صفحه 285 از 293 نخستنخست ... 185235275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : عضويت در سايتهاي معتبر!

سلام من معمولا روی چیزی تاکید نمیکنم چون اینجا فقط جای تبادل نظر است و هر دوستی از زاویه تجربه خودشان همفکری میکنند و تصمیم آخر با دوستی است که سوال میکنند.

با اینحال چون فکر میکنم کمک کند اشاره میکنم اگر برای دکتری در دانشگاههای خوب و حتی متوسط اقدام میکنید صرف اشاره به کارهای کلاسی رزومه را سبک میکند. اگر به هر دلیل اما اصرار بر اینکار دارید شکل طرح موضوع را مثلا به سمت تجربه ها یا چیزهایی که در دوره تحصیل روی آنها کار عملی کرده اید و از طریق آن کارهایی اضافه ای را یاد گرفته اید به خصوص دانشی که از کارهای کلاسی گرفته اید بچرخانید. مثلا اگر برای انجام پروژه از نرم افزاری استفاده کرده اید یا تکنیک خاصی را در آن مهارت کسب کرده اید (در نتیجه آن کار کلاسی) ... به شکل مهارتها اضافی یا تجربه های کاری بیاورید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kheirolomoom نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا میشه که پروژه های کلاسی یا سمینارهای کلاسیمون رو جزو ACADEMIC PROJECT بیاریم؟؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

سلام دوستان آیا می شه گواهینامه های آموزشی مربوط به شغلی که داشتیم توی رزومه بیاریم؟ چون کار من کنترل کیفیت هست و توی آزمایشگاه کار میکنم. و دوره های آموزشی شامل ایزو آزمایشگاه، تولید مواد غذایی و مدیریت رو گذروندم. و برخی دوره های تخصصی آزمایشگاه که گواهینامه معتبر از سازمان استاندارد دارم. و حتی درباره شغلی که دارم میتونم توضیح بدم؟ چون 6 سال گپ تحصیلی رو با این شغل گذروندم و همزمان زبان خوندم
    ممنون می شم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azaaar نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا می شه گواهینامه های آموزشی مربوط به شغلی که داشتیم توی رزومه بیاریم؟ چون کار من کنترل کیفیت هست و توی آزمایشگاه کار میکنم. و دوره های آموزشی شامل ایزو آزمایشگاه، تولید مواد غذایی و مدیریت رو گذروندم. و برخی دوره های تخصصی آزمایشگاه که گواهینامه معتبر از سازمان استاندارد دارم. و حتی درباره شغلی که دارم میتونم توضیح بدم؟ چون 6 سال گپ تحصیلی رو با این شغل گذروندم و همزمان زبان خوندم
    ممنون می شم راهنمایی کنید
    مسلما میتونید. در مورد کار خودتون در بخش work experience اشاره کنید و گواهینامه های فنی را تحت یک عنوان جداگانه قرار بدید.

Junior Member

با سلام
    من چندین درس که مربوط به پوزیشن هایی هستن که واسشون اپلای میکنم به صورت آنلاین گذروندم. آیا میتونم اینارو توی CV بیارم؟ اگر جواب مثبت است با چه عنوانی بهتر است که ذکرشون کنم.
    پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دو نکته هست

اول اینکه همیشه درسهای حضوری اعتبار بیشتری نسبت به روشهای غیر حضوری دارند
    دوم اگر به دلیلی فکر میکنید بهتر است اعلام کنید درسهایی را غیر حضوری گذرانده اید و این کار نقاضای شمارابه شکلی تقویت میکند بلی میتوانید در رزومه یا مکاتبات دیگر اعلام بفرمایید و محدودیتی از این بابت واقعا نیست

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed_90 نمایش پست ها
    با سلام
    من چندین درس که مربوط به پوزیشن هایی هستن که واسشون اپلای میکنم به صورت آنلاین گذروندم. آیا میتونم اینارو توی CV بیارم؟ اگر جواب مثبت است با چه عنوانی بهتر است که ذکرشون کنم.
    پیشاپیش ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مسلما میتونید. در مورد کار خودتون در بخش work experience اشاره کنید و گواهینامه های فنی را تحت یک عنوان جداگانه قرار بدید.
    یعنی با عنوان Technical certificates در همون بخش مربوط به work experience بیارم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام محل ذکر این موارد در رزومه قانون خاصی را دنبال نمیکند. شما میتوانید تحت Technical Certificate یا Professional Certificates یا Tertiary Education یا عناونی از این دست این مدارک را ذکر کنید. البته زیر Job History - که به نظرم شما با عنوان work experience اینجا نوشته اید - طبیعتا قرار نمیگیرند چون آموزش و مدرک هستند و یادگیری از طریق تجربه نیستند. احتمال بهترین جا بعد از قسمتی باشد که سوابق شعلیتان را مینویسید .

ولی باز هم میگویم خیلی مقررات سفت و سخت ندارد ببینید کجا مناسب تر است در مجموعه کل سی وی .

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط azaaar نمایش پست ها
    یعنی با عنوان Technical certificates در همون بخش مربوط به work experience بیارم؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوستان یه سوال .
    در بخش selected courses در رزومه چه درسایی رو باید بنویسیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samvi نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال .
    در بخش selected courses در رزومه چه درسایی رو باید بنویسیم؟
    بايد دروسي رو بنويسيد كه پاس كرديد و بهترين كار اين هست كه درسهايي رو اسم ببريد كه به موضوع پذيرشتون مرتب هستند. تا جايي كه ميشه بايد به كسي كه رزومه شما رو مي خونه اطمينان خاطر بديد كه شما درس هايي رو گذرونديد كه پيش نياز مقطع بعدي شما هستند و جزو درسهاي اصلي محسوب ميشدند. اگه نمرات اون واحد ها رو خوب شديد حتما عنوان كنيد كه مثلا فلان درس نمره اول شدم يا جزوه ٥ درصد اول كلاس بودم يا خود نمره رو جلوي درس ذكر كنيد.
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

سلام
    ببخشید اگه در مقطع تحصیلی در حال تحصیل هستیم و بخواهیم سال تحصیلمان را در رزومه ی خود وارد کنیم، چگونه وارد کنیم؟ لفظ خاصی داره؟ مثلا (از 96 تاکنون) درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)