صفحه 283 از 293 نخستنخست ... 183233273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,821 تا 2,830 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

سلام بلی حتما قید کنید. اگر هم کانسرن دارید که ممکن است تاثیر منفی داشته باشد کوتاه اشاره کنید که برابر قانون در ایران مردان باید دو سال اجبارا خدمت کنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط AAliA نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من الان بعد از دو سال خدمت میخوام اپلای کنم برای ارشد و تو این دو سال فعالیت خاص علمی نداشتم.
    حالا باید تو رزومه این دو سال خدمت رو قید بکنم یا نه...؟!
    خدمتم هم تو نیروی زمینی ارتش بوده، به مدت 21 ماه کامل.

ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام . این ایمیل رو یکی از استاد ها در جواب من داده:

Thank you for your email.
    Certainly should you be admitted here you would be most
    welcome to conduct research with Microsystems Laboratory
    researchers especially if you are interested in control of
    signals for excitation of deep brain stimulation. Unfortunately
    we do not have funding for newly admitted students.
    The Department does have a very limited number of GTA
    positions though there are a large number of students seeking them.
    Good luck in your studies,
    منظورش از جمله
    welcome to conduct research with
    چی هست؟؟ یعنی من رو می خواد به شر انجام کار در زمینه مد نظر خودش؟؟

ApplyAbroad Superstar

سلام خیلی دوستانه گفته اند اگر پذیرش شدید میتوانید از لب مایکروسیستمز استفاده کنید به خصوص اگر علاقه به کنترل سیگنال برای تحریک عمیق مغزی داشته باشید.

خیلی صمیمانه است و البته در مورد فاند گفته اند پستهای Graduate Teaching Associate که نوعی قرار داد تدریس برای دانشجوهای دکتری است خیلی رقابتی است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام . این ایمیل رو یکی از استاد ها در جواب من داده:

Thank you for your email.
    welcome to conduct research with Microsystems Laboratory
    researchers especially if you are interested in control of
    signals for excitation of deep brain stimulation. Unfortunately
    we do not have funding for newly admitted students.
    The Department does have a very limited number of GTA
    positions though there are a large number of students seeking them.
    Good luck in your studies,
    منظورش از جمله
    welcome to conduct research with
    چی هست؟؟ یعنی من رو می خواد به شر انجام کار در زمینه مد نظر خودش؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان. من در حال درست کردن روزمه برای پذیرش دکتری هستم و یه سوال داشتم. اگر کارهای تحقیقی با اساتیدتمون داشتیم ولی نتیجه ی تحقیق یا کنفرانس با اسم استادمون هست فقط، چطوری توی رزومه بیاریم؟
    ویرایش توسط mahdi2010 : October 18th, 2018 در ساعت 01:49 AM
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

ApplyAbroad Superstar

سلام هر جایی چه در proceedings همایش/سخنرانی یا مقالات اسمی از شما برده شده باشد را میتوانید در رزومه بیاورید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط asal7119 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در حال درست کردن روزمه برای پذیرش دکتری هستم و یه سوال داشتم. اگر کارهای تحقیقی با اساتیدتمون داشتیم ولی نتیجه ی تحقیق یا کنفرانس با اسم استادمون هست فقط، چطوری توی رزومه بیاریم؟

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام هر جایی چه در proceedings همایش/سخنرانی یا مقالات اسمی از شما برده شده باشد را میتوانید در رزومه بیاورید.

موفق باشید
    خیلی متشکرم از پاسختون. من برای مدتی با اساتیدم همکاری داشتم و ازشون در قبال کار پژوهشی با موضوعی که خودشون مشخص می کردند حقوق می گرفتم (به شکل ساعتی). یعنی قراردادی نداشتیم و طبعاً اونها هم اسمی از من نمی بردن. حالا می خواستم ببینم می تونم به عنوان سابقه توی رزومه ذکر کنم؟ یا اینکه فقط جاهایی که اسمم برده شده؟
    سابكلاس٥٧٣ متاهل، لاج پرونده: ٢٨ جون، فايل نامبر:١ جولاي، مديكال: ١ آگوست، انجام مديكال: ١٣ آگوست. ،شروع ترم: ٢٤ اكتبر دانشگاه QUT،گرنت ويزا:١٦ سپتامبر٢٠١٣

ApplyAbroad Superstar

سلام شما قراردادی که با اساتید داشتید را میتوانید در رزومه بیاورید که مثلا research assistant research fellow یا هر عنوان دیگری که مناسب فعالیت شما است.

در موردی که فرمودید "
    حقوق می گرفتم....
    و طبعاً اونها هم اسمی از من نمی بردن" این موضوع را با شما اختلاف نظر دارم.

همه افراد برای کاری که میکنند به شکلی از اشکال حقوق میگیرند ساعتی یا هر نوع قرارداد دیگری. ولی در کار دانشگاهی اسم فرد برای کار علمی برده میشود. اساتیدی که شما با آنها کار میکردید و مقاله مینویسند و .... خودشان در قبال پول کار میکنند و حقوق میگیرند. بنابراین موضوع حقوق معنوی از مساله حقوق مادی جداست و شما به اندازه ای که کار علمی کرده اید حق علمی دارید فارغ از حالا پولی که دریافت کرده اید.

این را از این بابت گفتم که شما فرمودید طبعا و احساس کردم شما این شرایط را خودتان پذیرفته اید که عادلانه است. من فکر میکنم در کارهای دانشگاهی این رویه عادلانه نیست. در غیر این صورت با شرایط ایران از دور اشنا هستم و روی این سایت هم دوستان روندها را مرتب مینویسند که موجب تاسف است از زاویه حقوقی که از دوستان و دانشجویان دریغ میشود.

آرزوی موفقیت برای شما دارم

موفق باشید

خیلی متشکرم از پاسختون. من برای مدتی با اساتیدم همکاری داشتم و ازشون در قبال کار پژوهشی با موضوعی که خودشون مشخص می کردند حقوق می گرفتم (به شکل ساعتی). یعنی قراردادی نداشتیم و طبعاً اونها هم اسمی از من نمی بردن. حالا می خواستم ببینم می تونم به عنوان سابقه توی رزومه ذکر کنم؟ یا اینکه فقط جاهایی که اسمم برده شده؟
    ویرایش توسط mahdi2010 : October 18th, 2018 در ساعت 01:50 AM

Keep Calm and APPLY ON

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام شما قراردادی که با اساتید داشتید را میتوانید در رزومه بیاورید که مثلا research assistant research fellow یا هر عنوان دیگری که مناسب فعالیت شما است.

در موردی که فرمودید "
    حقوق می گرفتم....
    و طبعاً اونها هم اسمی از من نمی بردن" این موضوع را با شما اختلاف نظر دارم.

همه افراد برای کاری که میکنند به شکلی از اشکال حقوق میگیرند ساعتی یا هر نوع قرارداد دیگری. ولی در کار دانشگاهی اسم فرد برای کار علمی برده میشود. اساتیدی که شما با آنها کار میکردید و مقاله مینویسند و .... خودشان در قبال پول کار میکنند و حقوق میگیرند. بنابراین موضوع حقوق معنوی از مساله حقوق مادی جداست و شما به اندازه ای که کار علمی کرده اید حق علمی دارید فارغ از حالا پولی که دریافت کرده اید.

این را از این بابت گفتم که شما فرمودید طبعا و احساس کردم شما این شرایط را خودتان پذیرفته اید که عادلانه است. من فکر میکنم در کارهای دانشگاهی این رویه عادلانه نیست. در غیر این صورت با شرایط ایران از دور اشنا هستم و روی این سایت هم دوستان روندها را مرتب مینویسند که موجب تاسف است از زاویه حقوقی که از دوستان و دانشجویان دریغ میشود.

آرزوی موفقیت برای شما دارم

موفق باشید
    باز هم خیلی ممنونم از پاسختون و آروزی موفقیت. بله، متوجه حقوق معنوی دانشجوها هستم. اتفاقاً من هم خارج از ایران هستم ولی با یکی از اساتید ایرانم همکاری داشتم که از ابتدا هم تعیین کردن که اسمی از من در مقالات نهایی برده نمیشه. حالا چون بالاخره زمان زیادی صرفش کردم، دوست دارم در سوابق پژوهشیم ذکر کنم که ظاهراً امکانش نیست...
    ویرایش توسط mahdi2010 : October 18th, 2018 در ساعت 01:51 AM

ApplyAbroad Guru

باز هم خیلی ممنونم از پاسختون و آروزی موفقیت. بله، متوجه حقوق معنوی دانشجوها هستم. اتفاقاً من هم خارج از ایران هستم ولی با یکی از اساتید ایرانم همکاری داشتم که از ابتدا هم تعیین کردن که اسمی از من در مقالات نهایی برده نمیشه. حالا چون بالاخره زمان زیادی صرفش کردم، دوست دارم در سوابق پژوهشیم ذکر کنم که ظاهراً امکانش نیست...
    در سوابق پژوهشی تون میتونید ذکر کنید که در پروژه هایی با آن استاد همکاری داشته اید. لازم نیست حتما مقاله ای منتشر کرده باشید. فقط با آن استاد هماهنگی کنید که اگر با ایشان تماس گرفته شد سابقه شما را تایید کنند. حتی می توانید از ایشان توصیه نامه ای بگیرید که همکاری شما را در آن ذکر کرده باشند.

Junior Member

سلام
    استادی که در نظر دارم برای دکترا ازشون پذیرش بگیرم، در ابتدا قصدم اینه که در نوشتن مقاله‌ای ازشون در خواست همکاری کنم. رزومه ایی که درست کردم فقط حاوی دانشگاههایی که درس خوندم، مقالات چاپ شده و در حال چاپ و لینک صفحه ام در ریسرچگیت و اسکوپوس (برای دیدن مقالات و سایتشن ها) است.
    اینکه رزومه ام انقدر خلوته ایراد که محسوب نمیشه؟ چون الان فقط داستان همکاریه؟ (به عبارتی سابقه کار و مهارت ها و ... ربطی به همکاری در نوشتن مقاله نداره)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)