صفحه 291 از 293 نخستنخست ... 191241281282283284285286287288289290291292293 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,901 تا 2,910 , از مجموع 2928

موضوع: سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

سلام دوست عزیز

از دید من حتما قرار بدهید چون حتما کار شماست. اجازه بدهید کسی که میخواند خودش جایگاه و کیفیت تعامل شما را برآورد کند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ped_gamer نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    یک سوال داشتم، مقاله هایی که من توشون همکاری داشتم و جزو نویسندگان هستم اما نویسنده اول و دوم نیستم رو در بخش publications قرار بدم؟ اثر داره؟ یا اینکه ممکنه برعکس عمل کنه؟ ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از دید من حتما قرار بدهید چون حتما کار شماست. اجازه بدهید کسی که میخواند خودش جایگاه و کیفیت تعامل شما را برآورد کند.

پایدار باشید
    متشکرم.
    نیاز هستش که توضیح بدم نوع همکاریمو و اینکه چه کاری انجام دادم؟ اگر آره چطور و کجا این رو عنوان کنم؟ ممنونم

ApplyAbroad Guru

متشکرم.
    نیاز هستش که توضیح بدم نوع همکاریمو و اینکه چه کاری انجام دادم؟ اگر آره چطور و کجا این رو عنوان کنم؟ ممنونم
    حتما در لیست قرار بدهید بخصوص اگر مربوط هستند. در SOP یا کاور لتر میتونید نقشتون رو بیشتر توضیح بدهید.

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود

در رزومه احتیاجی نیست. و قرار هم نیست جزییات انجا گفته میشود.

با اینحال اگر دلیل خاصی دارید که میخواهید نقشتان را در این مقاله ها برجسته کنید چون فکر میکنید کاری که شما انجام داده اید به پذیرش شما مآلا بیشتر کمک میکند بلی توضیح کوتاه بدهید که مثلا من مسوول تحلیل داده ها با فلان روش یا فلان نرم افزار یا فلان مدل بودم. رشته شما را من نمیدانم یا مثلا در لابراتوار با فلان دستگاه کار میکردم.

نکته این است که توضیح اضافی به نکته و هدف اصلی کمک بکند و الا از دید من دلیلی ندارد که بیاورید.

HTH

متشکرم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انصراف از فوق لیسانس در رزومه منعکس کنم یا اثر منفی داره؟

سلام
    من کارشناسیم مهندسی ای تی بوده و ارشدم مهندسی ای تی گرایش شبکه های کامپیوتری، میخوام برا ارشد شبکه های کامپیوتری تو کانادا اقدام کنم. از زمان فارق التحصیلی ارشدم 6سال میگذره و من 5سال سابقه کار مرتبط دارم.
    سوالم اینه که من برای cv که مینویسم قید کنم که ارشد شبکه دارم خوبه؟ نمیپرسن شما که این مدرک رو داری برا چی دوباره میخوای همینو بخونی؟ اینم بگم که من خیلی به رشته م علاقمندم و هدف اصلیم از خوندن دوباره علاوه بر علاقم کار و اقامت هست.
    کلا نوشتن این قضیه چه تاثیر مثبت یا منفی داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید با توجه به تجربه ای که دارین.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انصراف از فوق لیسانس در رزومه منعکس کنم یا اثر منفی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nanisa77 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسیم مهندسی ای تی بوده و ارشدم مهندسی ای تی گرایش شبکه های کامپیوتری، میخوام برا ارشد شبکه های کامپیوتری تو کانادا اقدام کنم. از زمان فارق التحصیلی ارشدم 6سال میگذره و من 5سال سابقه کار مرتبط دارم.
    سوالم اینه که من برای cv که مینویسم قید کنم که ارشد شبکه دارم خوبه؟ نمیپرسن شما که این مدرک رو داری برا چی دوباره میخوای همینو بخونی؟ اینم بگم که من خیلی به رشته م علاقمندم و هدف اصلیم از خوندن دوباره علاوه بر علاقم کار و اقامت هست.
    کلا نوشتن این قضیه چه تاثیر مثبت یا منفی داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید با توجه به تجربه ای که دارین.

برای پذیرش احتمالا نوشتنش کمک هم میکنه چون نشون میده شما بک گراند دارین، ولی برای ویزا ممکنه ایجاد اشکال کنه. البته بطور قطعی چیزی نمیشه گفت.

سلام
    یکی از دوستان بنده به من گفت که معدل ارشد ام(تربیت مدس) رو چون 14.5 هست در CV نزارم و بجاش برحسب 4.0 قرار بدم، حالا سوالم این است که چکار باید بکنم و معدل 14.5 برحسب 4.0 چند می شه؟ مرسی

Question پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

سلام دوستان،
    من چندتا نامه رسمیِ حل تمرین و یک لوح تقدیر دارم که قصد دارم ترجمشون کنم. سوالم اینجاست که ترجمه اینها رو باید توی فایل رزومه قرار بدم؟ فارسیش هم نیازی هست قرار بدم؟ آخر رزومه قرار بدم؟
    اگه یکم توضیح بدین بسیار ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان، ممکنه من رو راهنمایی کنید که ایا این موضوع درسته که قبولی در دانشگاه سراسری در مقطع کارشناسی، معادل گرفتن فلوشیپ میشه؟؟
    و سوال دومم اینه که من در موسسه ای دوسال حسابداری خوندم که در نهایت مدرکی که به من دادند علاوه بر مهر موسسه، مهر دانشگاهی رو هم داره که طرف قرارداد بودند، سوالم اینه که در قسمت کجا به این موضوع اشاره کنم؟ Education؟؟ و یابخش دیگه؟ واینکه سرتیفیکت محسوب میشه و یا معادل دیپلم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط faezehlf نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممکنه من رو راهنمایی کنید که ایا این موضوع درسته که قبولی در دانشگاه سراسری در مقطع کارشناسی، معادل گرفتن فلوشیپ میشه؟؟
    و سوال دومم اینه که من در موسسه ای دوسال حسابداری خوندم که در نهایت مدرکی که به من دادند علاوه بر مهر موسسه، مهر دانشگاهی رو هم داره که طرف قرارداد بودند، سوالم اینه که در قسمت کجا به این موضوع اشاره کنم؟ Education؟؟ و یابخش دیگه؟ واینکه سرتیفیکت محسوب میشه و یا معادل دیپلم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من فقط راجع به سوال اولتون بگم که خیر. اینطوری نیست. اینطوری بود که همه سراسری هایی که اپلای میکردن نتیجه مثبت میگرفتن. از اونطرف خیلیا رو میشناسیم که از دانشگاههای غیر سراسری فارغ التحصیل شذه بودن و تونستن فاند هم بگیرن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)