای چک های امنیتی و فرم ویزا و اینا ازتون می پرسن خدمت داشتین یا نه و کجا بودین. پس بهتره خودتون از اول بنویسین.
    م
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)